[06.04.2024, godz.16:00] BENELUX Wiosna 2024 – 10 kolejka
[06.04.2024, godz.16:00] BENELUX Wiosna 2024 – 10 kolejka
06.04. 16:00 Charleroi - RWDM
06.04. 18:15 St. Liege - Leuven
06.04. 20:45 Antwerp - Genk
07.04. 13:30 Royale Union SG - Cercle Brugge
07.04. 18:30 Club Brugge - Anderlecht
06.04. 18:45 PSV - Alkmaar
06.04. 20:00 Zwolle - Excelsior
06.04. 21:00 Twente - Sittard
07.04. 12:15 Vitesse - Nijmegen
07.04. 14:30 Feyenoord - Ajax
06.04. 18:15 St. Liege - Leuven
06.04. 20:45 Antwerp - Genk
07.04. 13:30 Royale Union SG - Cercle Brugge
07.04. 18:30 Club Brugge - Anderlecht
06.04. 18:45 PSV - Alkmaar
06.04. 20:00 Zwolle - Excelsior
06.04. 21:00 Twente - Sittard
07.04. 12:15 Vitesse - Nijmegen
07.04. 14:30 Feyenoord - Ajax
Re: [06.04.2024, godz.16:00] BENELUX Wiosna 2024 – 10 kolejka
06.04. 16:00 Charleroi - RWDM 2:1
06.04. 18:15 St. Liege - Leuven 2:1
06.04. 20:45 Antwerp - Genk 1:1
07.04. 13:30 Royale Union SG - Cercle Brugge 3:1
07.04. 18:30 Club Brugge - Anderlecht 1:1
06.04. 18:45 PSV - Alkmaar 2:0
06.04. 20:00 Zwolle - Excelsior 2:1
06.04. 21:00 Twente - Sittard 3:1
07.04. 12:15 Vitesse - Nijmegen 0:2
07.04. 14:30 Feyenoord - Ajax 3:1
06.04. 18:15 St. Liege - Leuven 2:1
06.04. 20:45 Antwerp - Genk 1:1
07.04. 13:30 Royale Union SG - Cercle Brugge 3:1
07.04. 18:30 Club Brugge - Anderlecht 1:1
06.04. 18:45 PSV - Alkmaar 2:0
06.04. 20:00 Zwolle - Excelsior 2:1
06.04. 21:00 Twente - Sittard 3:1
07.04. 12:15 Vitesse - Nijmegen 0:2
07.04. 14:30 Feyenoord - Ajax 3:1
Re: [06.04.2024, godz.16:00] BENELUX Wiosna 2024 – 10 kolejka
06.04. 16:00 Charleroi - RWDM 2-1
06.04. 18:15 St. Liege - Leuven 2-1
06.04. 20:45 Antwerp - Genk 1-1
07.04. 13:30 Royale Union SG - Cercle Brugge 2-1
07.04. 18:30 Club Brugge - Anderlecht 2-1
06.04. 18:45 PSV - Alkmaar 2-1
06.04. 20:00 Zwolle - Excelsior 2-1
06.04. 21:00 Twente - Sittard 2-0
07.04. 12:15 Vitesse - Nijmegen 1-2
07.04. 14:30 Feyenoord - Ajax 2-1
06.04. 18:15 St. Liege - Leuven 2-1
06.04. 20:45 Antwerp - Genk 1-1
07.04. 13:30 Royale Union SG - Cercle Brugge 2-1
07.04. 18:30 Club Brugge - Anderlecht 2-1
06.04. 18:45 PSV - Alkmaar 2-1
06.04. 20:00 Zwolle - Excelsior 2-1
06.04. 21:00 Twente - Sittard 2-0
07.04. 12:15 Vitesse - Nijmegen 1-2
07.04. 14:30 Feyenoord - Ajax 2-1
Re: [06.04.2024, godz.16:00] BENELUX Wiosna 2024 – 10 kolejka
06.04. 16:00 Charleroi - RWDM 2-1
06.04. 18:15 St. Liege - Leuven 2-1
06.04. 20:45 Antwerp - Genk 2-1
07.04. 13:30 Royale Union SG - Cercle Brugge 2-1
07.04. 18:30 Club Brugge - Anderlecht 1-2
06.04. 18:45 PSV - Alkmaar 2-0
