Znaleziono 748 wyników
- piątek 03 maja 2024, 02:51
- Forum: Klasyfikacje
- Temat: SPECJAL Liga - sezon XXXIII - klasyfikacja
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 6132
Re: SPECJAL Liga - sezon XXXIII - klasyfikacja
Liga Mistrzów SPECJAL-a Komplet wyników oraz tabela po 9. kolejce XI edycji https://i.postimg.cc/1tqwXFP5/9-kolejka-LMS-XI-edycja.png https://i.postimg.cc/Przb11DC/Tabela-po-9-kolejce-XI-edycja.png STRZELCY 11 - CHICAGO 10 - Kams, Krychu 9 - stones 6 - bartexx 5 - dkriss, Slazenger 4 - bercik, Enki...
- piątek 03 maja 2024, 02:48
- Forum: Klasyfikacje
- Temat: SPECJAL Liga - sezon XXXIII - klasyfikacja
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 6132
Re: SPECJAL Liga - sezon XXXIII - klasyfikacja
Przedstawiam komplet wyników 9. i 10. kolejki SPECJAL Ligi oraz aktualne tabele KLASYFIKACJA TRAFIEŃ (5/7) 1. CHICAGO i Kams - po 44 3. efjot - 40 4. Risto - 37 5. Krychu , Rurek i Wiesio - po 36 8. BAQ1988 , bartexx , Isal76 , Osi i przemek9422 - po 35 https://i.postimg.cc/Vv0MSC8k/Wyniki-i-tabele...
- piątek 03 maja 2024, 02:37
- Forum: Typowanie
- Temat: [04.05.2024 g.15:00] SPECJAL Liga S33 - XI, XII kolejka
- Odpowiedzi: 0
- Odsłony: 1
[04.05.2024 g.15:00] SPECJAL Liga S33 - XI, XII kolejka
NOWE ZESTAWY !! !! Zapraszam do typowania. 11. i 12. kolejka SPECJAL Ligi - sezon XXXIII 10. kolejka Ligi Mistrzów SPECJAL-a - edycja XI Dwudrogi posiadają: - miesięczne: CHICAGO x3, Kams x2, efjot (do wykorzystania do 12.05.2024) - jednorazowe: efjot x2, Kams x2, Osi x2, Rudnik x2, Rurek x2 (po 1 ...
- wtorek 30 kwie 2024, 20:40
- Forum: Typowanie
- Temat: [02.05.2024, godz.21:00] Liga Europy 2023/24 - 13 kolejka
- Odpowiedzi: 15
- Odsłony: 78
Re: [02.05.2024, godz.21:00] Liga Europy 2023/24 - 13 kolejka
02.05.
21:00
AS Roma - Bayer Leverkusen 1-2 PEWNIAK
Marsylia - Atalanta 2-2
21:00
AS Roma - Bayer Leverkusen 1-2 PEWNIAK
Marsylia - Atalanta 2-2
- wtorek 30 kwie 2024, 20:40
- Forum: Typowanie
- Temat: [02.05.2024, godz.21:00] Liga Konferencji 2023/24 - 13 kolejka
- Odpowiedzi: 15
- Odsłony: 88
Re: [02.05.2024, godz.21:00] Liga Konferencji 2023/24 - 13 kolejka
02.05.
21:00
Aston Villa - Olympiakos 2-1 PEWNIAK
Fiorentina - Club Brugge 1-2
21:00
Aston Villa - Olympiakos 2-1 PEWNIAK
Fiorentina - Club Brugge 1-2
- wtorek 30 kwie 2024, 20:36
- Forum: Archiwum LT - typowania
- Temat: [30.04.2024, godz.21:00] Liga Mistrzów 2023/24 - 11 kolejka
- Odpowiedzi: 15
- Odsłony: 120
Re: [30.04.2024, godz.21:00] Liga Mistrzów 2023/24 - 11 kolejka
30.04.
21:00
Bayern Monachium - Real Madryt 1-3 PEWNIAK
01.05.
21:00
Borussia Dortmund - PSG 1-2
21:00
Bayern Monachium - Real Madryt 1-3 PEWNIAK
01.05.
21:00
Borussia Dortmund - PSG 1-2
- sobota 27 kwie 2024, 15:25
- Forum: Archiwum LT - typowania
- Temat: [26.04-29.04.2024] LIGA ASYSTENTÓW wiosna 2024 -11 kolejka
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 120
Re: [26.04-29.04.2024] LIGA ASYSTENTÓW wiosna 2024 -11 kolejka
ANG - Cole Palmer (Chelsea)
HIS – Raphinha (FC Barcelona)
NIE - Jan-Niklas Beste (Heidenheim)
FRA - Ousmane Dembele (PSG)
POL - Kristoffer Velde (Lech)
WŁO - Charles De Ketelaere (Atalanta)
HIS – Raphinha (FC Barcelona)
NIE - Jan-Niklas Beste (Heidenheim)
FRA - Ousmane Dembele (PSG)
POL - Kristoffer Velde (Lech)
WŁO - Charles De Ketelaere (Atalanta)
- sobota 27 kwie 2024, 15:24
- Forum: Archiwum LT - typowania
- Temat: [26.04.-29.04.2024] LIGA STRZELCÓW – 11 kolejka
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 167
Re: [26.04.-29.04.2024] LIGA STRZELCÓW – 11 kolejka
LA - Alexander Isak (Newcastle)
LH - Mason Greenwood (Getafe)
LN – Tim Kleindienst (Heidenheim)
LF - Vitinha (PSG)
LP - Matias Nahuel Leiva (Śląsk)
LW – Albert Gudmundsson (Genoa)
LH - Mason Greenwood (Getafe)
LN – Tim Kleindienst (Heidenheim)
LF - Vitinha (PSG)
LP - Matias Nahuel Leiva (Śląsk)
LW – Albert Gudmundsson (Genoa)
- piątek 26 kwie 2024, 19:59
- Forum: Archiwum LT - typowania
- Temat: [26.04.2024, godz.20:30] 1 LIGA wiosna 2024 – 13 kolejka
- Odpowiedzi: 17
- Odsłony: 97
Re: [26.04.2024, godz.20:30] 1 LIGA wiosna 2024 – 13 kolejka
26.04. 20:30 Wisła Kraków - Podbeskidzie B-B 3-1 27.04. 17:30 Stal Rzeszów - Lechia Gdańsk 1-2 27.04. 20:00 GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec 3-0 28.04. 12:40 Arka Gdynia - Resovia Rzeszów 4-1 28.04. 15:00 Miedź Legnica - Znicz Pruszków 1-1 28.04. 15:00 Polonia Warszawa - GKS Katowice 0-1 28.04. 18:00 ...
- piątek 26 kwie 2024, 17:51
- Forum: Archiwum LT - typowania
- Temat: [26.04.2024 godz.18.00] EKSTRAKLASA ligowy 2023/24 – 30 kolejka OSTATNIA!
- Odpowiedzi: 15
- Odsłony: 98
Re: [26.04.2024 godz.18.00] EKSTRAKLASA ligowy 2023/24 – 30 kolejka OSTATNIA!
26.04 18:00 Piast Gliwice – Warta Poznań 1-2 26.04 20:30 Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin 2-2 27.04 15:00 Górnik Zabrze – ŁKS Łódź 3-1 27.04 17:30 Śląsk Wrocław – Ruch Chorzów 2-0 27.04 20:00 Widzew Łódź – Raków Częstochowa 3-1 28.04 12:30 Radomiak Radom – Zagłębie Lubin 1-1 28.04 15:00 Stal M...