05.04. 18:00 Olimpia Elbląg - ŁKS Łódź II 1-1
05.04. 19:00 Skra Częstochowa - Zagłębie Lubin II 2-1
05.04. 20:45 Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Siedlce 2-1
06.04. 12:30 Lech Poznań II - Wisła Puławy 1-1
06.04. 15:30 Hutnik Kraków - KKS Kalisz 1-1
06.04. 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn 2-1
06.04. 19:00 Olimpia Grudziądz - GKS Jastrzębie 2-1
07.04. 12:15 Radunia Stężyca – Chojniczanka 1-1
07.04. 17:30 Polonia Bytom - Stal Stalowa Wola 1-1
[05.04.2024, godz.18:00] 2 LIGA wiosna 2024 – 10 kolejka
Re: [05.04.2024, godz.18:00] 2 LIGA wiosna 2024 – 10 kolejka
05.04. 18:00 Olimpia Elbląg - ŁKS Łódź II 1-0
05.04. 19:00 Skra Częstochowa - Zagłębie Lubin II 1-0
05.04. 20:45 Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Siedlce 1-2
06.04. 12:30 Lech Poznań II - Wisła Puławy 2-1
06.04. 15:30 Hutnik Kraków - KKS Kalisz 0-1
06.04. 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn 1-0
06.04. 19:00 Olimpia Grudziądz - GKS Jastrzębie 1-0
07.04. 12:15 Radunia Stężyca – Chojniczanka 2-1
07.04. 17:30 Polonia Bytom - Stal Stalowa Wola 2-1
05.04. 19:00 Skra Częstochowa - Zagłębie Lubin II 1-0
05.04. 20:45 Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Siedlce 1-2
06.04. 12:30 Lech Poznań II - Wisła Puławy 2-1
06.04. 15:30 Hutnik Kraków - KKS Kalisz 0-1
06.04. 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn 1-0
06.04. 19:00 Olimpia Grudziądz - GKS Jastrzębie 1-0
07.04. 12:15 Radunia Stężyca – Chojniczanka 2-1
07.04. 17:30 Polonia Bytom - Stal Stalowa Wola 2-1
Re: [05.04.2024, godz.18:00] 2 LIGA wiosna 2024 – 10 kolejka
05.04. 18:00 Olimpia Elbląg - ŁKS Łódź II 1-1
05.04. 19:00 Skra Częstochowa - Zagłębie Lubin II 2-1
05.04. 20:45 Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Siedlce 2-1
06.04. 12:30 Lech Poznań II - Wisła Puławy 2-1
06.04. 15:30 Hutnik Kraków - KKS Kalisz 3-1
06.04. 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn 2-1
06.04. 19:00 Olimpia Grudziądz - GKS Jastrzębie 1-2
07.04. 12:15 Radunia Stężyca - Chojniczanka 2-1
07.04. 17:30 Polonia Bytom - Stal Stalowa Wola 1-2
05.04. 19:00 Skra Częstochowa - Zagłębie Lubin II 2-1
05.04. 20:45 Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Siedlce 2-1
06.04. 12:30 Lech Poznań II - Wisła Puławy 2-1
06.04. 15:30 Hutnik Kraków - KKS Kalisz 3-1
06.04. 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn 2-1
06.04. 19:00 Olimpia Grudziądz - GKS Jastrzębie 1-2
07.04. 12:15 Radunia Stężyca - Chojniczanka 2-1
07.04. 17:30 Polonia Bytom - Stal Stalowa Wola 1-2
Re: [05.04.2024, godz.18:00] 2 LIGA wiosna 2024 – 10 kolejka
05.04. 18:00 Olimpia Elbląg 1-0 ŁKS Łódź II
05.04. 19:00 Skra Częstochowa 1-0 Zagłębie Lubin II
05.04. 20:45 Kotwica Kołobrzeg 2-0 Pogoń Siedlce
06.04. 12:30 Lech Poznań II 1-0 Wisła Puławy
06.04. 15:30 Hutnik Kraków 1-2 KKS Kalisz
06.04. 18:00 Sandecja Nowy Sącz 2-0 Stomil Olsztyn
06.04. 19:00 Olimpia Grudziądz 1-0 GKS Jastrzębie
07.04. 12:15 Radunia Stężyca 1-0 Chojniczanka
07.04. 17:30 Polonia Bytom 0-1 Stal Stalowa Wola
05.04. 19:00 Skra Częstochowa 1-0 Zagłębie Lubin II
05.04. 20:45 Kotwica Kołobrzeg 2-0 Pogoń Siedlce
06.04. 12:30 Lech Poznań II 1-0 Wisła Puławy
06.04. 15:30 Hutnik Kraków 1-2 KKS Kalisz
06.04. 18:00 Sandecja Nowy Sącz 2-0 Stomil Olsztyn
06.04. 19:00 Olimpia Grudziądz 1-0 GKS Jastrzębie
07.04. 12:15 Radunia Stężyca 1-0 Chojniczanka
07.04. 17:30 Polonia Bytom 0-1 Stal Stalowa Wola
Talent – to robić z łatwością to, co jest trudne dla innych. Robić to, co niemożliwe dla talentu – oto geniusz. Henri Frédéric Amiel
Re: [05.04.2024, godz.18:00] 2 LIGA wiosna 2024 – 10 kolejka
05.04. 18:00 Olimpia Elbląg - ŁKS Łódź II 1-1
05.04. 19:00 Skra Częstochowa - Zagłębie Lubin II 2-1
05.04. 20:45 Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Siedlce 1-2
06.04. 12:30 Lech Poznań II - Wisła Puławy 2-1
06.04. 15:30 Hutnik Kraków - KKS Kalisz 1-2
06.04. 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn 2-1
06.04. 19:00 Olimpia Grudziądz - GKS Jastrzębie 2-1
07.04. 12:15 Radunia Stężyca – Chojniczanka 2-1
07.04. 17:30 Polonia Bytom - Stal Stalowa Wola 2-1
05.04. 19:00 Skra Częstochowa - Zagłębie Lubin II 2-1
05.04. 20:45 Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Siedlce 1-2
06.04. 12:30 Lech Poznań II - Wisła Puławy 2-1
06.04. 15:30 Hutnik Kraków - KKS Kalisz 1-2
06.04. 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn 2-1
06.04. 19:00 Olimpia Grudziądz - GKS Jastrzębie 2-1
07.04. 12:15 Radunia Stężyca – Chojniczanka 2-1
07.04. 17:30 Polonia Bytom - Stal Stalowa Wola 2-1
Re: [05.04.2024, godz.18:00] 2 LIGA wiosna 2024 – 10 kolejka
05.04. 20:45 Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Siedlce 2-1
06.04. 12:30 Lech Poznań II - Wisła Puławy 2-1
06.04. 15:30 Hutnik Kraków - KKS Kalisz 1-3
06.04. 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn 2-1
06.04. 19:00 Olimpia Grudziądz - GKS Jastrzębie 2-0
07.04. 12:15 Radunia Stężyca – Chojniczanka 2-1
07.04. 17:30 Polonia Bytom - Stal Stalowa Wola 2-0
06.04. 12:30 Lech Poznań II - Wisła Puławy 2-1
06.04. 15:30 Hutnik Kraków - KKS Kalisz 1-3
06.04. 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn 2-1
06.04. 19:00 Olimpia Grudziądz - GKS Jastrzębie 2-0
07.04. 12:15 Radunia Stężyca – Chojniczanka 2-1
07.04. 17:30 Polonia Bytom - Stal Stalowa Wola 2-0