06.04. 20:00 Zwolle - Excelsior 2-1
06.04. 21:00 Twente - Sittard 2-0
07.04. 12:15 Vitesse - Nijmegen 2-1
07.04. 14:30 Feyenoord - Ajax 2-1
06.04. 18:15 St. Liege - Leuven 2-1
06.04. 20:45 Antwerp - Genk 2-1
07.04. 13:30 Royale Union SG - Cercle Brugge 2-1
07.04. 18:30 Club Brugge - Anderlecht 1-2
06.04. 18:45 PSV - Alkmaar 2-0
06.04. 20:00 Zwolle - Excelsior 2-1
06.04. 21:00 Twente - Sittard 2-0
07.04. 12:15 Vitesse - Nijmegen 2-1
07.04. 14:30 Feyenoord - Ajax 2-1
Re: [06.04.2024, godz.16:00] BENELUX Wiosna 2024 – 10 kolejka
06.04. 16:00 Charleroi - RWDM 2-0
06.04. 18:15 St. Liege - Leuven 2-1
06.04. 20:45 Antwerp - Genk 2-0
07.04. 13:30 Royale Union SG - Cercle Brugge 2-1
07.04. 18:30 Club Brugge - Anderlecht 1-1
06.04. 18:45 PSV - Alkmaar 2-1
06.04. 20:00 Zwolle - Excelsior 1-0
06.04. 21:00 Twente - Sittard 2-0
07.04. 12:15 Vitesse - Nijmegen 0-2
07.04. 14:30 Feyenoord - Ajax 2-1
06.04. 18:15 St. Liege - Leuven 2-1
06.04. 20:45 Antwerp - Genk 2-0
07.04. 13:30 Royale Union SG - Cercle Brugge 2-1
07.04. 18:30 Club Brugge - Anderlecht 1-1
06.04. 18:45 PSV - Alkmaar 2-1
06.04. 20:00 Zwolle - Excelsior 1-0
06.04. 21:00 Twente - Sittard 2-0
07.04. 12:15 Vitesse - Nijmegen 0-2
07.04. 14:30 Feyenoord - Ajax 2-1
Re: [06.04.2024, godz.16:00] BENELUX Wiosna 2024 – 10 kolejka
06.04. 16:00 Charleroi - RWDM 2-0
06.04. 18:15 St. Liege - Leuven 2-0
06.04. 20:45 Antwerp - Genk 2-1
07.04. 13:30 Royale Union SG - Cercle Brugge 2-0
07.04. 18:30 Club Brugge - Anderlecht 1-0
06.04. 18:45 PSV - Alkmaar 3-0
06.04. 20:00 Zwolle - Excelsior 1-0
06.04. 21:00 Twente - Sittard 3-1
07.04. 12:15 Vitesse - Nijmegen 0-1
07.04. 14:30 Feyenoord - Ajax 3-1
06.04. 18:15 St. Liege - Leuven 2-0
06.04. 20:45 Antwerp - Genk 2-1
07.04. 13:30 Royale Union SG - Cercle Brugge 2-0
07.04. 18:30 Club Brugge - Anderlecht 1-0
06.04. 18:45 PSV - Alkmaar 3-0
06.04. 20:00 Zwolle - Excelsior 1-0
06.04. 21:00 Twente - Sittard 3-1
07.04. 12:15 Vitesse - Nijmegen 0-1
07.04. 14:30 Feyenoord - Ajax 3-1
Re: [06.04.2024, godz.16:00] BENELUX Wiosna 2024 – 10 kolejka
06.04. 16:00 Charleroi - RWDM 2-0
06.04. 18:15 St. Liege - Leuven 2-0
06.04. 20:45 Antwerp - Genk 2-1
07.04. 13:30 Royale Union SG - Cercle Brugge 2-0
07.04. 18:30 Club Brugge - Anderlecht 2-1
06.04. 18:45 PSV - Alkmaar 2-0
06.04. 20:00 Zwolle - Excelsior 2-1
06.04. 21:00 Twente - Sittard 2-0
07.04. 12:15 Vitesse - Nijmegen 1-1
07.04. 14:30 Feyenoord - Ajax 2-0
06.04. 18:15 St. Liege - Leuven 2-0
06.04. 20:45 Antwerp - Genk 2-1
07.04. 13:30 Royale Union SG - Cercle Brugge 2-0
07.04. 18:30 Club Brugge - Anderlecht 2-1
