[28.03.2024, godz.17:00] 2 LIGA wiosna 2024 – 9 kolejka
[28.03.2024, godz.17:00] 2 LIGA wiosna 2024 – 9 kolejka
28.03. 17:00 Wisła Puławy - Olimpia Elbląg
28.03. 19:00 GKS Jastrzębie - Kotwica Kołobrzeg
28.03. 19:30 Stal Stalowa Wola - Sandecja Nowy Sącz
30.03. 12:00 Radunia Stężyca - Skra Częstochowa
30.03. 12:00 Stomil Olsztyn - Hutnik Kraków
30.03. 13:00 Zagłębie Lubin II - Olimpia Grudziądz
30.03. 14:30 Chojniczanka - KKS Kalisz
30.03. 15:00 Pogoń Siedlce - Lech Poznań II
30.03. 17:00 ŁKS Łódź II - Polonia Bytom
28.03. 19:00 GKS Jastrzębie - Kotwica Kołobrzeg
28.03. 19:30 Stal Stalowa Wola - Sandecja Nowy Sącz
30.03. 12:00 Radunia Stężyca - Skra Częstochowa
30.03. 12:00 Stomil Olsztyn - Hutnik Kraków
30.03. 13:00 Zagłębie Lubin II - Olimpia Grudziądz
30.03. 14:30 Chojniczanka - KKS Kalisz
30.03. 15:00 Pogoń Siedlce - Lech Poznań II
30.03. 17:00 ŁKS Łódź II - Polonia Bytom
Re: [28.03.2024, godz.17:00] 2 LIGA wiosna 2024 – 9 kolejka
28.03. 17:00 Wisła Puławy - Olimpia Elbląg 1-2
28.03. 19:00 GKS Jastrzębie - Kotwica Kołobrzeg 0-2
28.03. 19:30 Stal Stalowa Wola - Sandecja Nowy Sącz 2-0
30.03. 12:00 Radunia Stężyca - Skra Częstochowa 2-0
30.03. 12:00 Stomil Olsztyn - Hutnik Kraków 2-1
30.03. 13:00 Zagłębie Lubin II - Olimpia Grudziądz 2-0
30.03. 14:30 Chojniczanka - KKS Kalisz 1-1
30.03. 15:00 Pogoń Siedlce - Lech Poznań II 2-0
30.03. 17:00 ŁKS Łódź II - Polonia Bytom2-1
28.03. 19:00 GKS Jastrzębie - Kotwica Kołobrzeg 0-2
28.03. 19:30 Stal Stalowa Wola - Sandecja Nowy Sącz 2-0
30.03. 12:00 Radunia Stężyca - Skra Częstochowa 2-0
30.03. 12:00 Stomil Olsztyn - Hutnik Kraków 2-1
30.03. 13:00 Zagłębie Lubin II - Olimpia Grudziądz 2-0
30.03. 14:30 Chojniczanka - KKS Kalisz 1-1
30.03. 15:00 Pogoń Siedlce - Lech Poznań II 2-0
30.03. 17:00 ŁKS Łódź II - Polonia Bytom2-1
Re: [28.03.2024, godz.17:00] 2 LIGA wiosna 2024 – 9 kolejka
28.03. 17:00 Wisła Puławy - Olimpia Elbląg 1-1
28.03. 19:00 GKS Jastrzębie - Kotwica Kołobrzeg 0-1
28.03. 19:30 Stal Stalowa Wola - Sandecja Nowy Sącz 1-0
30.03. 12:00 Radunia Stężyca - Skra Częstochowa 1-0
30.03. 12:00 Stomil Olsztyn - Hutnik Kraków 2-1
30.03. 13:00 Zagłębie Lubin II - Olimpia Grudziądz 1-1
30.03. 14:30 Chojniczanka - KKS Kalisz 1-2
30.03. 15:00 Pogoń Siedlce - Lech Poznań II 1-0
