KLT - Klubowa Liga Typerów - sezon 13

Klubowa Liga Typera

Moderator: Typer Team

Ekstraklasa
Ekstraklasa
Gadu-Gadu:
3437793
PostNapisane: 21 maja 2012, 10:53
Śląsk spada po raz pierwszy w historii klubu do 3 ligi, niestety głównie przez słabą frekwencję. Może połączymy siły i jakby była taka możliwość to nawet byłbym skłonny aby Sportcom zagrał na licencji Śląska Wrocław. Co myślicie?
Administrator
Administrator

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 21 maja 2012, 11:01
Fuzje możemy spokojnie zrobić, na to KLT zezwala. Natomiast co do reszty trzeba by wysłac zapytania do pejcu czy Zarzadu KLT.
Let's hope for the best and prepare for the worst ...
KLT Team
KLT Team
Gadu-Gadu:
2666952
PostNapisane: 21 maja 2012, 15:50
Mhm....
Bo SLASK to zawsze SLASK! Nie przystoi paletac sie tak nisko.... :shock: :)
Szczegoly mozna omowic juz w najblizszym czasie. Wszak ..... piwa :D nie zabraknie!
TyperTeam
TyperTeam
Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 21 maja 2012, 20:32
Jestem za, gdyż nie podejmę się trenerki z braku czasu. Nie wiem jak inni. Szkoda, że nie poczytałem tego wcześniej, gdyż odmówiłem kilku trenerom w tym Smolnemu...
ObrazekObrazek
KLT Team
KLT Team
Gadu-Gadu:
3377309
PostNapisane: 21 maja 2012, 23:06
O rezygnacji trenera wiedziałem już wczesniej.
Troche szkoda ze tak to się wszystko potoczyło i tak jak trener wspomina złożyło się na to kilka spraw. Pierwsze, to trener który nie zawsze dysponuje czasem. To normalne. Na ile było możliwe, razem z kolegą z zespołu próbowaliśmy pomagać w trenerce ...niestety jak widać z marnym skutkiem. Druga sprawa to niestety niesumienność typerów. Zupełnie dlas mnie niezrozumiałe jest zatypowanie dwóch czy trzech faz. Nie ma dobrych fundamentów - nie ma wyników.
Trzeci gwóżdz do spadku to brak szczęscia. Czasem dobre typowanie i jeden super typer u przeciwnika. Ale to akurat jest wkalkulowane w KLT.

Dla mnie koniec SPORTCOMu wcale nie musi nastapić. Potrzebny jest nowy młody trener, który będzie w stanie zagwarantować sumienność trenerską. Może zatrudnić trenera który będzie chciał poprowadzić SPORTCOM?
Mysle że sentyment do zespołu jest spory i to nie tylko wśród forumowiczów. Mam nadzieję że jest możliwość utrzymania drużyny....

Jeśli fuzja to ....nie wiem jak to wygląda - czy jest mozliwość fuzji ze zmianą nazwy zespołu (dołączenie drugiego członu?)

Jeśli niestety nie będzie możliwości zachowania SPORTCOMU, coż ... będę musiał skorzystać z którejś oferty które dość często dostaje. Napewno będzie to jednak drużyna forumowa. Innej opcji nie przewiduję, choć ....ciągle mam nadzieję na utrzymanie jednej z najstarszych drużyn w KLT. Drużyny z charakterem i duszą. Mimo że ostatnie wyniki są marniutkie....

Licze na wypowiedzi pozostałym forumowiczów i ich zdanie. Pójście na łatwizne do najkrótsza droga.

Piastdp - robiłeś co mogłeś i z to wielki szacunek. Gadaliśmy na gg i wiem co robiłeś dla zespołu
Pozdrawiam - Sony
Obrazek
KLT Team
KLT Team
Gadu-Gadu:
3377309
PostNapisane: 21 maja 2012, 23:10
bat7 napisał(a):Śląsk spada po raz pierwszy w historii klubu do 3 ligi, niestety głównie przez słabą frekwencję. Może połączymy siły i jakby była taka możliwość to nawet byłbym skłonny aby Sportcom zagrał na licencji Śląska Wrocław. Co myślicie?

