Ekstraklasa

Forum poświęcone rozgrywkom w Polsce.

Gadu-Gadu:
6990541
PostNapisane: 10 lis 2008, 19:53
Wszystko co związane z naszą ekstraklasą ;]
Ostatnio edytowano 11 cze 2015, 18:23 przez Onizuka, łącznie edytowano 1 raz
Administrator
Administrator

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 10 lis 2008, 21:24
Mój cichy faworyt Lech walczący na kilku frontach nie poddaje sie :) Wygrana w ostatnim meczu na wyjezdzie w Gdansku 3-0 zrobiła wrazenie. Jednak zarówno Wisła, Legia czy Polonia Warszawa na pewno tanio skóry nie sprzedadzą :)
Let's hope for the best and prepare for the worst ...
Administrator
Administrator

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 11 lis 2008, 23:20
Dzisiaj swoje aspiracje do czołowych lokat potwierdził GKS Bełchatów, wygrana z legia niespodzianka nie jest, jak sie ma w składzie Gargułe i Nowaka a na ławce Janasa :P. Zaskoczył Ślask, wygrywając na wyjezdzie Ruchem.
Administrator
Administrator
Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 11 lis 2008, 23:22
a ja powiem że jednak jest dla mnie wygrana GKS na Legią gdzyż Legia jeżeli myśli o majstrze to nie może przegrywać ze sredniakami a takim właśnie uważam GKS no chyba że janas zrobił jakis cud w druzynie :D
„Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński

„Żadne społeczeństwo nie ostoi się bez moralności, a niemożliwa jest żadna prawdziwa moralność bez religii. Tylko religia daje państwu silną i trwałą podstawę. ”

Napoleon

Kibolskie bydło (...). Nie mają głów, ale łby, nie mają szyj, ale karki. Tomasz lis o kibicach :)
Administrator
Administrator

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 11 lis 2008, 23:34
Wiesz Jerry po tym meczu Bełchatów przeskoczył Wisłe w tabeli :) Jak sie patrzy na skład GKS to jest naprawde mocny z okresu w którym walczył o mistrza brakuje tylko Matusiaka.
Administrator
Administrator
Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 11 lis 2008, 23:58
piastdp napisał(a):Wiesz Jerry po tym meczu Bełchatów przeskoczył Wisłe w tabeli :) Jak sie patrzy na skład GKS to jest naprawde mocny z okresu w którym walczył o mistrza brakuje tylko Matusiaka.

a poprzedni sezon - które miejsce w tabeli? a skład prawie ten sam a tu prosze taki progres formy w ostatnich tygodniach.
Lech Kaczyński

„Żadne społeczeństwo nie ostoi się bez moralności, a niemożliwa jest żadna prawdziwa moralność bez religii. Tylko religia daje państwu silną i trwałą podstawę. ”

Napoleon

Kibolskie bydło (...). Nie mają głów, ale łby, nie mają szyj, ale karki. Tomasz lis o kibicach :)

KLT Team
KLT Team
Gadu-Gadu:
6219387
PostNapisane: 12 lis 2008, 00:14
Rzut wolny wyszedł mu znakomicie ;) Coś Legia przeżywa lekki kryzys. Chociaż z drugiej strony ma pecha...najpierw strzał życia Grzyba, a teraz świetnie Garguła wpakował w okno ;) Ahh blisko niespodzianki było w Warszawie..Polonia Piastowi dopiero w 79minucie strzeliła.
Śląsk również zaskoczył :ugeek: Chociaż od początku sezonu nie zawodzi, jak na beniaminka to całkiem przyzwoicie ;)
...:::OnLyWhItEsTaR:::...

" Święte Barwy Swe Wznieś,
I Zaśpiewaj tą Pieśń,
Niech Patrzy Cały Świat,
Jak Nasza Wisła Gra,
Więc...Naprzód w Bój,
Kochany Klubie Mój,
Przy Tobie Nasza Brać,
Na Wieki Będzie Trwać. "
Administrator
Administrator
Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 12 lis 2008, 00:37
Panowie szkoda tego tematu aby w nim obmawiać każda kolejke więc warto zakładać osobyn temat do danej kolejce jak to było przyjęte na starym forum a że jutro wyjeżadzam na ranczo więc prosze kogoś o założenie odpowiedniego tematu aby tego nie rozmywać.
Lech Kaczyński

Napoleon

Administrator
Administrator

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 12 lis 2008, 00:44
Jerry napisał(a):Panowie szkoda tego tematu aby w nim obmawiać każda kolejke więc warto zakładać osobyn temat do danej kolejce jak to było przyjęte na starym forum a że jutro wyjeżadzam na ranczo więc prosze kogoś o założenie odpowiedniego tematu aby tego nie rozmywać.

