REPREZENTACJA

Awatar użytkownika
piastdp
Posty: 2085
Rejestracja: piątek 14 sty 2022, 21:27

REPREZENTACJA

Post autor: piastdp »

Zakładam temat dotyczący naszej reprezentacji piłkarskiej jak ktoś ma ochotę coś napisać, zapytać to zapraszamy.
Awatar użytkownika
AJ_02
Posty: 1297
Rejestracja: sobota 15 sty 2022, 15:37
Lokalizacja: Rybnik

Re: REPREZENTACJA

Post autor: AJ_02 »

To ciekawi mnie Wasza opinia. Czy słusznie wywalili reprezentację Rosji z gier ? W końcu sportowcy nie decydują o wojnie, a czy głosowali na Putina, to raczej nie ma znaczeń, bo raczej nikt nie wierzy w uczciwe wybory.
Talent – to robić z łatwością to, co jest trudne dla innych. Robić to, co niemożliwe dla talentu – oto geniusz. Henri Frédéric Amiel
Awatar użytkownika
piastdp
Posty: 2085
Rejestracja: piątek 14 sty 2022, 21:27

Re: REPREZENTACJA

Post autor: piastdp »

Tu nie chodzi o słuszność, zgodnie z praktyką (patrz wojna w Jugosławii) reprezentacja narodowa agresora została wyrzucona z rozgrywek. Można się oczywiście spierać czy inne kraje byłyby tak samo potraktowane, ale to temat na osobną dyskusje.
jankespn
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 07 lip 2022, 13:21

Re: REPREZENTACJA

Post autor: jankespn »

Czas pokazał, że była to jedyna rozsądna decyzja.
Streszczenie seriali, mecze na żywo w TV i internecie.
Awatar użytkownika
brenna.price
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 06 lis 2022, 12:10
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Re: REPREZENTACJA

Post autor: brenna.price »

Jak obstawiacie wynik naszych orłów na zbliżającym się mundialu?
Izerka
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek 27 cze 2022, 21:48

Re: REPREZENTACJA

Post autor: Izerka »

Niby szkoda, że dalej nie zaszli, ale z drugiej strony szczęście, że wyszli z grupy 8-)



https://www.gugusiowo.com.pl/
balBOA
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 10 sty 2023, 14:57

Re: REPREZENTACJA

Post autor: balBOA »

A co powiecie na temat doboru reprezentacji? Kto według was zabłysnął? (Jeśli istnieje ;) )
barbaradate
Posty: 1
Rejestracja: środa 11 sty 2023, 09:26

Re: REPREZENTACJA

Post autor: barbaradate »

Szczęsny - wiadomo
Izerka
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek 27 cze 2022, 21:48

Re: REPREZENTACJA

Post autor: Izerka »

Ja też myślę, że tutaj Szczęsny się popisał :)


_________________________________________
https://stylmamy.pl/
wislok
Posty: 198
Rejestracja: poniedziałek 17 sty 2022, 13:10

Re: REPREZENTACJA

Post autor: wislok »

Reprezentacja potrzebuje absolutnie nowego otwarcia personalnego, trzeba nawet kosztem wyników( chociaż co ja mówię, przecież ta kadra nie ma wyników ) i postawić na piłkarzy głodnych sukcesu, dla których gra z orzełkiem to faktycznie będzie zaszczyt . Niestety zarówno selekcjoner jak i piłkarze wyglądają tak jakby za karę przyjeżdżali na te zgrupowania.

Wymowny jest fakt, że dotychczas za Santosa żaden piłkarz nie zadebiutował . Minęło 9 miesięcy, a nadal nie widzę żadnego zalążka jak ta kadra chce grać, żadnego pomysłu. Nie powoływanie piłkarzy wtedy kiedy znajdują się w wyższej dyspozycji, a wtedy kiedy są pod formą.

Niestety już w momencie wyboru miałem spore wątpliwości czy to dobra decyzja. Doświadczenie selekcjonerskie , piękne CV (ME 2016, Liga Narodów 2018/2019). Jednak na Mundialu w Katarze widziałem człowieka zmęczonego, wypalonego, bez pasji . Można było się oszukiwać, że potrzebuje nowego wyzwania, ale tutaj się nic nie zmieniło .

Tłumaczenia Santosa o 10 treningach są kompromitujące, obejmując reprezentację doskonale wiedział jak to wygląda.
ODPOWIEDZ