[01.04.2022 g.18:00] I LIGA – 5 WIOSENNA KOLEJKA
[01.04.2022 g.18:00] I LIGA – 5 WIOSENNA KOLEJKA
1 kwi 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Korona Kielce
1 kwi 20:30 Podbeskidzie - ŁKS Łódź
2 kwi 15:00 Stomil Olsztyn - Odra Opole
2 kwi 18:00 GKS Katowice - Górnik Polkowice
2 kwi 20:30 Zagłębie Sosnowiec - GKS Jastrzębie
2 kwi 12:40 Miedź Legnica - Resovia Rzeszów
3 kwi 15:00 Widzew Łódź - GKS Tychy 71
3 kwi 18:00 Arka Gdynia - SKRA Czestochowa
3 kwi 12:40 Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice
UWAGA !!!!
Godziny rozpoczęcia spotkań mogą ulec zmianie.
1 kwi 20:30 Podbeskidzie - ŁKS Łódź
2 kwi 15:00 Stomil Olsztyn - Odra Opole
2 kwi 18:00 GKS Katowice - Górnik Polkowice
2 kwi 20:30 Zagłębie Sosnowiec - GKS Jastrzębie
2 kwi 12:40 Miedź Legnica - Resovia Rzeszów
3 kwi 15:00 Widzew Łódź - GKS Tychy 71
3 kwi 18:00 Arka Gdynia - SKRA Czestochowa
3 kwi 12:40 Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice
UWAGA !!!!
Godziny rozpoczęcia spotkań mogą ulec zmianie.
Re: [01.04.2022 g.18:00] I LIGA – 5 WIOSENNA KOLEJKA
1 kwi 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Korona Kielce 1-1
1 kwi 20:30 Podbeskidzie - ŁKS Łódź 2-1
2 kwi 15:00 Stomil Olsztyn - Odra Opole 1-1
2 kwi 18:00 GKS Katowice - Górnik Polkowice 2-0
2 kwi 20:30 Zagłębie Sosnowiec - GKS Jastrzębie 1-0
2 kwi 12:40 Miedź Legnica - Resovia Rzeszów 2-0
3 kwi 15:00 Widzew Łódź - GKS Tychy 71 2-0
3 kwi 18:00 Arka Gdynia - SKRA Czestochowa 2-0
3 kwi 12:40 Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice 1-1
1 kwi 20:30 Podbeskidzie - ŁKS Łódź 2-1
2 kwi 15:00 Stomil Olsztyn - Odra Opole 1-1
2 kwi 18:00 GKS Katowice - Górnik Polkowice 2-0
2 kwi 20:30 Zagłębie Sosnowiec - GKS Jastrzębie 1-0
2 kwi 12:40 Miedź Legnica - Resovia Rzeszów 2-0
3 kwi 15:00 Widzew Łódź - GKS Tychy 71 2-0
3 kwi 18:00 Arka Gdynia - SKRA Czestochowa 2-0
3 kwi 12:40 Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice 1-1
Re: [01.04.2022 g.18:00] I LIGA – 5 WIOSENNA KOLEJKA
1 kwi 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Korona Kielce 1-0
1 kwi 20:30 Podbeskidzie - ŁKS Łódź 1-1
2 kwi 15:00 Stomil Olsztyn - Odra Opole 1-2
2 kwi 18:00 GKS Katowice - Górnik Polkowice 2-0
2 kwi 20:30 Zagłębie Sosnowiec - GKS Jastrzębie 2-0
2 kwi 12:40 Miedź Legnica - Resovia Rzeszów 3-1
3 kwi 15:00 Widzew Łódź - GKS Tychy 71 2-0
3 kwi 18:00 Arka Gdynia - SKRA Czestochowa 2-0
3 kwi 12:40 Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice 1-0
1 kwi 20:30 Podbeskidzie - ŁKS Łódź 1-1
2 kwi 15:00 Stomil Olsztyn - Odra Opole 1-2
2 kwi 18:00 GKS Katowice - Górnik Polkowice 2-0
2 kwi 20:30 Zagłębie Sosnowiec - GKS Jastrzębie 2-0
2 kwi 12:40 Miedź Legnica - Resovia Rzeszów 3-1
3 kwi 15:00 Widzew Łódź - GKS Tychy 71 2-0
3 kwi 18:00 Arka Gdynia - SKRA Czestochowa 2-0
3 kwi 12:40 Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice 1-0
Re: [01.04.2022 g.18:00] I LIGA – 5 WIOSENNA KOLEJKA
1 kwi 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Korona Kielce 2-1
1 kwi 20:30 Podbeskidzie - ŁKS Łódź 1-0
2 kwi 15:00 Stomil Olsztyn - Odra Opole 1-1
2 kwi 18:00 GKS Katowice - Górnik Polkowice 2-0
