03.05. 16:00 Polonia Bytom - Sandecja Nowy Sącz 2-1
03.05. 19:00 Kotwica Kołobrzeg - Stomil Olsztyn 2-1
03.05. 19:00 Skra Częstochowa - ŁKS Łódź II 2-1
04.05. 12:00 Radunia Stężyca - Wisła Puławy 2-1
04.05. 13:30 Lech Poznań II - KKS Kalisz 1-2
04.05. 17:00 Olimpia Elbląg - Hutnik Kraków 2-1
04.05. 17:30 Olimpia Grudziądz - Stal Stalowa Wola 2-1
05.05. 16:00 Zagłębie Lubin II - Pogoń Siedlce 1-2
06.05. 18:15 GKS Jastrzębie - Chojniczanka 2-1
[03.05.2024, godz.16:00] 2 LIGA wiosna 2024 – 14 kolejka
Re: [03.05.2024, godz.16:00] 2 LIGA wiosna 2024 – 14 kolejka
03.05. 16:00 Polonia Bytom - Sandecja Nowy Sącz 2-1
03.05. 19:00 Kotwica Kołobrzeg - Stomil Olsztyn 2-1
03.05. 19:00 Skra Częstochowa - ŁKS Łódź II 2-0
04.05. 12:00 Radunia Stężyca - Wisła Puławy 1-1
04.05. 13:30 Lech Poznań II - KKS Kalisz 1-2
04.05. 17:00 Olimpia Elbląg - Hutnik Kraków 2-0
04.05. 17:30 Olimpia Grudziądz - Stal Stalowa Wola 1-0
05.05. 16:00 Zagłębie Lubin II - Pogoń Siedlce 0-1
06.05. 18:15 GKS Jastrzębie - Chojniczanka 1-1
03.05. 19:00 Kotwica Kołobrzeg - Stomil Olsztyn 2-1
03.05. 19:00 Skra Częstochowa - ŁKS Łódź II 2-0
04.05. 12:00 Radunia Stężyca - Wisła Puławy 1-1
04.05. 13:30 Lech Poznań II - KKS Kalisz 1-2
04.05. 17:00 Olimpia Elbląg - Hutnik Kraków 2-0
04.05. 17:30 Olimpia Grudziądz - Stal Stalowa Wola 1-0
05.05. 16:00 Zagłębie Lubin II - Pogoń Siedlce 0-1
06.05. 18:15 GKS Jastrzębie - Chojniczanka 1-1
Re: [03.05.2024, godz.16:00] 2 LIGA wiosna 2024 – 14 kolejka
03.05. 16:00 Polonia Bytom - Sandecja Nowy Sącz 2-1
03.05. 19:00 Kotwica Kołobrzeg - Stomil Olsztyn 2-1
03.05. 19:00 Skra Częstochowa - ŁKS Łódź II 2-1
04.05. 12:00 Radunia Stężyca - Wisła Puławy 2-1
04.05. 13:30 Lech Poznań II - KKS Kalisz 1-1
04.05. 17:00 Olimpia Elbląg - Hutnik Kraków 1-1
04.05. 17:30 Olimpia Grudziądz - Stal Stalowa Wola 2-1
05.05. 16:00 Zagłębie Lubin II - Pogoń Siedlce 1-1
06.05. 18:15 GKS Jastrzębie - Chojniczanka 1-1
03.05. 19:00 Kotwica Kołobrzeg - Stomil Olsztyn 2-1
03.05. 19:00 Skra Częstochowa - ŁKS Łódź II 2-1
04.05. 12:00 Radunia Stężyca - Wisła Puławy 2-1
04.05. 13:30 Lech Poznań II - KKS Kalisz 1-1
04.05. 17:00 Olimpia Elbląg - Hutnik Kraków 1-1
04.05. 17:30 Olimpia Grudziądz - Stal Stalowa Wola 2-1
05.05. 16:00 Zagłębie Lubin II - Pogoń Siedlce 1-1
06.05. 18:15 GKS Jastrzębie - Chojniczanka 1-1
Re: [03.05.2024, godz.16:00] 2 LIGA wiosna 2024 – 14 kolejka
03.05. 16:00 Polonia Bytom 1-2 Sandecja Nowy Sącz
03.05. 19:00 Kotwica Kołobrzeg 3-1 Stomil Olsztyn
03.05. 19:00 Skra Częstochowa 2-0 ŁKS Łódź II
04.05. 12:00 Radunia Stężyca 1-0 Wisła Puławy
04.05. 13:30 Lech Poznań II 1-2 KKS Kalisz
