KLT - Klubowa Liga Typerów - sezon 13

Klubowa Liga Typera

Moderator: Typer Team

TyperTeam
TyperTeam
Gadu-Gadu:
914530
PostNapisane: 29 maja 2012, 18:23
Wiesio napisał(a):
piastdp napisał(a):Wstepnie doszliśmy z bat7 do porozumienia. Jest zatem propozycja fuzji obu klubów i na zasadzie kompromisu,występowanie pod nazwą obecnego forum, czyli po fuzji SPORTCOM i Sląska = Forum Soccer czy Soccer Team ...Kto ma odmienne zdanie ?

Ja mam. czy ktos rozpoznaje logo zawodnikow? Sportcom - Slask. Mowimy o fuzji i juz jak w naszej lidze nowa nazwa. Dlaczego? Moze Slask nawet jak zacznie startowac na nowo od 6 ligi bedzie zawsze SLASK! no i Slask to brzmi dumnie! :)

100% racji Wiesio , nic dodać nic ująć
Obrazek
Obrazek
KLT Team
KLT Team
Gadu-Gadu:
2666952
PostNapisane: 29 maja 2012, 20:47
:) ...... Jak to bylo? Trzej Krolowie wielkich miast....
Ej.... trzeba spytac: jak ten pieprzony niemiec sie nazywal?
TyperTeam
TyperTeam
Gadu-Gadu:
914530
PostNapisane: 29 maja 2012, 22:48
ŚLĄSK ! WISEŁKA ! LECHIA GDAŃSK !!!
Ostatnio edytowano 30 maja 2012, 20:20 przez daro, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Obrazek
KLT Team
KLT Team
Gadu-Gadu:
3831502
PostNapisane: 30 maja 2012, 11:16
Wiesio napisał(a):
piastdp napisał(a):Wstepnie doszliśmy z bat7 do porozumienia. Jest zatem propozycja fuzji obu klubów i na zasadzie kompromisu,występowanie pod nazwą obecnego forum, czyli po fuzji SPORTCOM i Sląska = Forum Soccer czy Soccer Team ...Kto ma odmienne zdanie ?

Ja mam. czy ktos rozpoznaje logo zawodnikow? Sportcom - Slask. Mowimy o fuzji i juz jak w naszej lidze nowa nazwa. Dlaczego? Moze Slask nawet jak zacznie startowac na nowo od 6 ligi bedzie zawsze SLASK! Jak nie to juz lepiej po fuzji ...... Browary, Piast, Wroclawski Full................ To sie kojarzy z Dolnym Slaskiem, Wroclawiem.....Tu moje serce.... no i Slask to brzmi dumnie! :)

Tylko, że w drużynie Sportcomu nie grają zawodnicy wyłącznie z Dolnego Śląska czy też związani z Wrocławiem i pewnie nie każdemu by pasowały te nazwy... Ja proponowałbym zdecydowanie jakieś neutralne rozwiązanie ;)

Lech - Cracovia - Arka <-> Miłość, Wiara, Walka
Poznań - Moje Miasto...

LECH POZNAŃ - Mój Klub...

http://www.youtube.com/watch?v=41s1_L5R_Sw
Ekstraklasa
Ekstraklasa
Gadu-Gadu:
3437793
PostNapisane: 30 maja 2012, 11:47
Dlatego neutralną nazwą byłby Forum Soccer. Myślę, że większości ta nazwa będzie odpowiadać. Narazie czekam na odpowiedź od Foritona czy jest możliwość fuzji ze zmianą nazwy.
KLT Team
KLT Team
Gadu-Gadu:
2666952
PostNapisane: 31 maja 2012, 07:43
daro napisał(a):ŚLĄSK ! WISEŁKA ! LECHIA GDAŃSK !!!

:)

.... i niestety Slask na forum umrze :oops:
Caly czas chodzi mi o utrzymanie NAZWY! A kto gra? No Ci, co chca grac w Slasku.... Olisadebe tez gral dla.... POLSKI!
Ekstraklasa
Ekstraklasa
Gadu-Gadu:
3437793
PostNapisane: 31 maja 2012, 10:47
Wiesio napisał(a):

Caly czas chodzi mi o utrzymanie NAZWY! A kto gra? No Ci, co chca grac w Slasku.... Olisadebe tez gral dla.... POLSKI!