2 kwi 20:30 Zagłębie Sosnowiec - GKS Jastrzębie 1-0
2 kwi 12:40 Miedź Legnica - Resovia Rzeszów 1-1
3 kwi 15:00 Widzew Łódź - GKS Tychy 71 1-1
3 kwi 18:00 Arka Gdynia - SKRA Czestochowa 2-0
3 kwi 12:40 Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice 1-0
1 kwi 20:30 Podbeskidzie - ŁKS Łódź 1-0
2 kwi 15:00 Stomil Olsztyn - Odra Opole 1-1
2 kwi 18:00 GKS Katowice - Górnik Polkowice 2-0
2 kwi 20:30 Zagłębie Sosnowiec - GKS Jastrzębie 1-0
2 kwi 12:40 Miedź Legnica - Resovia Rzeszów 1-1
3 kwi 15:00 Widzew Łódź - GKS Tychy 71 1-1
3 kwi 18:00 Arka Gdynia - SKRA Czestochowa 2-0
3 kwi 12:40 Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice 1-0
Re: [01.04.2022 g.18:00] I LIGA – 5 WIOSENNA KOLEJKA
1 kwi 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Korona Kielce 2:1
1 kwi 20:30 Podbeskidzie - ŁKS Łódź 2:1
2 kwi 15:00 Stomil Olsztyn - Odra Opole 1:2
2 kwi 18:00 GKS Katowice - Górnik Polkowice 1:0
2 kwi 20:30 Zagłębie Sosnowiec - GKS Jastrzębie 2:1
2 kwi 12:40 Miedź Legnica - Resovia Rzeszów 2:1
3 kwi 15:00 Widzew Łódź - GKS Tychy 71 1:1
3 kwi 18:00 Arka Gdynia - SKRA Czestochowa 2:1
3 kwi 12:40 Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice 0:0
1 kwi 20:30 Podbeskidzie - ŁKS Łódź 2:1
2 kwi 15:00 Stomil Olsztyn - Odra Opole 1:2
2 kwi 18:00 GKS Katowice - Górnik Polkowice 1:0
2 kwi 20:30 Zagłębie Sosnowiec - GKS Jastrzębie 2:1
2 kwi 12:40 Miedź Legnica - Resovia Rzeszów 2:1
3 kwi 15:00 Widzew Łódź - GKS Tychy 71 1:1
3 kwi 18:00 Arka Gdynia - SKRA Czestochowa 2:1
3 kwi 12:40 Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice 0:0
Re: [01.04.2022 g.18:00] I LIGA – 5 WIOSENNA KOLEJKA
1 kwi 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Korona Kielce 0-1
1 kwi 20:30 Podbeskidzie - ŁKS Łódź 0-1
2 kwi 15:00 Stomil Olsztyn - Odra Opole 0-1
2 kwi 18:00 GKS Katowice - Górnik Polkowice 2-0
2 kwi 20:30 Zagłębie Sosnowiec - GKS Jastrzębie 2-1
2 kwi 12:40 Miedź Legnica - Resovia Rzeszów 2-0
3 kwi 15:00 Widzew Łódź - GKS Tychy 71 2-1
3 kwi 18:00 Arka Gdynia - SKRA Czestochowa 2-0
3 kwi 12:40 Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice 2-0
1 kwi 20:30 Podbeskidzie - ŁKS Łódź 0-1
2 kwi 15:00 Stomil Olsztyn - Odra Opole 0-1
2 kwi 18:00 GKS Katowice - Górnik Polkowice 2-0
2 kwi 20:30 Zagłębie Sosnowiec - GKS Jastrzębie 2-1
2 kwi 12:40 Miedź Legnica - Resovia Rzeszów 2-0
3 kwi 15:00 Widzew Łódź - GKS Tychy 71 2-1
3 kwi 18:00 Arka Gdynia - SKRA Czestochowa 2-0
3 kwi 12:40 Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice 2-0
Re: [01.04.2022 g.18:00] I LIGA – 5 WIOSENNA KOLEJKA
1 kwi 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Korona Kielce 1-1
1 kwi 20:30 Podbeskidzie - ŁKS Łódź 1-1
2 kwi 15:00 Stomil Olsztyn - Odra Opole 1-1
2 kwi 18:00 GKS Katowice - Górnik Polkowice 2-0
2 kwi 20:30 Zagłębie Sosnowiec - GKS Jastrzębie 1-0
2 kwi 12:40 Miedź Legnica - Resovia Rzeszów 3-1
3 kwi 15:00 Widzew Łódź - GKS Tychy 71 2-1
3 kwi 18:00 Arka Gdynia - SKRA Czestochowa 2-0
3 kwi 12:40 Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice 1-0
1 kwi 20:30 Podbeskidzie - ŁKS Łódź 1-1