30.03. 17:00 ŁKS Łódź II - Polonia Bytom 2-1
28.03. 19:00 GKS Jastrzębie - Kotwica Kołobrzeg 0-1
28.03. 19:30 Stal Stalowa Wola - Sandecja Nowy Sącz 1-0
30.03. 12:00 Radunia Stężyca - Skra Częstochowa 1-0
30.03. 12:00 Stomil Olsztyn - Hutnik Kraków 2-1
30.03. 13:00 Zagłębie Lubin II - Olimpia Grudziądz 1-1
30.03. 14:30 Chojniczanka - KKS Kalisz 1-2
30.03. 15:00 Pogoń Siedlce - Lech Poznań II 1-0
30.03. 17:00 ŁKS Łódź II - Polonia Bytom 2-1
Re: [28.03.2024, godz.17:00] 2 LIGA wiosna 2024 – 9 kolejka
28.03. 17:00 Wisła Puławy - Olimpia Elbląg 1-2
28.03. 19:00 GKS Jastrzębie - Kotwica Kołobrzeg 0-1
28.03. 19:30 Stal Stalowa Wola - Sandecja Nowy Sącz 1-0
30.03. 12:00 Radunia Stężyca - Skra Częstochowa 1-0
30.03. 12:00 Stomil Olsztyn - Hutnik Kraków 1-1
30.03. 13:00 Zagłębie Lubin II - Olimpia Grudziądz 2-0
30.03. 14:30 Chojniczanka - KKS Kalisz 1-2
30.03. 15:00 Pogoń Siedlce - Lech Poznań II 1-1
30.03. 17:00 ŁKS Łódź II - Polonia Bytom 1-1
28.03. 19:00 GKS Jastrzębie - Kotwica Kołobrzeg 0-1
28.03. 19:30 Stal Stalowa Wola - Sandecja Nowy Sącz 1-0
30.03. 12:00 Radunia Stężyca - Skra Częstochowa 1-0
30.03. 12:00 Stomil Olsztyn - Hutnik Kraków 1-1
30.03. 13:00 Zagłębie Lubin II - Olimpia Grudziądz 2-0
30.03. 14:30 Chojniczanka - KKS Kalisz 1-2
30.03. 15:00 Pogoń Siedlce - Lech Poznań II 1-1
30.03. 17:00 ŁKS Łódź II - Polonia Bytom 1-1
Re: [28.03.2024, godz.17:00] 2 LIGA wiosna 2024 – 9 kolejka
28.03. 17:00 Wisła Puławy - Olimpia Elbląg 0-0
28.03. 19:00 GKS Jastrzębie - Kotwica Kołobrzeg 0-1
28.03. 19:30 Stal Stalowa Wola - Sandecja Nowy Sącz 2-0
30.03. 12:00 Radunia Stężyca - Skra Częstochowa 2-1
30.03. 12:00 Stomil Olsztyn - Hutnik Kraków 0-2
30.03. 13:00 Zagłębie Lubin II - Olimpia Grudziądz 3-0
30.03. 14:30 Chojniczanka - KKS Kalisz 1-1
30.03. 15:00 Pogoń Siedlce - Lech Poznań II 3-1
30.03. 17:00 ŁKS Łódź II - Polonia Bytom 1-0
28.03. 19:00 GKS Jastrzębie - Kotwica Kołobrzeg 0-1
28.03. 19:30 Stal Stalowa Wola - Sandecja Nowy Sącz 2-0
30.03. 12:00 Radunia Stężyca - Skra Częstochowa 2-1
30.03. 12:00 Stomil Olsztyn - Hutnik Kraków 0-2
30.03. 13:00 Zagłębie Lubin II - Olimpia Grudziądz 3-0
30.03. 14:30 Chojniczanka - KKS Kalisz 1-1
30.03. 15:00 Pogoń Siedlce - Lech Poznań II 3-1
30.03. 17:00 ŁKS Łódź II - Polonia Bytom 1-0
