[06.05.2022 g.18:00] I LIGA – 12 WIOSENNA KOLEJKA
[06.05.2022 g.18:00] I LIGA – 12 WIOSENNA KOLEJKA
6 maj 18:00 SKRA Czestochowa - Stomil Olsztyn
6 maj 20:30 Odra Opole - Korona Kielce
7 maj 12:40 GKS Tychy 71 - Puszcza Niepołomice
7 maj 20:30 GKS Katowice - GKS Jastrzębie
7 maj 18:00 Widzew Łódź - Resovia Rzeszów
8 maj 15:00 Górnik Polkowice - ŁKS Łódź
8 maj 12:40 Arka Gdynia - Miedź Legnica
8 maj 18:00 Chrobry Głogów - Podbeskidzie
9 maj 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz
UWAGA !!!!
Godziny rozpoczęcia spotkań mogą ulec zmianie.
6 maj 20:30 Odra Opole - Korona Kielce
7 maj 12:40 GKS Tychy 71 - Puszcza Niepołomice
7 maj 20:30 GKS Katowice - GKS Jastrzębie
7 maj 18:00 Widzew Łódź - Resovia Rzeszów
8 maj 15:00 Górnik Polkowice - ŁKS Łódź
8 maj 12:40 Arka Gdynia - Miedź Legnica
8 maj 18:00 Chrobry Głogów - Podbeskidzie
9 maj 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz
UWAGA !!!!
Godziny rozpoczęcia spotkań mogą ulec zmianie.
Re: [06.05.2022 g.18:00] I LIGA – 12 WIOSENNA KOLEJKA
6 maj 18:00 SKRA Czestochowa - Stomil Olsztyn 1-2
6 maj 20:30 Odra Opole - Korona Kielce 1-1
7 maj 12:40 GKS Tychy 71 - Puszcza Niepołomice 0-1
7 maj 20:30 GKS Katowice - GKS Jastrzębie 2-0
7 maj 18:00 Widzew Łódź - Resovia Rzeszów 2-0
8 maj 15:00 Górnik Polkowice - ŁKS Łódź 1-1
8 maj 12:40 Arka Gdynia - Miedź Legnica 1-0
8 maj 18:00 Chrobry Głogów - Podbeskidzie 2-1
9 maj 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz 1-1
6 maj 20:30 Odra Opole - Korona Kielce 1-1
7 maj 12:40 GKS Tychy 71 - Puszcza Niepołomice 0-1
7 maj 20:30 GKS Katowice - GKS Jastrzębie 2-0
7 maj 18:00 Widzew Łódź - Resovia Rzeszów 2-0
8 maj 15:00 Górnik Polkowice - ŁKS Łódź 1-1
8 maj 12:40 Arka Gdynia - Miedź Legnica 1-0
8 maj 18:00 Chrobry Głogów - Podbeskidzie 2-1
9 maj 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz 1-1
Re: [06.05.2022 g.18:00] I LIGA – 12 WIOSENNA KOLEJKA
6 maj 18:00 SKRA Czestochowa - Stomil Olsztyn 1:1
6 maj 20:30 Odra Opole - Korona Kielce 1:2
7 maj 12:40 GKS Tychy 71 - Puszcza Niepołomice 1:1
7 maj 20:30 GKS Katowice - GKS Jastrzębie 2:0
7 maj 18:00 Widzew Łódź - Resovia Rzeszów 2:1
8 maj 15:00 Górnik Polkowice - ŁKS Łódź 0:1
8 maj 12:40 Arka Gdynia - Miedź Legnica 1:1
8 maj 18:00 Chrobry Głogów - Podbeskidzie 1:1
9 maj 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz 1:2
6 maj 20:30 Odra Opole - Korona Kielce 1:2
7 maj 12:40 GKS Tychy 71 - Puszcza Niepołomice 1:1
7 maj 20:30 GKS Katowice - GKS Jastrzębie 2:0
7 maj 18:00 Widzew Łódź - Resovia Rzeszów 2:1
8 maj 15:00 Górnik Polkowice - ŁKS Łódź 0:1
8 maj 12:40 Arka Gdynia - Miedź Legnica 1:1
8 maj 18:00 Chrobry Głogów - Podbeskidzie 1:1
9 maj 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz 1:2
Re: [06.05.2022 g.18:00] I LIGA – 12 WIOSENNA KOLEJKA
6 maj 18:00 SKRA Czestochowa - Stomil Olsztyn 1-0
6 maj 20:30 Odra Opole - Korona Kielce 1-1
7 maj 12:40 GKS Tychy 71 - Puszcza Niepołomice 0-2
7 maj 20:30 GKS Katowice - GKS Jastrzębie 2-0