Policz ilu graczy Sportcomu będzie za fuzją jeżeli zostaniemy przy nazwie Śląsk Wrocław. Jak dla mnie max trzy osoby :(
Administrator
Administrator

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 31 maja 2012, 17:42
Widze, że najwięcej do powiedzenia mają ludzie którzy nie grają w żadnym z zainteresowanym fuzja klubie :roll:
Proponuję zostawić ten temat zawodnikom SPORTCOMU i Śląska. Gra pod nową nazwą związaną z tym forum, z którymi większośc zawodników jest związana od lat, to wg. mnie bardzo dobry pomysł i generalnie jedyne rozsądne rozwiązanie w zaistniałej sytuacji.
Let's hope for the best and prepare for the worst ...
KLT Team
KLT Team
Gadu-Gadu:
3377309
PostNapisane: 31 maja 2012, 20:13
Zdecydowanie popieram Darka i Bata7, choć podobnie jak Wiesio którego bardzo cenie za całokształt jego działalności na forum i nie tylko na forum 8-) , chciałbym aby mój zespół dalej był aktywny. Dla Wiesia rozpoznawalnym jest Sląsk i ...dolny Sląsk. Dla mnie - SPORTCOM który tworzyłem razem z innymi i jest to mój jedyny klub w KLT. Z mojego punktu widzenia chciałbym aby nazwa SPORTCOM dalej fogurowała wśród braci KLT-owskiej. Z drugiej strony ,,,no cóż , wyniki są jakie są i trzymanie tworu tylko dla nazwy mija się z celem. A ten musi być jasny czyli podniesienie wartości i przwrócenie rangi zespołowi. Na dzisiejszą chwilę jest to niestety niewykonalne. Dlatego z róznych opcji jestem skłonny wybrać nową nazwę związaną z forum. Jeśli mazwa będzie inna, pomyslę o propozycjach z innych klubów oczywiście tylko i wyłącznie forumowych.
Pozdrówka ;)
Obrazek
TyperTeam
TyperTeam
Gadu-Gadu:
914530
PostNapisane: 31 maja 2012, 22:55
Wiesio napisał(a):

Wiesio , to już nie te czasy i nie ci ludzie dla których nazwa klubu coś znaczyła.
Życzę powodzenia w nowym dyfuzlatorze :lol:

HEY ŚLĄSK !
Obrazek
Obrazek
KLT Team
KLT Team
Gadu-Gadu:
2666952
PostNapisane: 01 cze 2012, 07:38
:) ... no wlasnie.... Ja jestem z tej... starej daty!
Jak powstawal Slask, ... udalo sie, zalapalem sie do Kadry. Jedno zdanie Trenera i.... sie znarowilem. Gralem sam, szlo jak szlo. Mialem propozycje, gralem dla tych kto mnie chcial. Wolny strzelec. Rajcowala mnie polska liga, bronilem. Jak bylo trzeba zatkac dziure, pomagalem. Trzeba bylo strzelac, zawsze do uslug. Jak dostalem zadyszki - wypadlem ze skladu. Czasami musialem odmowic wejscia do skladu bo juz bylo po slowie. Ale, na forum jestem i podgladam. Nie zawsze jak zreszta wszyscy mam czas, Darek rozumie - przypomina. Busz, nie busz, jak jest zasieg jestem i podziwiam tych co na bierzaco i sledza i typuja ligi. Tu, wymiany zdan o sporcie, polityce... Jestem w Polsce a nie na zadupiu. Teraz zale ze Slask i Sportcom sie rozpada - 3-4 moze zagra w Slasku? A ilu trzeba do druzyny tych co zatypuja? Doliczcie mnie - bo jakos nigdy nie mialem propozycji powrotu bo sklad juz byl skompletowany. Mysle ze roszerzenie kadry w KLT spowodowalo "zmniejszenie zainteresowania" Nie zawsze ktos sie lapal do skladu i...olewal nastepna gre. Zwroccie uwage na roszady! Trener - gra na nosa, ze statystyki lub jak sam wie co bedzie! I dobrze, pamietam wymiane zdan miedzy Piast-em a dKriss-em! :) Sie wie, bo mial wszystkich i blad w ustawieniu druzyny, bo chyba za duzo zatypowalo! Moze tylko z jednym rezerwowym na kazdej pozycji? Mhm.... ja w te klocki sie nie nadaje. Co by bylo gdyby moje typowania nie weszly? Toz mnie zadziobia... I jak juz sie "zfuzjujecie" pod nowa nazwa to Slask powstanie na kolana. A ze to bedzie 7 czy 8 liga? Z czasem tez mozna zdobyc Mistrzostwo! :) Wierze w to.... A tak pieknie redagowany "Wrocus" wroci na lamy forum....
KLT Team
KLT Team
Gadu-Gadu:
3831502
PostNapisane: 01 cze 2012, 13:53
daro napisał(a):
Wiesio napisał(a):