06.04. 18:45 PSV - Alkmaar 2-0
06.04. 20:00 Zwolle - Excelsior 2-1
06.04. 21:00 Twente - Sittard 2-0
07.04. 12:15 Vitesse - Nijmegen 1-1
07.04. 14:30 Feyenoord - Ajax 2-0
Re: [06.04.2024, godz.16:00] BENELUX Wiosna 2024 – 10 kolejka
06.04. 16:00 Charleroi 1-0 RWDM
06.04. 18:15 St. Liege 2-0 Leuven
06.04. 20:45 Antwerp 1-2 Genk
07.04. 13:30 Royale Union SG 2-0 Cercle Brugge
07.04. 18:30 Club Brugge 1-0 Anderlecht
06.04. 18:45 PSV 3-1 Alkmaar
06.04. 20:00 Zwolle 1-0 Excelsior
06.04. 21:00 Twente 1-0 Sittard
07.04. 12:15 Vitesse 1-2 Nijmegen
07.04. 14:30 Feyenoord 2-1 Ajax
06.04. 18:15 St. Liege 2-0 Leuven
06.04. 20:45 Antwerp 1-2 Genk
07.04. 13:30 Royale Union SG 2-0 Cercle Brugge
07.04. 18:30 Club Brugge 1-0 Anderlecht
06.04. 18:45 PSV 3-1 Alkmaar
06.04. 20:00 Zwolle 1-0 Excelsior
06.04. 21:00 Twente 1-0 Sittard
07.04. 12:15 Vitesse 1-2 Nijmegen
07.04. 14:30 Feyenoord 2-1 Ajax
Talent – to robić z łatwością to, co jest trudne dla innych. Robić to, co niemożliwe dla talentu – oto geniusz. Henri Frédéric Amiel
Re: [06.04.2024, godz.16:00] BENELUX Wiosna 2024 – 10 kolejka
06.04. 16:00 Charleroi – RWDM 2-1
06.04. 18:15 St. Liege – Leuven 2-0
06.04. 20:45 Antwerp – Genk 1-0
07.04. 13:30 Royale Union SG - Cercle Brugge 1-0
07.04. 18:30 Club Brugge – Anderlecht 2-1
06.04. 18:45 PSV – Alkmaar 2-0
06.04. 20:00 Zwolle – Excelsior 1-0
06.04. 21:00 Twente – Sittard 2-0
07.04. 12:15 Vitesse – Nijmegen 0-1
07.04. 14:30 Feyenoord - Ajax 2-0
06.04. 18:15 St. Liege – Leuven 2-0
06.04. 20:45 Antwerp – Genk 1-0
07.04. 13:30 Royale Union SG - Cercle Brugge 1-0
07.04. 18:30 Club Brugge – Anderlecht 2-1
06.04. 18:45 PSV – Alkmaar 2-0
06.04. 20:00 Zwolle – Excelsior 1-0
06.04. 21:00 Twente – Sittard 2-0
07.04. 12:15 Vitesse – Nijmegen 0-1
07.04. 14:30 Feyenoord - Ajax 2-0
Re: [06.04.2024, godz.16:00] BENELUX Wiosna 2024 – 10 kolejka
06.04. 16:00 Charleroi - RWDM 1-0
06.04. 18:15 St. Liege - Leuven 2-0
06.04. 20:45 Antwerp - Genk 0-2
07.04. 13:30 Royale Union SG - Cercle Brugge 3-2
07.04. 18:30 Club Brugge - Anderlecht 0-1
06.04. 18:45 PSV - Alkmaar 2-1
06.04. 20:00 Zwolle - Excelsior 3-0
06.04. 21:00 Twente - Sittard 3-1
07.04. 12:15 Vitesse - Nijmegen 1-2
07.04. 14:30 Feyenoord - Ajax 4-0
06.04. 18:15 St. Liege - Leuven 2-0
06.04. 20:45 Antwerp - Genk 0-2
07.04. 13:30 Royale Union SG - Cercle Brugge 3-2
07.04. 18:30 Club Brugge - Anderlecht 0-1
06.04. 18:45 PSV - Alkmaar 2-1
06.04. 20:00 Zwolle - Excelsior 3-0
06.04. 21:00 Twente - Sittard 3-1
07.04. 12:15 Vitesse - Nijmegen 1-2
07.04. 14:30 Feyenoord - Ajax 4-0