Tenis

wislok
Posty: 238
Rejestracja: poniedziałek 17 sty 2022, 13:10

Tenis

Post autor: wislok »

Zapraszam do dyskusji o tenisie. Mamy najlepszą tenisistkę świata - Igę świątek . Polka dokonała niemożliwego w historii polskiego tenisa . 10.X .2020 wygrała turniej Wielkoszlemowy Roland Garros . W dorobku 22 - latka ma 14 tytułów WTA , w tym cztery tytuły wielkoszlemowe. Tytuł w Paryżu zdobyła ponownie w latach 2022-2023 . Na przełomie sierpnia i września będzie bronić tutułu na Nowojorskich kortach Fleashing Meadows.
Teraz gratka dla kibiców w Polsce bo od dziś turniej WTA w Warszawie z udziałem Igi . Po raz pierwszy odbywa się na zmodernizowanych kortach Legii, które zmieniły mączkę na beton.
https://polski-sport.pl/bnp-paribas-war ... ransmisje/
stones
Posty: 1589
Rejestracja: piątek 14 sty 2022, 22:56

Re: Tenis

Post autor: stones »

Dzięki za info. Nie śledzę za bardzo tenisa i nie wiedziałem o tym turnieju. Na pewno spróbuję zobaczyć Igę w akcji, bo jak na pewno wszyscy jej mocno kibicuję i jestem dumny z takiej tenisowej gwiazdy jakiej jeszcze nie mieliśmy. Turnieje wielkoszlemowe staram się jak tylko czas pozwoli oglądać w wykonaniu Igi. Bywało, że byłem zaniepokojony jej nerwami jak nie szło w konkretnym meczu, jej uzewnętrznianiem emocji podczas meczu w stronę własnej ekipy. Z jednej strony młodość rządzi się swoimi prawami, doświadczenie nie bierze się od tak. W takim wieku takie sukcesy. Szacun. Jednocześnie coraz większa presja, której ciężko sprostać. Widzę jak wiele oczekuje od siebie i jak potrafi wracać po kilku kryzysowych momentach na jeszcze wyższy poziom. W najważniejszych momentach jednak nerwy ze stali i jakby brak układu nerwowego. Wierzę, a właściwie wiem, że dostarczy nam jeszcze ogrom bardzo pozytywnych emocji.
wislok
Posty: 238
Rejestracja: poniedziałek 17 sty 2022, 13:10

Re: Tenis

Post autor: wislok »

Półki niestety na razie fatalnie https://twitter.com/wasiiewskim/status/ ... 9458118657
Dzisiaj o 11.00 Weronika Ewald, a o17. 30 Iga Świątek. O 15
00 zagra zas finalista ostatniego Roland Garrosa Karolina Muchova.
ODPOWIEDZ