Wiesio , to już nie te czasy i nie ci ludzie dla których nazwa klubu coś znaczyła.
Życzę powodzenia w nowym dyfuzlatorze :lol:

HEY ŚLĄSK !

Proszę nie oceniaj chłopcze innych skoro nie masz pojęcia o pewnych rzeczach ;) Jedni (tak jak Sony, Darek czy ja) są przywiązani do Sportcomu bo grali w nim od "zawsze" i nadal by chcieli aby ten klub istniał ale inni odpuścili typowania i wygląda to jak wygląda... Niestety, pomimo szczerych chęci i determinacji Darka nie da się dalej tego ciągnąć w tej samej postaci... Dla mnie osobiście liczą się także, a może przede wszystkim, ludzie z drużyny, bo tak naprawdę to oni tworzą dany klub...
Skoro jesteś takim fanem nazwy Śląsk to dlaczego sam tego nie ogarniesz tylko "rzucasz" banalne, populistyczne teksty typu "nie Ci ludzie dla którch nazwa coś znaczyła"... Proponuję najpierw się zastanowić a później dopiero pisać :)
Poznań - Moje Miasto...

LECH POZNAŃ - Mój Klub...

http://www.youtube.com/watch?v=41s1_L5R_Sw
KLT Team
KLT Team
Gadu-Gadu:
2666952
PostNapisane: 01 cze 2012, 17:14
Ops..... cos mi tu niegra. Sorki za niezrozumienie synku. Szacun dla Sportcomu, Szacun dla Slaska! Ja tylko daleki jestem od laczenia i stwarzania nowych nazw. O to mi chodzilo! I ZYCZE DALSZEJ GRY I POWODZENIA W LIDZE i do spotkania na boisku! Ziewus, wyluzuj, kazdy ma swoje zdanie i .... NIE PODDAWAC SIE! Licze na "nowe" sily i Daj Wam Boze zdrowia a Matka Boska piniendzy - jak mawiali lwowiacy - a ich potomkowie dalej to powtarzaja!
A swoja droga to, czy pisza populistycznie czy nie, to widac ta jednosc... :)
TyperTeam
TyperTeam
Gadu-Gadu:
914530
PostNapisane: 01 cze 2012, 17:38
Ziewus napisał(a):
Proszę nie oceniaj chłopcze innych skoro nie masz pojęcia o pewnych rzeczach ;) Jedni (tak jak Sony, Darek czy ja) są przywiązani do Sportcomu bo grali w nim od "zawsze" i nadal by chcieli aby ten klub istniał ale inni odpuścili typowania i wygląda to jak wygląda... Niestety, pomimo szczerych chęci i determinacji Darka nie da się dalej tego ciągnąć w tej samej postaci... Dla mnie osobiście liczą się także, a może przede wszystkim, ludzie z drużyny, bo tak naprawdę to oni tworzą dany klub...
Skoro jesteś takim fanem nazwy Śląsk to dlaczego sam tego nie ogarniesz tylko "rzucasz" banalne, populistyczne teksty typu "nie Ci ludzie dla którch nazwa coś znaczyła"... Proponuję najpierw się zastanowić a później dopiero pisać :)

Słuchaj synku , jeżeli dla ciebie nazwa drużyny jest zwykłym banałem , to jesteś prymitywną istotą .
A ja z takim czymś dyskusji nie prowadzę.