04.05. 17:00 Olimpia Elbląg 1-0 Hutnik Kraków
04.05. 17:30 Olimpia Grudziądz 1-0 Stal Stalowa Wola
05.05. 16:00 Zagłębie Lubin II 1-1 Pogoń Siedlce
06.05. 18:15 GKS Jastrzębie 2-1 Chojniczanka
03.05. 19:00 Kotwica Kołobrzeg 3-1 Stomil Olsztyn
03.05. 19:00 Skra Częstochowa 2-0 ŁKS Łódź II
04.05. 12:00 Radunia Stężyca 1-0 Wisła Puławy
04.05. 13:30 Lech Poznań II 1-2 KKS Kalisz
04.05. 17:00 Olimpia Elbląg 1-0 Hutnik Kraków
04.05. 17:30 Olimpia Grudziądz 1-0 Stal Stalowa Wola
05.05. 16:00 Zagłębie Lubin II 1-1 Pogoń Siedlce
06.05. 18:15 GKS Jastrzębie 2-1 Chojniczanka
Talent – to robić z łatwością to, co jest trudne dla innych. Robić to, co niemożliwe dla talentu – oto geniusz. Henri Frédéric Amiel
Re: [03.05.2024, godz.16:00] 2 LIGA wiosna 2024 – 14 kolejka
03.05. 16:00 Polonia Bytom - Sandecja Nowy Sącz 2-1
03.05. 19:00 Kotwica Kołobrzeg - Stomil Olsztyn 2-1
03.05. 19:00 Skra Częstochowa - ŁKS Łódź II 1-2
04.05. 12:00 Radunia Stężyca - Wisła Puławy 2-1
04.05. 13:30 Lech Poznań II - KKS Kalisz 1-2
04.05. 17:00 Olimpia Elbląg - Hutnik Kraków 2-0
04.05. 17:30 Olimpia Grudziądz - Stal Stalowa Wola 2-1
05.05. 16:00 Zagłębie Lubin II - Pogoń Siedlce 1-2
06.05. 18:15 GKS Jastrzębie - Chojniczanka 2-1
03.05. 19:00 Kotwica Kołobrzeg - Stomil Olsztyn 2-1
03.05. 19:00 Skra Częstochowa - ŁKS Łódź II 1-2
04.05. 12:00 Radunia Stężyca - Wisła Puławy 2-1
04.05. 13:30 Lech Poznań II - KKS Kalisz 1-2
04.05. 17:00 Olimpia Elbląg - Hutnik Kraków 2-0
04.05. 17:30 Olimpia Grudziądz - Stal Stalowa Wola 2-1
05.05. 16:00 Zagłębie Lubin II - Pogoń Siedlce 1-2
06.05. 18:15 GKS Jastrzębie - Chojniczanka 2-1
Re: [03.05.2024, godz.16:00] 2 LIGA wiosna 2024 – 14 kolejka
Typowanie dla nieobecnych Millwall
03.05. 16:00 Polonia Bytom - Sandecja Nowy Sącz 2-1
03.05. 19:00 Kotwica Kołobrzeg - Stomil Olsztyn 2-1
03.05. 19:00 Skra Częstochowa - ŁKS Łódź II 2-1
04.05. 12:00 Radunia Stężyca - Wisła Puławy 2-1
04.05. 13:30 Lech Poznań II - KKS Kalisz 2-1
04.05. 17:00 Olimpia Elbląg - Hutnik Kraków 2-1
04.05. 17:30 Olimpia Grudziądz - Stal Stalowa Wola 2-1
05.05. 16:00 Zagłębie Lubin II - Pogoń Siedlce 2-1
06.05. 18:15 GKS Jastrzębie - Chojniczanka 2-1
03.05. 16:00 Polonia Bytom - Sandecja Nowy Sącz 2-1
03.05. 19:00 Kotwica Kołobrzeg - Stomil Olsztyn 2-1
03.05. 19:00 Skra Częstochowa - ŁKS Łódź II 2-1
04.05. 12:00 Radunia Stężyca - Wisła Puławy 2-1
04.05. 13:30 Lech Poznań II - KKS Kalisz 2-1
04.05. 17:00 Olimpia Elbląg - Hutnik Kraków 2-1
04.05. 17:30 Olimpia Grudziądz - Stal Stalowa Wola 2-1
05.05. 16:00 Zagłębie Lubin II - Pogoń Siedlce 2-1
06.05. 18:15 GKS Jastrzębie - Chojniczanka 2-1