[30.04.2022 g.12:40] I LIGA – 11 WIOSENNA KOLEJKA
[30.04.2022 g.12:40] I LIGA – 11 WIOSENNA KOLEJKA
30 kwi 12:40 Miedź Legnica - Chrobry Głogów
30 kwi 18:00 Korona Kielce - Górnik Polkowice
1 maj 12:40 Podbeskidzie - Zagłębie Sosnowiec
1 maj 15:00 Resovia Rzeszów - Arka Gdynia
1 maj 15:00 GKS Jastrzębie - Odra Opole
1 maj 18:00 Puszcza Niepołomice - GKS Katowice
2 maj 12:40 Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn
2 maj 20:00 SKRA Czestochowa - GKS Tychy 71
3 maj 18:00 ŁKS Łódź - Widzew Łódź
UWAGA !!!!
Godziny rozpoczęcia spotkań mogą ulec zmianie.
30 kwi 18:00 Korona Kielce - Górnik Polkowice
1 maj 12:40 Podbeskidzie - Zagłębie Sosnowiec
1 maj 15:00 Resovia Rzeszów - Arka Gdynia
1 maj 15:00 GKS Jastrzębie - Odra Opole
1 maj 18:00 Puszcza Niepołomice - GKS Katowice
2 maj 12:40 Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn
2 maj 20:00 SKRA Czestochowa - GKS Tychy 71
3 maj 18:00 ŁKS Łódź - Widzew Łódź
UWAGA !!!!
Godziny rozpoczęcia spotkań mogą ulec zmianie.
Re: [30.04.2022 g.12:40] I LIGA – 11 WIOSENNA KOLEJKA
30 kwi 12:40 Miedź Legnica - Chrobry Głogów 2-1
30 kwi 18:00 Korona Kielce - Górnik Polkowice 1-0
1 maj 12:40 Podbeskidzie - Zagłębie Sosnowiec 1-0
1 maj 15:00 Resovia Rzeszów - Arka Gdynia 1-2
1 maj 15:00 GKS Jastrzębie - Odra Opole 1-0
1 maj 18:00 Puszcza Niepołomice - GKS Katowice 1-0
2 maj 12:40 Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn 1-2
2 maj 20:00 SKRA Czestochowa - GKS Tychy 71 2-1
3 maj 18:00 ŁKS Łódź - Widzew Łódź 0-0
30 kwi 18:00 Korona Kielce - Górnik Polkowice 1-0
1 maj 12:40 Podbeskidzie - Zagłębie Sosnowiec 1-0
1 maj 15:00 Resovia Rzeszów - Arka Gdynia 1-2
1 maj 15:00 GKS Jastrzębie - Odra Opole 1-0
1 maj 18:00 Puszcza Niepołomice - GKS Katowice 1-0
2 maj 12:40 Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn 1-2
2 maj 20:00 SKRA Czestochowa - GKS Tychy 71 2-1
3 maj 18:00 ŁKS Łódź - Widzew Łódź 0-0
Re: [30.04.2022 g.12:40] I LIGA – 11 WIOSENNA KOLEJKA
30 kwi 12:40 Miedź Legnica - Chrobry Głogów 2:0
30 kwi 18:00 Korona Kielce - Górnik Polkowice 2:0
1 maj 12:40 Podbeskidzie - Zagłębie Sosnowiec 2:1
1 maj 15:00 Resovia Rzeszów - Arka Gdynia 1:2
1 maj 15:00 GKS Jastrzębie - Odra Opole 0:2
1 maj 18:00 Puszcza Niepołomice - GKS Katowice 1:2
2 maj 12:40 Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn 2:1
2 maj 20:00 SKRA Czestochowa - GKS Tychy 71 0:2
3 maj 18:00 ŁKS Łódź - Widzew Łódź 1:1
30 kwi 18:00 Korona Kielce - Górnik Polkowice 2:0
1 maj 12:40 Podbeskidzie - Zagłębie Sosnowiec 2:1
1 maj 15:00 Resovia Rzeszów - Arka Gdynia 1:2
1 maj 15:00 GKS Jastrzębie - Odra Opole 0:2
1 maj 18:00 Puszcza Niepołomice - GKS Katowice 1:2
2 maj 12:40 Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn 2:1
2 maj 20:00 SKRA Czestochowa - GKS Tychy 71 0:2
3 maj 18:00 ŁKS Łódź - Widzew Łódź 1:1
Re: [30.04.2022 g.12:40] I LIGA – 11 WIOSENNA KOLEJKA
30 kwi 12:40 Miedź Legnica - Chrobry Głogów 2-1
30 kwi 18:00 Korona Kielce - Górnik Polkowice 2-1
1 maj 12:40 Podbeskidzie - Zagłębie Sosnowiec 1-0
1 maj 15:00 Resovia Rzeszów - Arka Gdynia 1-1