2 kwi 15:00 Stomil Olsztyn - Odra Opole 1-1
2 kwi 18:00 GKS Katowice - Górnik Polkowice 2-0
2 kwi 20:30 Zagłębie Sosnowiec - GKS Jastrzębie 1-0
2 kwi 12:40 Miedź Legnica - Resovia Rzeszów 3-1
3 kwi 15:00 Widzew Łódź - GKS Tychy 71 2-1
3 kwi 18:00 Arka Gdynia - SKRA Czestochowa 2-0
3 kwi 12:40 Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice 1-0
Re: [01.04.2022 g.18:00] I LIGA – 5 WIOSENNA KOLEJKA
1 kwi 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Korona Kielce 2-1
1 kwi 20:30 Podbeskidzie - ŁKS Łódź 1-1
2 kwi 15:00 Stomil Olsztyn - Odra Opole 2-2
2 kwi 18:00 GKS Katowice - Górnik Polkowice 2-1
2 kwi 20:30 Zagłębie Sosnowiec - GKS Jastrzębie 2-1
2 kwi 12:40 Miedź Legnica - Resovia Rzeszów 2-0
3 kwi 15:00 Widzew Łódź - GKS Tychy 71 1-1
3 kwi 18:00 Arka Gdynia - SKRA Czestochowa 2-0
3 kwi 12:40 Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice 1-0
1 kwi 20:30 Podbeskidzie - ŁKS Łódź 1-1
2 kwi 15:00 Stomil Olsztyn - Odra Opole 2-2
2 kwi 18:00 GKS Katowice - Górnik Polkowice 2-1
2 kwi 20:30 Zagłębie Sosnowiec - GKS Jastrzębie 2-1
2 kwi 12:40 Miedź Legnica - Resovia Rzeszów 2-0
3 kwi 15:00 Widzew Łódź - GKS Tychy 71 1-1
3 kwi 18:00 Arka Gdynia - SKRA Czestochowa 2-0
3 kwi 12:40 Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice 1-0
Re: [01.04.2022 g.18:00] I LIGA – 5 WIOSENNA KOLEJKA
1 kwi 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Korona Kielce 2-1
1 kwi 20:30 Podbeskidzie - ŁKS Łódź 2-1
2 kwi 15:00 Stomil Olsztyn - Odra Opole 0-1
2 kwi 18:00 GKS Katowice - Górnik Polkowice 1-1
2 kwi 20:30 Zagłębie Sosnowiec - GKS Jastrzębie 2-0
2 kwi 12:40 Miedź Legnica - Resovia Rzeszów 2-1
3 kwi 15:00 Widzew Łódź - GKS Tychy 71 2-1
3 kwi 18:00 Arka Gdynia - SKRA Czestochowa 2-0
3 kwi 12:40 Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice 2-1
1 kwi 20:30 Podbeskidzie - ŁKS Łódź 2-1
2 kwi 15:00 Stomil Olsztyn - Odra Opole 0-1
2 kwi 18:00 GKS Katowice - Górnik Polkowice 1-1
2 kwi 20:30 Zagłębie Sosnowiec - GKS Jastrzębie 2-0
2 kwi 12:40 Miedź Legnica - Resovia Rzeszów 2-1
3 kwi 15:00 Widzew Łódź - GKS Tychy 71 2-1
3 kwi 18:00 Arka Gdynia - SKRA Czestochowa 2-0
3 kwi 12:40 Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice 2-1
Re: [01.04.2022 g.18:00] I LIGA – 5 WIOSENNA KOLEJKA
kwi 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Korona Kielce 1-0
1 kwi 20:30 Podbeskidzie - ŁKS Łódź 2-1
2 kwi 15:00 Stomil Olsztyn - Odra Opole 1-2
2 kwi 18:00 GKS Katowice - Górnik Polkowice 2-0
2 kwi 20:30 Zagłębie Sosnowiec - GKS Jastrzębie 2-0
2 kwi 12:40 Miedź Legnica - Resovia Rzeszów 3-1
3 kwi 15:00 Widzew Łódź - GKS Tychy 71 2-0
3 kwi 18:00 Arka Gdynia - SKRA Czestochowa 2-0
3 kwi 12:40 Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice 1-0
1 kwi 20:30 Podbeskidzie - ŁKS Łódź 2-1
2 kwi 15:00 Stomil Olsztyn - Odra Opole 1-2
2 kwi 18:00 GKS Katowice - Górnik Polkowice 2-0
2 kwi 20:30 Zagłębie Sosnowiec - GKS Jastrzębie 2-0
2 kwi 12:40 Miedź Legnica - Resovia Rzeszów 3-1
3 kwi 15:00 Widzew Łódź - GKS Tychy 71 2-0
3 kwi 18:00 Arka Gdynia - SKRA Czestochowa 2-0
3 kwi 12:40 Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice 1-0