Dlaczego nie ma starego forum?

Dyskusje w sprawie bieżącego funkcjonowania Forum

Nowy ład czy koniec?

Nowy ład ;)
18
86%
koniec
3
14%
 
Liczba głosów: 21

Awatar użytkownika
AJ_02
Posty: 1297
Rejestracja: sobota 15 sty 2022, 15:37
Lokalizacja: Rybnik

Re: Dlaczego nie ma starego forum?

Post autor: AJ_02 »

Myślę, że jest to bardzo ciekawa propozycja. Sporo osób z tego forum bierze lub brało udział w KLT, więc takie wchłonięcie chyba by niczemu nie przeszkadzało. Poza tym, byłaby szansa na większe grono typujących, kto wie. Ale w sumie trzeba by założyć ankietę i niech się większość wypowie na temat pomysłu Pejcu. Ja byłbym za.
Talent – to robić z łatwością to, co jest trudne dla innych. Robić to, co niemożliwe dla talentu – oto geniusz. Henri Frédéric Amiel
wislok
Posty: 198
Rejestracja: poniedziałek 17 sty 2022, 13:10

Re: Dlaczego nie ma starego forum?

Post autor: wislok »

Dzien dobry. Chetnie się doloze tylko nie wiem komu. Ktoś mnie pamięta? :)
Awatar użytkownika
piastdp
Posty: 2087
Rejestracja: piątek 14 sty 2022, 21:27

Re: Dlaczego nie ma starego forum?

Post autor: piastdp »

Jasne że pamiętamy.
Myślę że to nie kwestia pieniędzy tylko motywacji i czasu.
Propozycja pejcu ciekawa, dlaczego nie?
Co inni o tym sądzą?
Awatar użytkownika
AJ_02
Posty: 1297
Rejestracja: sobota 15 sty 2022, 15:37
Lokalizacja: Rybnik

Re: Dlaczego nie ma starego forum?

Post autor: AJ_02 »

Stare dzieje Wislok :-)
Strasznie mało osób tu dotarł o albo nie chce się wypowiadać ? Może zacznijmy coś robić w kierunku pomysłu Pejcu, a myślę, że osoby się znajdą. Pejcu, jakby to miało wypalić, to czy potrzebujesz pomocy, jeżeli tak, to jak Ci można pomóc. Myślę, że lepiej coś zacząć robić, niż czekać nie wiadomo ile, aż się ileś tam osób określi. Patrząc na ankietę, na początek 7 osób, to nie tak źle heh
Talent – to robić z łatwością to, co jest trudne dla innych. Robić to, co niemożliwe dla talentu – oto geniusz. Henri Frédéric Amiel
pejcu
Posty: 956
Rejestracja: piątek 14 sty 2022, 22:43

Re: Dlaczego nie ma starego forum?

Post autor: pejcu »

Stawiamy forum KLT.
Awatar użytkownika
mfox
Posty: 2687
Rejestracja: sobota 15 sty 2022, 11:06

Re: Dlaczego nie ma starego forum?

Post autor: mfox »

Zatkało mnie gdy padło forum ale już mi przeszło. Szkoda, że przepadło tyle lat pracy ale mówi się trudno i trzeba iść do przodu. Widzę, że spora część typerów zameldowała się na forum – reszta czeka albo jeszcze nie wyszła z szoku. Forum soccera było takie kameralne i fajnie się na nim grało dlatego warto ruszyć od nowa. Ja jestem gotowy by dalej uczestniczyć w tej grze i tak jak prowadziłem dalej prowadzić typerki a gdzie to już zależy od decyzji jaka zostanie podjęta przez typerów – czy to na starym forum czy też na forum KLT. Do wakacji pozostało nam kilka miesięcy typowania więć ruszajmy z tym !
Awatar użytkownika
piastdp
Posty: 2087
Rejestracja: piątek 14 sty 2022, 21:27

Re: Dlaczego nie ma starego forum?

Post autor: piastdp »

Zatem ruszamy z forum i zobaczymy gdzie ono wyląduję. Zobaczymy czy cokolwiek uda się odzyskać / znaleźć . Dzis wtorek wieczorem, ale moze jakies typery wrzucimy na ten weekend i od tego ile osob zatypuje zobaczymy co dalej.
Awatar użytkownika
piastdp
Posty: 2087
Rejestracja: piątek 14 sty 2022, 21:27

Re: Dlaczego nie ma starego forum?

Post autor: piastdp »

Zatem ruszamy z typerami. Przypominam starym userom, iż w związku z tym że stare forum całkiem padło, trzeba się od początku zarejestrować (mozna starym nickiem) a potem zatypowac.
Piękny
Posty: 3101
Rejestracja: środa 19 sty 2022, 07:14

Re: Dlaczego nie ma starego forum?

Post autor: Piękny »

Jeszcze to do mnie nie dociera.
20 lat poszło się je...
Pieczun
Posty: 1
Rejestracja: środa 19 sty 2022, 14:14
Kontakt:

Re: Dlaczego nie ma starego forum?

Post autor: Pieczun »

Mam nadzieje, że dacie radę :)
ODPOWIEDZ