Re: [28.03.2024, godz.17:00] 2 LIGA wiosna 2024 – 9 kolejka
28.03. 17:00 Wisła Puławy - Olimpia Elbląg 1-0
28.03. 19:00 GKS Jastrzębie - Kotwica Kołobrzeg 0-1
28.03. 19:30 Stal Stalowa Wola - Sandecja Nowy Sącz 1-0
30.03. 12:00 Radunia Stężyca - Skra Częstochowa 2-1
30.03. 12:00 Stomil Olsztyn - Hutnik Kraków 0-1
30.03. 13:00 Zagłębie Lubin II - Olimpia Grudziądz 2-1
30.03. 14:30 Chojniczanka - KKS Kalisz 1-2
30.03. 15:00 Pogoń Siedlce - Lech Poznań II 1-0
30.03. 17:00 ŁKS Łódź II - Polonia Bytom 1-0
28.03. 19:00 GKS Jastrzębie - Kotwica Kołobrzeg 0-1
28.03. 19:30 Stal Stalowa Wola - Sandecja Nowy Sącz 1-0
30.03. 12:00 Radunia Stężyca - Skra Częstochowa 2-1
30.03. 12:00 Stomil Olsztyn - Hutnik Kraków 0-1
30.03. 13:00 Zagłębie Lubin II - Olimpia Grudziądz 2-1
30.03. 14:30 Chojniczanka - KKS Kalisz 1-2
30.03. 15:00 Pogoń Siedlce - Lech Poznań II 1-0
30.03. 17:00 ŁKS Łódź II - Polonia Bytom 1-0
Re: [28.03.2024, godz.17:00] 2 LIGA wiosna 2024 – 9 kolejka
28.03. 17:00 Wisła Puławy - Olimpia Elbląg 2-2
28.03. 19:00 GKS Jastrzębie - Kotwica Kołobrzeg 2-1
28.03. 19:30 Stal Stalowa Wola - Sandecja Nowy Sącz 1-2
30.03. 12:00 Radunia Stężyca - Skra Częstochowa 1-1
30.03. 12:00 Stomil Olsztyn - Hutnik Kraków 2-1
30.03. 13:00 Zagłębie Lubin II - Olimpia Grudziądz 1-0
30.03. 14:30 Chojniczanka - KKS Kalisz 2-2
30.03. 15:00 Pogoń Siedlce - Lech Poznań II 1-2
30.03. 17:00 ŁKS Łódź II - Polonia Bytom 2-1
28.03. 19:00 GKS Jastrzębie - Kotwica Kołobrzeg 2-1
28.03. 19:30 Stal Stalowa Wola - Sandecja Nowy Sącz 1-2
30.03. 12:00 Radunia Stężyca - Skra Częstochowa 1-1
30.03. 12:00 Stomil Olsztyn - Hutnik Kraków 2-1
30.03. 13:00 Zagłębie Lubin II - Olimpia Grudziądz 1-0
30.03. 14:30 Chojniczanka - KKS Kalisz 2-2
30.03. 15:00 Pogoń Siedlce - Lech Poznań II 1-2
30.03. 17:00 ŁKS Łódź II - Polonia Bytom 2-1
Re: [28.03.2024, godz.17:00] 2 LIGA wiosna 2024 – 9 kolejka
28.03. 17:00 Wisła Puławy - Olimpia Elbląg 0-0
28.03. 19:00 GKS Jastrzębie - Kotwica Kołobrzeg 1-1
28.03. 19:30 Stal Stalowa Wola - Sandecja Nowy Sącz 2-0
30.03. 12:00 Radunia Stężyca - Skra Częstochowa 1-0
30.03. 12:00 Stomil Olsztyn - Hutnik Kraków 1-2
30.03. 13:00 Zagłębie Lubin II - Olimpia Grudziądz 2-1
30.03. 14:30 Chojniczanka - KKS Kalisz 1-0
30.03. 15:00 Pogoń Siedlce - Lech Poznań II 2-1