1 maj 15:00 GKS Jastrzębie - Odra Opole 0-1
1 maj 18:00 Puszcza Niepołomice - GKS Katowice 1-2
2 maj 12:40 Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn 1-0
2 maj 20:00 SKRA Czestochowa - GKS Tychy 71 0-1
3 maj 18:00 ŁKS Łódź - Widzew Łódź 0-1
30 kwi 18:00 Korona Kielce - Górnik Polkowice 2-1
1 maj 12:40 Podbeskidzie - Zagłębie Sosnowiec 1-0
1 maj 15:00 Resovia Rzeszów - Arka Gdynia 1-1
1 maj 15:00 GKS Jastrzębie - Odra Opole 0-1
1 maj 18:00 Puszcza Niepołomice - GKS Katowice 1-2
2 maj 12:40 Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn 1-0
2 maj 20:00 SKRA Czestochowa - GKS Tychy 71 0-1
3 maj 18:00 ŁKS Łódź - Widzew Łódź 0-1
Re: [30.04.2022 g.12:40] I LIGA – 11 WIOSENNA KOLEJKA
30 kwi 12:40 Miedź Legnica - Chrobry Głogów 2-1
30 kwi 18:00 Korona Kielce - Górnik Polkowice 2-1
1 maj 12:40 Podbeskidzie - Zagłębie Sosnowiec 2-1
1 maj 15:00 Resovia Rzeszów - Arka Gdynia 0-1
1 maj 15:00 GKS Jastrzębie - Odra Opole 0-2
1 maj 18:00 Puszcza Niepołomice - GKS Katowice 1-1
2 maj 12:40 Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn 2-1
2 maj 20:00 SKRA Czestochowa - GKS Tychy 71 0-1
3 maj 18:00 ŁKS Łódź - Widzew Łódź 0-1
30 kwi 18:00 Korona Kielce - Górnik Polkowice 2-1
1 maj 12:40 Podbeskidzie - Zagłębie Sosnowiec 2-1
1 maj 15:00 Resovia Rzeszów - Arka Gdynia 0-1
1 maj 15:00 GKS Jastrzębie - Odra Opole 0-2
1 maj 18:00 Puszcza Niepołomice - GKS Katowice 1-1
2 maj 12:40 Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn 2-1
2 maj 20:00 SKRA Czestochowa - GKS Tychy 71 0-1
3 maj 18:00 ŁKS Łódź - Widzew Łódź 0-1
Re: [30.04.2022 g.12:40] I LIGA – 11 WIOSENNA KOLEJKA
30 kwi 12:40 Miedź Legnica - Chrobry Głogów 1-1
30 kwi 18:00 Korona Kielce - Górnik Polkowice 1-0
1 maj 12:40 Podbeskidzie - Zagłębie Sosnowiec 2-1
1 maj 15:00 Resovia Rzeszów - Arka Gdynia 2-2
1 maj 15:00 GKS Jastrzębie - Odra Opole 1-1
1 maj 18:00 Puszcza Niepołomice - GKS Katowice 0-1
2 maj 12:40 Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn 2-0
2 maj 20:00 SKRA Czestochowa - GKS Tychy 71 1-0
3 maj 18:00 ŁKS Łódź - Widzew Łódź 1-1
30 kwi 18:00 Korona Kielce - Górnik Polkowice 1-0
1 maj 12:40 Podbeskidzie - Zagłębie Sosnowiec 2-1
1 maj 15:00 Resovia Rzeszów - Arka Gdynia 2-2
1 maj 15:00 GKS Jastrzębie - Odra Opole 1-1
1 maj 18:00 Puszcza Niepołomice - GKS Katowice 0-1
2 maj 12:40 Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn 2-0
2 maj 20:00 SKRA Czestochowa - GKS Tychy 71 1-0
3 maj 18:00 ŁKS Łódź - Widzew Łódź 1-1
Re: [30.04.2022 g.12:40] I LIGA – 11 WIOSENNA KOLEJKA
30 kwi 12:40 Miedź Legnica - Chrobry Głogów 2-1
30 kwi 18:00 Korona Kielce - Górnik Polkowice 2-1
1 maj 12:40 Podbeskidzie - Zagłębie Sosnowiec 2-1
1 maj 15:00 Resovia Rzeszów - Arka Gdynia 1-2
1 maj 15:00 GKS Jastrzębie - Odra Opole 0-1
1 maj 18:00 Puszcza Niepołomice - GKS Katowice 2-0
2 maj 12:40 Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn 1-1
2 maj 20:00 SKRA Czestochowa - GKS Tychy 71 1-0
3 maj 18:00 ŁKS Łódź - Widzew Łódź 1-2
30 kwi 18:00 Korona Kielce - Górnik Polkowice 2-1
1 maj 12:40 Podbeskidzie - Zagłębie Sosnowiec 2-1