7 maj 18:00 Widzew Łódź - Resovia Rzeszów 2-1
8 maj 15:00 Górnik Polkowice - ŁKS Łódź 0-0
8 maj 12:40 Arka Gdynia - Miedź Legnica 2-1
8 maj 18:00 Chrobry Głogów - Podbeskidzie 2-0
9 maj 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz 1-1
6 maj 20:30 Odra Opole - Korona Kielce 1-1
7 maj 12:40 GKS Tychy 71 - Puszcza Niepołomice 0-2
7 maj 20:30 GKS Katowice - GKS Jastrzębie 2-0
7 maj 18:00 Widzew Łódź - Resovia Rzeszów 2-1
8 maj 15:00 Górnik Polkowice - ŁKS Łódź 0-0
8 maj 12:40 Arka Gdynia - Miedź Legnica 2-1
8 maj 18:00 Chrobry Głogów - Podbeskidzie 2-0
9 maj 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz 1-1
Re: [06.05.2022 g.18:00] I LIGA – 12 WIOSENNA KOLEJKA
6 maj 18:00 SKRA Czestochowa - Stomil Olsztyn 2-1
6 maj 20:30 Odra Opole - Korona Kielce 1-0
7 maj 12:40 GKS Tychy 71 - Puszcza Niepołomice 2-0
7 maj 20:30 GKS Katowice - GKS Jastrzębie 1-0
7 maj 18:00 Widzew Łódź - Resovia Rzeszów 1-1
8 maj 15:00 Górnik Polkowice - ŁKS Łódź 1-2
8 maj 12:40 Arka Gdynia - Miedź Legnica 1-0
8 maj 18:00 Chrobry Głogów - Podbeskidzie 1-1
9 maj 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz 1-0
6 maj 20:30 Odra Opole - Korona Kielce 1-0
7 maj 12:40 GKS Tychy 71 - Puszcza Niepołomice 2-0
7 maj 20:30 GKS Katowice - GKS Jastrzębie 1-0
7 maj 18:00 Widzew Łódź - Resovia Rzeszów 1-1
8 maj 15:00 Górnik Polkowice - ŁKS Łódź 1-2
8 maj 12:40 Arka Gdynia - Miedź Legnica 1-0
8 maj 18:00 Chrobry Głogów - Podbeskidzie 1-1
9 maj 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz 1-0
Re: [06.05.2022 g.18:00] I LIGA – 12 WIOSENNA KOLEJKA
6 maj 18:00 SKRA Czestochowa - Stomil Olsztyn 1-0
6 maj 20:30 Odra Opole - Korona Kielce 1-1
7 maj 12:40 GKS Tychy 71 - Puszcza Niepołomice 1-0
7 maj 20:30 GKS Katowice - GKS Jastrzębie 2-1
7 maj 18:00 Widzew Łódź - Resovia Rzeszów 4-1
8 maj 15:00 Górnik Polkowice - ŁKS Łódź 0-1
8 maj 12:40 Arka Gdynia - Miedź Legnica 3-3
8 maj 18:00 Chrobry Głogów - Podbeskidzie 1-0
9 maj 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz 1-3
6 maj 20:30 Odra Opole - Korona Kielce 1-1
7 maj 12:40 GKS Tychy 71 - Puszcza Niepołomice 1-0
7 maj 20:30 GKS Katowice - GKS Jastrzębie 2-1
7 maj 18:00 Widzew Łódź - Resovia Rzeszów 4-1
8 maj 15:00 Górnik Polkowice - ŁKS Łódź 0-1
8 maj 12:40 Arka Gdynia - Miedź Legnica 3-3
8 maj 18:00 Chrobry Głogów - Podbeskidzie 1-0
9 maj 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz 1-3
Re: [06.05.2022 g.18:00] I LIGA – 12 WIOSENNA KOLEJKA
6 maj 18:00 SKRA Czestochowa - Stomil Olsztyn 0-1
6 maj 20:30 Odra Opole - Korona Kielce 1-2
7 maj 12:40 GKS Tychy 71 - Puszcza Niepołomice 2-1
7 maj 20:30 GKS Katowice - GKS Jastrzębie 2-0
7 maj 18:00 Widzew Łódź - Resovia Rzeszów 2-0
8 maj 15:00 Górnik Polkowice - ŁKS Łódź 0-1
8 maj 12:40 Arka Gdynia - Miedź Legnica 2-1
8 maj 18:00 Chrobry Głogów – Podbeskidzie 1-0
9 maj 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz 2-1
6 maj 20:30 Odra Opole - Korona Kielce 1-2