Hm tylko te osobne tematy miały czesto nikłe a powiem wrecz zerowe zainteresowanie, jak bym preferował taka forme dyskusji o ekstraklasie czyli wszystkie kolejki w jednym temacie. Nie wiem jakie zdanie maja inni.
TyperTeam
TyperTeam
Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 13 lis 2008, 13:11
I racja Piastdp, myślę, że zakładanie osobnego tematu do każdej kolejki niepotrzebnie by tylko zaśmieciło forum ;)
Obrazek
Doing easily what others find difficult is talent; doing what is impossible for talent is genius.
Henri-Frédéric Amiel
Administrator
Administrator

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 13 lis 2008, 13:48
Mysle że Jerry da sie przekonać do jednego tematu.
W każdym razie 13 kolejka pokazała słabości i moce drużyn. Wisłą swym doświadczeniem pkonała Odre. Lech w ostatniej minucie zdołał wywalczyc remis z rozpedzonym Bytomiem. Legia nie dały rady rozpedzajacej sie druzynie Janasa. Słabo grająca Polonia minimalnie ale pokonała Piasta. Oglądałem mecz Cracovia - Arka i jestem w szoku ze Gdynianie go nie wygrali, mieli kilka setek. Górnik zgosnie z tradycja przegrał na wyjezdzie. Lechia u siebie pokazała ze jest mocna. nasza liga robi sie oraz bardziej ciekawe.
KLT Team
KLT Team
Gadu-Gadu:
1664387
PostNapisane: 13 lis 2008, 14:48
Co do tematów może nie mam tu za dużo do powiedzenia to jednak jestem za tym żeby wszystko było w jednym temacie. Nie trzeba wtedy szukać danej kolejki o której chce się podyskutować tylko pisze się w tym jednym temacie :) A co do tego sezonu w ekstraklasie, moim zdaniem o mistrzostwo Polski walczyć będą te drużyny: Polonia Warszawa, Legia Warszawa, Lech Poznań, Wisła Kraków. Mimo wszystko GKS jest nadal za słaby na mistrzostwo a na pewno żadnych wzmocnień nie ma co się spodziewać chyba że wzmocnieniem można nazwać zawodników z 3 czy 4 ligi :D Osobiście stawiam na Lecha Poznań.
Obrazek
Ekstraklasa
Ekstraklasa
Gadu-Gadu:
3437793
PostNapisane: 14 lis 2008, 19:51
Za 1h bardzo ciekawy meczyk Legia Warszawa-Śląsk Wrocław. Ciekawe czy trener Urban faktycznie posadzi na ławce Rogera, który w tym sezonie zawodzi. Myślę, że Śląsk jest w stanie powalczyć o korzystny wynik, zabraknie Marka Gancarczyka ale zastąpi go nawet bardziej waleczny zawodnik Ostrowski. Bardzo ważny mecz dla Sebastiana Mili i Janusza Gancarczyka, dotychczas strzelali bramki i asystowali w meczach z teoretycznie słabszymi drużynami, więc mają szansę pokazać się Leo. Mam nadzieję, że z dobrej strony pokaże się na środku obrony Celeban, bo w tym sezonie gra bezbłędnie i kto wie czy nie byłby lepszy w kadrze od Bosackiego, który ma zastąpić Żewłakowa. Bosacki pokazał w meczu z Nancy, że najlepsze lata ma już za sobą, a Celeban jest młody i powinien niedługo dostać swoją szansę. Mój typ na ten mecz to X2 ;)
Administrator
Administrator

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 14 lis 2008, 21:06
bat7 napisał(a):Mój typ na ten mecz to X2 ;)

To dopiero jest optymizm :).Co prawda Tarasiewicz dokonuje ostatnio cudów jednak klasa Ślaska jest już znana i nikt z Legii meczu nie odpusci tym badziej ze to bedzie pożegnanie "żylety". Myśle ze Legia spokojnie wygra 2-0, 2-1.
Ekstraklasa
Ekstraklasa
Gadu-Gadu:
3437793
PostNapisane: 14 lis 2008, 22:03
Niestety do przerwy 3-0 ale z przebiegu tej pierwszej połowy jest to wynik za wysoki, Śląsk gra całkiem nieźle.
Ekstraklasa
Ekstraklasa

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 15 lis 2008, 21:33
Dziś Wisła wygrała 3:0. Jednak to co zapamiętam z tego meczu to znakomita atmosfera na trybunach.. Coś fantastycznego.Oglądałem ostatnie minuty i Wisła znakomicie atakowała,sunęła akcja za akcją. Aż miło patrzeć.Z tego co jednak słyszałem w radiu to pierwsza połowa nie była tak różowa w naszym wykonaniu. Lechia miała kilka dogodnych sytuacji,jednakże po przerwie dominowała już tylko Wisła.Jutro Polonia gra z Lechem i nie sądzę, by wywiozła komplet punktów i bardzo możliwe,że Wisełka zostanie liderem.
Administrator
Administrator

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 16 lis 2008, 14:40
Bardzo ładne bramka Brożka, strzelona na całkowitym luzie :) Widać ze chłopak juz dojrzał i stał sie mocny psychicznie i chyba czas na podbijanie Europy.
Ekstraklasa
Ekstraklasa

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 16 lis 2008, 17:45
piastdp napisał(a):Bardzo ładne bramka Brożka, strzelona na całkowitym luzie :) Widać ze chłopak juz dojrzał i stał sie mocny psychicznie i chyba czas na podbijanie Europy.

Niech podbija Eropę w barwach Wisły.
Zawsze jak oglądam Wisłę to nie mogę nachwalić się Diaza,jak dla mnie ten transfer to był strzał w "10".
Następna strona

Powrót do Polska piłka nożna.