Sprawa do omówienia z zarządem KLT.
Bat 7 oddałbyś Sląsk który stworzyłeś dla SPORTCOMu :?:
Kurna ja pierdziele....
Obrazek
Administrator
Administrator

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 22 maja 2012, 07:53
Wstepnie doszliśmy z bat7 do porozumienia. Jest zatem propozycja fuzji obu klubów i na zasadzie kompromisu,występowanie pod nazwą obecnego forum, czyli po fuzji SPORTCOM i Sląska = Forum Soccer czy Soccer Team ...Kto ma odmienne zdanie ?
Ekstraklasa
Ekstraklasa
Gadu-Gadu:
3437793
PostNapisane: 22 maja 2012, 16:04
Sony napisał(a):
bat7 napisał(a):Śląsk spada po raz pierwszy w historii klubu do 3 ligi, niestety głównie przez słabą frekwencję. Może połączymy siły i jakby była taka możliwość to nawet byłbym skłonny aby Sportcom zagrał na licencji Śląska Wrocław. Co myślicie?

Sprawa do omówienia z zarządem KLT.
Bat 7 oddałbyś Sląsk który stworzyłeś dla SPORTCOMu :?:
Kurna ja pierdziele....

Wiadomo, że to ciężka decyzja ale na dzień dzisiejszy to będziemy tylko spadać w dół więc to byłaby chyba najrozsądniejsza decyzja. Nie chcę za 2-3 sezony widzieć swojej drużyny w ostatniej lidze a przy takiej sumienności i mojej nie 100% trenerce tak by się stało. Jeżeli Piękny nie podejmie się trenerki Śląska to nasza droga będzie podobna do Waszej. Dlatego chyba najlepszym rozwiązaniem aby grać w czołówce to fuzja między nami. Obie drużyny powstały w tym samym czasie i ogólnie wiadomo, że pochodzimy z jednego forum.
TyperTeam
TyperTeam
Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 22 maja 2012, 19:36
Myślę, że fuzja pod nazwą Forum Soccer byłaby strzałem w 10kę. Tak zwana zmiana sponsora :-) Ja przy fuzji dołączę na 99% do Smolnego. A z obydwu klubów raczej bez problemu stworzy się jeden mocny team.
ObrazekObrazek
Administrator
Administrator

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 22 maja 2012, 21:30
Heh smolny chyba połowie składu SPORTCOMU (aktywnego na forum) wysłał takie propozycje :P
Moderator
Moderator
Gadu-Gadu:
62370933
PostNapisane: 22 maja 2012, 21:47
smolny trenerze podkupuj zawodników i szturmujemy w końcu 1 ligę! ;)
ZAGŁĘBIE LUBIN-FORUM
fanpage ZaglebieLubinNet
www.mkszaglebie.pl
www.ocb03.pl
www.zaglebie.org
ZAGŁĘBIE LUBIN-ARKA GDYNIA-ZAWISZA BYDGOSZCZ-ODRA OPOLE-FALUBAZ-POLONIA BYTOM
Obrazek
TyperTeam
TyperTeam
Gadu-Gadu:
932200
PostNapisane: 23 maja 2012, 01:08
wygląda na to że dkriss musi objąć na 4 sezony trenerkę w SPORTCOMIE i przywrócić ekipie odpowiednie miejsce w KLT ;) :D
nowa jednostka czasu:

jedna Wenta = 14 sekund
TyperTeam
TyperTeam

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 23 maja 2012, 16:17
Witajcie panowie. Wyszło jak wyszło. dkriss trenerem w SPORTCOMIE czy w Forum Soccer (Soccer Team). Dobrze to czytam?

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 24 maja 2012, 07:11
To prawda, ze rozmawialem i w dalszym ciagu bede rozmawial ze sportcomowcami, teraz pewnie rozpoczne rozmowy z zawodnikami Slaska :)
Nie chce zerowac na waszym nieszczesciu ale moze ktos nie bedzie chcial tulac sie po piatej lidze i bedzie chcial powalczyc o awans do pierwsze ligi z nami. Zapraszam do nas!! :)

ps.
a poza tym od Slaska nalezy mi sie rekompensata za strate punkta, ktory mi w koncu zabrakl do awansu juz teraz ;)
zapraszam na nową stronę klubową http://vulelehutu.futbolowo.pl

Ratunku!...
Proszę opuścić teren zagrożony!
Ratunku!...
Alarm! Na terenie całych Stanów rozpoczęła się
Inwazja waranów!
KLT Team
KLT Team
Gadu-Gadu:
3831502
PostNapisane: 25 maja 2012, 09:58
Ja ze swej strony chciałbym podziękować Piastowi bo właściwie tylko dzięki niemu jakoś się to ostatnio kulało... Szkoda, że odchodzi ale mam nadzieję, że nadal będziemy w jednej drużynie, czy to będzie Sportcom czy też inny twór...
Poznań - Moje Miasto...