1 maj 15:00 Resovia Rzeszów - Arka Gdynia 1-2
1 maj 15:00 GKS Jastrzębie - Odra Opole 0-1
1 maj 18:00 Puszcza Niepołomice - GKS Katowice 2-0
2 maj 12:40 Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn 1-1
2 maj 20:00 SKRA Czestochowa - GKS Tychy 71 1-0
3 maj 18:00 ŁKS Łódź - Widzew Łódź 1-2
Re: [30.04.2022 g.12:40] I LIGA – 11 WIOSENNA KOLEJKA
30 kwi 12:40 Miedź Legnica - Chrobry Głogów 2-1
30 kwi 18:00 Korona Kielce - Górnik Polkowice 2-0
1 maj 12:40 Podbeskidzie - Zagłębie Sosnowiec 3-0
1 maj 15:00 Resovia Rzeszów - Arka Gdynia 0-1
1 maj 15:00 GKS Jastrzębie - Odra Opole 1-2
1 maj 18:00 Puszcza Niepołomice - GKS Katowice 3-3
2 maj 12:40 Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn 1-0
2 maj 20:00 SKRA Czestochowa - GKS Tychy 71 2-2
3 maj 18:00 ŁKS Łódź - Widzew Łódź 1-1
30 kwi 18:00 Korona Kielce - Górnik Polkowice 2-0
1 maj 12:40 Podbeskidzie - Zagłębie Sosnowiec 3-0
1 maj 15:00 Resovia Rzeszów - Arka Gdynia 0-1
1 maj 15:00 GKS Jastrzębie - Odra Opole 1-2
1 maj 18:00 Puszcza Niepołomice - GKS Katowice 3-3
2 maj 12:40 Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn 1-0
2 maj 20:00 SKRA Czestochowa - GKS Tychy 71 2-2
3 maj 18:00 ŁKS Łódź - Widzew Łódź 1-1
Re: [30.04.2022 g.12:40] I LIGA – 11 WIOSENNA KOLEJKA
kwi 12:40 Miedź Legnica - Chrobry Głogów 2-1
30 kwi 18:00 Korona Kielce - Górnik Polkowice 2-1
1 maj 12:40 Podbeskidzie - Zagłębie Sosnowiec 2-1
1 maj 15:00 Resovia Rzeszów - Arka Gdynia 2-1
1 maj 15:00 GKS Jastrzębie - Odra Opole 2-1
1 maj 18:00 Puszcza Niepołomice - GKS Katowice 2-1
2 maj 12:40 Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn 1-1
2 maj 20:00 SKRA Czestochowa - GKS Tychy 71 1-1
3 maj 18:00 ŁKS Łódź - Widzew Łódź 2-1
30 kwi 18:00 Korona Kielce - Górnik Polkowice 2-1
1 maj 12:40 Podbeskidzie - Zagłębie Sosnowiec 2-1
1 maj 15:00 Resovia Rzeszów - Arka Gdynia 2-1
1 maj 15:00 GKS Jastrzębie - Odra Opole 2-1
1 maj 18:00 Puszcza Niepołomice - GKS Katowice 2-1
2 maj 12:40 Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn 1-1
2 maj 20:00 SKRA Czestochowa - GKS Tychy 71 1-1
3 maj 18:00 ŁKS Łódź - Widzew Łódź 2-1
Re: [30.04.2022 g.12:40] I LIGA – 11 WIOSENNA KOLEJKA
30 kwi 12:40 Miedź Legnica 1-0 Chrobry Głogów
30 kwi 18:00 Korona Kielce 2-0 Górnik Polkowice
1 maj 12:40 Podbeskidzie 2-1 Zagłębie Sosnowiec
1 maj 15:00 Resovia Rzeszów 1-2 Arka Gdynia
1 maj 15:00 GKS Jastrzębie 2-0 Odra Opole
1 maj 18:00 Puszcza Niepołomice 1-1 GKS Katowice
2 maj 12:40 Sandecja Nowy Sącz 1-0 Stomil Olsztyn
2 maj 20:00 SKRA Czestochowa 1-0 GKS Tychy 71
3 maj 18:00 ŁKS Łódź 2-1 Widzew Łódź
30 kwi 18:00 Korona Kielce 2-0 Górnik Polkowice
1 maj 12:40 Podbeskidzie 2-1 Zagłębie Sosnowiec
1 maj 15:00 Resovia Rzeszów 1-2 Arka Gdynia
1 maj 15:00 GKS Jastrzębie 2-0 Odra Opole
1 maj 18:00 Puszcza Niepołomice 1-1 GKS Katowice
2 maj 12:40 Sandecja Nowy Sącz 1-0 Stomil Olsztyn
2 maj 20:00 SKRA Czestochowa 1-0 GKS Tychy 71
3 maj 18:00 ŁKS Łódź 2-1 Widzew Łódź
Talent – to robić z łatwością to, co jest trudne dla innych. Robić to, co niemożliwe dla talentu – oto geniusz. Henri Frédéric Amiel