Dam ci tylko jedną radę , poczytaj sobie przed dobranocką posty kolegi Wiesia, może wtedy twoje szare komórki zaczną powoli działać i w małym stopniu skumasz co znaczy dla graczy KLT , takie pojęcia jak : mecz , nazwa drużyny , poświęcenie dla niej itp.
Obrazek
Obrazek
Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 01 cze 2012, 19:31
Merytorycznej dyskusji brak....padają niepotrzebne słowa,jak mądrze napisał jeden z przedmówców,zostawmy problem tym,którzy mogą być tematem zainteresowani,czyli graczom ŚLĄSKA i SPORTCOMU...cokolwiek się stanie,każdy z nas ma wolny wybór,czy chce w tym być,czy nie...po co wychodzić przed orkiestrę,skoro jeszcze nic nie wiadomo...
Do boju Wisełko niech każdy o tym wie,że w Polsce tylko nasza Armia liczy się
Najlepszych kibiców w Polsce Wisełka ma,którzy pojadą za nią gdziekolwiek ona gra....!!!
Ekstraklasa
Ekstraklasa
Gadu-Gadu:
3437793
PostNapisane: 01 cze 2012, 20:19
Jest wstępna odpowiedź od Foritona i na tą chwilę jest problem ze zmianą nazwy klubu (ale jeszcze rozpatrują wniosek). Czekam na kontakt od piastdp aby zdecydować co robimy.

Moja propozycja nowej nazwy, która może jakoś pogodzić niektórych to: Śląsk-Sportcom, Sportcom Śląsk Wrocław lub coś w tym stylu.
Ekstraklasa
Ekstraklasa
Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 01 cze 2012, 21:27
jako syn marnotrawny Sportcomu :oops: wystepowalem pod roznymi banderami, ale Sportcom jako nazwa byla mi zawsze najblizsza, wystepujac tam nie okreslalem sie za zadnym danym regionem Polski, ani za moimi klubowymi sympatiami i to mi sie podobalo, Sportcom to grupa ludzi z roznych zakatkow globu , ale zawsze najwazniejsze bylo to, ze w wiekszosci bylismy z jednego forum, i nie mialo tu znaczenia gdzie mieszkamy i komu kibicujemy i to chyba bylo najfajniejsze
nigdy tego nigdzie nie napisalem , ale jedna z przyczyn, czemu nigdy nie zagralem w Slasku byla ... nazwa, nie to, zebym cos mial do tego klubu, ale pochodze z Mazur i jakos nie potrafilem sie identyfikowac z calkowicie obcym mi regionem Polski, sorry :roll:
FORUM SOCCER to fajna nazwa :)
,, Zwierzeta w ogrodzie patrzyly to na swinie,
to na czlowieka,
potem znow na swinie i na czlowieka,
ale nikt juz nie mogl rozpoznac, kto jest kim.''

http://www.mazurycudnatury.pl/
KLT Team
KLT Team
Gadu-Gadu:
2666952
PostNapisane: 02 cze 2012, 12:27
bat7 napisał(a):
Wiesio napisał(a):

Policz ilu graczy Sportcomu będzie za fuzją jeżeli zostaniemy przy nazwie Śląsk Wrocław. Jak dla mnie max trzy osoby :(

Jakos mi ten post uciekl....
Licze.... i pisze jak Chicago.
Jako syn marnotrawny.... - kiedys probowalem wrocic, juz miales full, pozniej juz nie bylo propozycji. Dzis tez nie a sezon sie skonczyl.
A moze znajdzie sie jakis "Wojciechowski" czy "Filipiak" i "kupi" licencje? I wtedy ....dalej Slask!?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do KLT