LECH POZNAŃ - Mój Klub...

http://www.youtube.com/watch?v=41s1_L5R_Sw
TyperTeam
TyperTeam
Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 25 maja 2012, 12:01
Ja też zapomniałem podziękować Darkowi, który mimo obowiązków rodzinnych i zawodowych potrafił znaleźć czas na Sportcom. Trzymałeś to wszystko w kupie, ale domyślam się, jak dużo czasu to wszystko zajmuje. Ja niestety nie mogłem być często pomocny ze względu na różne zobowiązania, ale na szczęście był też Sony. Wielkie dzięki Panowie, że potrafiliśmy brać udział w zabawie, a że wyszło, jak wyszło, trudno, zabrakło trochę szczęścia.
ObrazekObrazek
Gadu-Gadu:
6424337
PostNapisane: 28 maja 2012, 13:53
Trzymam kciuki za jak najlepsze rozwiązanie aktualnych problemów! ;) bat7, pamiętam jak rok temu na zlocie KLT, gdy się żegnaliśmy, powiedziałeś mi "do zobaczenia w 1. lidze" i wierzę, że niebawem się tam zobaczymy. SPORTCOM i Sląsk, zasługują na wyższe loty! Nie dajmy się nowym zespołom! Kluby z tradycjami mają swoją siłę! ;)

Dobrze rozumiem przez co przechodzicie, bo sam też miałem okres, gdy nie miałem czasu dla KLT - starałem się za wszelką cenę jakoś uchować Nottingham Forest, ale z innymi osobami u władzy i tak spadł z 1. do 4. ligi. Teraz powoli wracamy do góry, ale dużo wciąż przed nami! ;)

Gdyby nie to, że jestem tak silnie przywiązany do swojego zespołu, to byłoby dla mnie wielkim zaszczyciem móc prowadzić np. SPORTCOM. Dlatego sądzę, że jeśli poszukacie, to znajdzie się jakiś chętny na trenerkę (na pewno macie większe szanse niż Stara Gwardia), ale oczywiście nie wiadomo jak taki trener się spisze. TKS Opolskie ściągnęło teraz na 14. sezon zupełnie nowego trenera, a co go nakłoniło do przejęcia klubu? Prawdopodobnie właśnie długa historia klubu. ;) TKS też gra w 3. lidze, więc jest co poprawiać. ;)

Aha i jeśli myślicie nad nazwą dla klubu po fuzji, to zdecydowanie radziłbym wybrać nazwę "Forum Soccer". Znacznie lepsza nazwa od "Soccer Team", które wcale nie kojarzy się z forum, a poza tym jest już zespół Sokker Team w KLT. Szkoda gdyby miały się mylić.. ;)

No to jeszcze raz 3mam kciuki i będę śledzić Wasze poczynania! ;)

Pozdrawiam!
Potrafię wygrać mecz wynikiem 3:0, przegrywając 1:2 do przerwy. ;)
KLT Team
KLT Team
Gadu-Gadu:
2666952
PostNapisane: 29 maja 2012, 07:07
piastdp napisał(a):Wstepnie doszliśmy z bat7 do porozumienia. Jest zatem propozycja fuzji obu klubów i na zasadzie kompromisu,występowanie pod nazwą obecnego forum, czyli po fuzji SPORTCOM i Sląska = Forum Soccer czy Soccer Team ...Kto ma odmienne zdanie ?

Ja mam. czy ktos rozpoznaje logo zawodnikow? Sportcom - Slask. Mowimy o fuzji i juz jak w naszej lidze nowa nazwa. Dlaczego? Moze Slask nawet jak zacznie startowac na nowo od 6 ligi bedzie zawsze SLASK! Jak nie to juz lepiej po fuzji ...... Browary, Piast, Wroclawski Full................ To sie kojarzy z Dolnym Slaskiem, Wroclawiem.....Tu moje serce.... no i Slask to brzmi dumnie! :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do KLT