Bany i ostrzeżenia

Wszystko o działaniu forum.
Administrator
Administrator
Gadu-Gadu:
8422281
PostNapisane: 10 wrz 2010, 18:44
Nie ma tego słowa ;] Widzę, że nie ma wolności słowa, zarówno w życiu realnym jak i wirtualnym. Takie państwo, taki naród i taka władza.
Moderator
Moderator
Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 10 wrz 2010, 21:25
Łukasz napisał(a):Nie ma tego słowa ;] Widzę, że nie ma wolności słowa, zarówno w życiu realnym jak i wirtualnym. Takie państwo, taki naród i taka władza.

I kto to mówi haha
KAŻDY TO POWIE, WISEŁKA RZĄDZI W KRAKOWIE!!!!

W Poznaniu takie obyczaje są
piłkarze Lecha mecze sprzedają
więc jeśli tylko chcesz
zakupić jakiś mecz
do Piotrka Reissa musisz zgłosić się!
Administrator
Administrator
Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 11 wrz 2010, 16:20
Misiek napisał(a):
Łukasz napisał(a):Nie ma tego słowa ;] Widzę, że nie ma wolności słowa, zarówno w życiu realnym jak i wirtualnym. Takie państwo, taki naród i taka władza.

I kto to mówi haha

Misiek nie napinaj się już tak bo nie wypada, to jest Ada :)
„Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński

„Żadne społeczeństwo nie ostoi się bez moralności, a niemożliwa jest żadna prawdziwa moralność bez religii. Tylko religia daje państwu silną i trwałą podstawę. ”

Napoleon

Kibolskie bydło (...). Nie mają głów, ale łby, nie mają szyj, ale karki. Tomasz lis o kibicach :)
Ekstraklasa
Ekstraklasa

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 11 wrz 2010, 17:37
Misiek i inni ten opis jest(właściwie był) chyba od 5 lipca,tuż po wyborach,teraz mamy 11 września. Szybka doprawdy reakcja. Tutaj widzę mentalność kalego: jak Kali ukraść(obrazić śp. prezydenta od kurduplów) to ok,ale jak Kalemu ukraść(napisać coś o obecnym prezydencie) to źle.
Moderator
Moderator
Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 11 wrz 2010, 18:33
wislok napisał(a):Misiek i inni ten opis jest(właściwie był) chyba od 5 lipca,tuż po wyborach,teraz mamy 11 września. Szybka doprawdy reakcja. Tutaj widzę mentalność kalego: jak Kali ukraść(obrazić śp. prezydenta od kurduplów) to ok,ale jak Kalemu ukraść(napisać coś o obecnym prezydencie) to źle.

Haha i kto to kurde pisze. Nie wiem od kiedy jest to napisane bo nie czytam podpisów. Jak ja napisałem o kurduplu i o tym że to nie jest dla mnie prezydent to od razu płakałes że zostałeś obrażony, że powinno być ostrzeżenie bo to przecież prezydent. Zdecyduj się wreszcie co piszesz bo już mam dośc twoich wywodów.
KAŻDY TO POWIE, WISEŁKA RZĄDZI W KRAKOWIE!!!!

W Poznaniu takie obyczaje są
piłkarze Lecha mecze sprzedają
więc jeśli tylko chcesz
zakupić jakiś mecz
do Piotrka Reissa musisz zgłosić się!
Ekstraklasa
Ekstraklasa

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 11 wrz 2010, 19:49
Tobie nie przeszkadzało obrażać prezydenta Kaczyńskiego,przeszkadza jak to się dzieje w stosunku do Komorowskiego. To jest niekonsekwencja,ja nie napisałem czy mi podpis Łukasza przeszkadzał czy nie.. Nie wskażesz mi takiego postu.Bo jak napisałem w dniu wyborów ja nie będę obrażał Prezydenta i nie umieściłbym takiego podpisu jak Łukasz.Ale mówię o sobie.
TyperTeam
TyperTeam
Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 11 wrz 2010, 20:21
Popieram Miśka. Pewnie gdyby nie uwaga Chicago, nie zwróciłbym na to uwagi. Człowiek skupia się głównie na tym co pisze forumowicz i nie analizuje podpisów.
ObrazekObrazekObrazek
Ekstraklasa
Ekstraklasa
Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 16 sty 2011, 22:50
zróbcie coś z tym Matix66 wkurzają mnie te jego wpisy bukmacherskie a teraz w dziale typer - typowanie dodał temat z typami bukmacherskimi zbanować go .
MKS1945 ORZEŁ PRZEWORSK
Moderator
Moderator
Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 16 sty 2011, 23:35
Cinek napisał(a):zróbcie coś z tym Matix66 wkurzają mnie te jego wpisy bukmacherskie a teraz w dziale typer - typowanie dodał temat z typami bukmacherskimi zbanować go .

Podobnie jak z userem barcatom1 - wręczam bana z przyjemnością :twisted:
"Pele i Maradona mają szczęście, że tyle chlałem, bo inaczej nikt by o nich nie słyszał"
George Best
Ekstraklasa
Ekstraklasa
Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 16 sty 2011, 23:42
dzięki Pawian , takie osoby nic nie wnoszą na forum swoimi wpisami
MKS1945 ORZEŁ PRZEWORSK
Moderator
Moderator
Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 17 sty 2011, 00:15
Robią tylko śmietnik. A wspomniany barcatom1 na pytanie po co to robi, odpowiedział, że na jakimś innym forum gdzie się "udziela" za takie posty nabija się punkty, czy coś takiego :roll: I tak myślę, że barcatom1 i Matix66 to ta sama osoba.
"Pele i Maradona mają szczęście, że tyle chlałem, bo inaczej nikt by o nich nie słyszał"
George Best
Administrator
Administrator

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 01 mar 2017, 10:18
Po 6 latach trzeba niestety odswiezyc temat.

Ostrzezenie za łamanie zasad forumowych a konkretnie obrazanie innych userow dostaje:

daro
Let's hope for the best and prepare for the worst ...
Poprzednia strona

Powrót do Sprawy Forum