7 maj 12:40 GKS Tychy 71 - Puszcza Niepołomice 2-1
7 maj 20:30 GKS Katowice - GKS Jastrzębie 2-0
7 maj 18:00 Widzew Łódź - Resovia Rzeszów 2-0
8 maj 15:00 Górnik Polkowice - ŁKS Łódź 0-1
8 maj 12:40 Arka Gdynia - Miedź Legnica 2-1
8 maj 18:00 Chrobry Głogów – Podbeskidzie 1-0
9 maj 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz 2-1
Re: [06.05.2022 g.18:00] I LIGA – 12 WIOSENNA KOLEJKA
6 maj 18:00 SKRA Czestochowa - Stomil Olsztyn 0-1
6 maj 20:30 Odra Opole - Korona Kielce 0-1
7 maj 12:40 GKS Tychy 71 - Puszcza Niepołomice 2-1
7 maj 20:30 GKS Katowice - GKS Jastrzębie 2-0
7 maj 18:00 Widzew Łódź - Resovia Rzeszów 2-0
8 maj 15:00 Górnik Polkowice - ŁKS Łódź 1-1
8 maj 12:40 Arka Gdynia - Miedź Legnica 1-1
8 maj 18:00 Chrobry Głogów – Podbeskidzie 2-1
9 maj 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz 1-1
6 maj 20:30 Odra Opole - Korona Kielce 0-1
7 maj 12:40 GKS Tychy 71 - Puszcza Niepołomice 2-1
7 maj 20:30 GKS Katowice - GKS Jastrzębie 2-0
7 maj 18:00 Widzew Łódź - Resovia Rzeszów 2-0
8 maj 15:00 Górnik Polkowice - ŁKS Łódź 1-1
8 maj 12:40 Arka Gdynia - Miedź Legnica 1-1
8 maj 18:00 Chrobry Głogów – Podbeskidzie 2-1
9 maj 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz 1-1
Re: [06.05.2022 g.18:00] I LIGA – 12 WIOSENNA KOLEJKA
6 maj 18:00 SKRA Czestochowa - Stomil Olsztyn 2-1
6 maj 20:30 Odra Opole - Korona Kielce 1-2
7 maj 12:40 GKS Tychy 71 - Puszcza Niepołomice 2-1
7 maj 20:30 GKS Katowice - GKS Jastrzębie 2-0
7 maj 18:00 Widzew Łódź - Resovia Rzeszów 2-0
8 maj 15:00 Górnik Polkowice - ŁKS Łódź 1-2
8 maj 12:40 Arka Gdynia - Miedź Legnica 2-1
8 maj 18:00 Chrobry Głogów – Podbeskidzie 1-2
9 maj 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz 2-1
6 maj 20:30 Odra Opole - Korona Kielce 1-2
7 maj 12:40 GKS Tychy 71 - Puszcza Niepołomice 2-1
7 maj 20:30 GKS Katowice - GKS Jastrzębie 2-0
7 maj 18:00 Widzew Łódź - Resovia Rzeszów 2-0
8 maj 15:00 Górnik Polkowice - ŁKS Łódź 1-2
8 maj 12:40 Arka Gdynia - Miedź Legnica 2-1
8 maj 18:00 Chrobry Głogów – Podbeskidzie 1-2
9 maj 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz 2-1
Re: [06.05.2022 g.18:00] I LIGA – 12 WIOSENNA KOLEJKA
6 maj 18:00 SKRA Czestochowa - Stomil Olsztyn 1-1
6 maj 20:30 Odra Opole - Korona Kielce 1-2
7 maj 12:40 GKS Tychy 71 - Puszcza Niepołomice 2-1
7 maj 20:30 GKS Katowice - GKS Jastrzębie 2-1
7 maj 18:00 Widzew Łódź - Resovia Rzeszów 2-1
8 maj 15:00 Górnik Polkowice - ŁKS Łódź 1-2
8 maj 12:40 Arka Gdynia - Miedź Legnica 2-1
8 maj 18:00 Chrobry Głogów – Podbeskidzie 1-2
9 maj 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz 2-1
6 maj 20:30 Odra Opole - Korona Kielce 1-2
7 maj 12:40 GKS Tychy 71 - Puszcza Niepołomice 2-1
7 maj 20:30 GKS Katowice - GKS Jastrzębie 2-1
7 maj 18:00 Widzew Łódź - Resovia Rzeszów 2-1
8 maj 15:00 Górnik Polkowice - ŁKS Łódź 1-2
8 maj 12:40 Arka Gdynia - Miedź Legnica 2-1
8 maj 18:00 Chrobry Głogów – Podbeskidzie 1-2
9 maj 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz 2-1