30.03. 17:00 ŁKS Łódź II - Polonia Bytom 2-1
28.03. 19:00 GKS Jastrzębie - Kotwica Kołobrzeg 1-1
28.03. 19:30 Stal Stalowa Wola - Sandecja Nowy Sącz 2-0
30.03. 12:00 Radunia Stężyca - Skra Częstochowa 1-0
30.03. 12:00 Stomil Olsztyn - Hutnik Kraków 1-2
30.03. 13:00 Zagłębie Lubin II - Olimpia Grudziądz 2-1
30.03. 14:30 Chojniczanka - KKS Kalisz 1-0
30.03. 15:00 Pogoń Siedlce - Lech Poznań II 2-1
30.03. 17:00 ŁKS Łódź II - Polonia Bytom 2-1
Re: [28.03.2024, godz.17:00] 2 LIGA wiosna 2024 – 9 kolejka
28.03. 17:00 Wisła Puławy - Olimpia Elbląg 2-1
28.03. 19:00 GKS Jastrzębie - Kotwica Kołobrzeg 1-2
28.03. 19:30 Stal Stalowa Wola - Sandecja Nowy Sącz 2-1
30.03. 12:00 Radunia Stężyca - Skra Częstochowa 2-1
30.03. 12:00 Stomil Olsztyn - Hutnik Kraków 1-1
30.03. 13:00 Zagłębie Lubin II - Olimpia Grudziądz 1-1
30.03. 14:30 Chojniczanka - KKS Kalisz 1-1
30.03. 15:00 Pogoń Siedlce - Lech Poznań II 2-0
30.03. 17:00 ŁKS Łódź II - Polonia Bytom 1-1
28.03. 19:00 GKS Jastrzębie - Kotwica Kołobrzeg 1-2
28.03. 19:30 Stal Stalowa Wola - Sandecja Nowy Sącz 2-1
30.03. 12:00 Radunia Stężyca - Skra Częstochowa 2-1
30.03. 12:00 Stomil Olsztyn - Hutnik Kraków 1-1
30.03. 13:00 Zagłębie Lubin II - Olimpia Grudziądz 1-1
30.03. 14:30 Chojniczanka - KKS Kalisz 1-1
30.03. 15:00 Pogoń Siedlce - Lech Poznań II 2-0
30.03. 17:00 ŁKS Łódź II - Polonia Bytom 1-1
Re: [28.03.2024, godz.17:00] 2 LIGA wiosna 2024 – 9 kolejka
28.03. 17:00 Wisła Puławy - Olimpia Elbląg 2-1
28.03. 19:00 GKS Jastrzębie - Kotwica Kołobrzeg 2-1
28.03. 19:30 Stal Stalowa Wola - Sandecja Nowy Sącz 2-1
30.03. 12:00 Radunia Stężyca - Skra Częstochowa 2-1
30.03. 12:00 Stomil Olsztyn - Hutnik Kraków 0-2
30.03. 13:00 Zagłębie Lubin II - Olimpia Grudziądz 2-0
30.03. 14:30 Chojniczanka - KKS Kalisz 1-2
30.03. 15:00 Pogoń Siedlce - Lech Poznań II 2-1
30.03. 17:00 ŁKS Łódź II - Polonia Bytom 2-1
28.03. 19:00 GKS Jastrzębie - Kotwica Kołobrzeg 2-1
28.03. 19:30 Stal Stalowa Wola - Sandecja Nowy Sącz 2-1
30.03. 12:00 Radunia Stężyca - Skra Częstochowa 2-1
30.03. 12:00 Stomil Olsztyn - Hutnik Kraków 0-2
30.03. 13:00 Zagłębie Lubin II - Olimpia Grudziądz 2-0
30.03. 14:30 Chojniczanka - KKS Kalisz 1-2
30.03. 15:00 Pogoń Siedlce - Lech Poznań II 2-1
30.03. 17:00 ŁKS Łódź II - Polonia Bytom 2-1