03.09. 11:30 Kotwica Kolobrzeg 3-1 GKS Jastrzebie
03.09. 16:00 Garbarnia 1-0 Hutnik Krakow
03.09. 16:00 Pogon Siedlce 2-0 Stomil Olsztyn
03.09. 17:00 Olimpia Elblag 2-1 Wisla Pulawy
03.09. 18:00 Polkowice 1-0 Lech Poznan 2
03.09. 19:11 Polonia Warszawa 3-1 Siarka Tarnobrzeg
04.09. 13:00 Motor Lublin 1-2 Pruszkow
04.09. 13:30 KKS Kalisz 1-0 Slask Wroclaw 2
05.09. 12:00 Zaglebie 2 1-2 Stezyca
[03.09.2022 g.11:30] II LIGA – 9 jesienna kolejka
Re: [03.09.2022 g.11:30] II LIGA – 9 jesienna kolejka
Talent – to robić z łatwością to, co jest trudne dla innych. Robić to, co niemożliwe dla talentu – oto geniusz. Henri Frédéric Amiel
Re: [03.09.2022 g.11:30] II LIGA – 9 jesienna kolejka
03.09. 11:30 Kotwica Kolobrzeg - GKS Jastrzebie 2-1
03.09. 16:00 Garbarnia - Hutnik Krakow 2-0
03.09. 16:00 Pogon Siedlce - Stomil Olsztyn 1-1
03.09. 17:00 Olimpia Elblag - Wisla Pulawy 3-1
03.09. 18:00 Polkowice - Lech Poznan 2 3-0
03.09. 19:11 Polonia Warszawa - Siarka Tarnobrzeg 3-1
04.09. 13:00 Motor Lublin - Pruszkow 0-2
04.09. 13:30 KKS Kalisz - Slask Wroclaw 2 3-0
05.09. 12:00 Zaglebie 2 - Stezyca 1-0
03.09. 16:00 Garbarnia - Hutnik Krakow 2-0
03.09. 16:00 Pogon Siedlce - Stomil Olsztyn 1-1
03.09. 17:00 Olimpia Elblag - Wisla Pulawy 3-1
03.09. 18:00 Polkowice - Lech Poznan 2 3-0
03.09. 19:11 Polonia Warszawa - Siarka Tarnobrzeg 3-1
04.09. 13:00 Motor Lublin - Pruszkow 0-2
04.09. 13:30 KKS Kalisz - Slask Wroclaw 2 3-0
05.09. 12:00 Zaglebie 2 - Stezyca 1-0
Re: [03.09.2022 g.11:30] II LIGA – 9 jesienna kolejka
03.09. 11:30 Kotwica Kolobrzeg - GKS Jastrzebie 2-1
03.09. 16:00 Garbarnia - Hutnik Krakow 2-0
03.09. 16:00 Pogon Siedlce - Stomil Olsztyn 2-1
03.09. 17:00 Olimpia Elblag - Wisla Pulawy 2-1
03.09. 18:00 Polkowice - Lech Poznan 2 2-0
03.09. 19:11 Polonia Warszawa - Siarka Tarnobrzeg 2-0
04.09. 13:00 Motor Lublin - Pruszkow 2-0
04.09. 13:30 KKS Kalisz - Slask Wroclaw 2 2-1
05.09. 12:00 Zaglebie 2 - Stezyca 1-1
03.09. 16:00 Garbarnia - Hutnik Krakow 2-0
03.09. 16:00 Pogon Siedlce - Stomil Olsztyn 2-1
03.09. 17:00 Olimpia Elblag - Wisla Pulawy 2-1
03.09. 18:00 Polkowice - Lech Poznan 2 2-0
03.09. 19:11 Polonia Warszawa - Siarka Tarnobrzeg 2-0
04.09. 13:00 Motor Lublin - Pruszkow 2-0
04.09. 13:30 KKS Kalisz - Slask Wroclaw 2 2-1
05.09. 12:00 Zaglebie 2 - Stezyca 1-1
Re: [03.09.2022 g.11:30] II LIGA – 9 jesienna kolejka
03.09. 11:30 Kotwica Kolobrzeg - GKS Jastrzebie 2-1
03.09. 16:00 Garbarnia - Hutnik Krakow 2-0
03.09. 16:00 Pogon Siedlce - Stomil Olsztyn 2-1
03.09. 17:00 Olimpia Elblag - Wisla Pulawy 2-1
03.09. 18:00 Polkowice - Lech Poznan 2 2-0
03.09. 19:11 Polonia Warszawa - Siarka Tarnobrzeg 2-0
04.09. 13:00 Motor Lublin – Pruszkow 2-0
04.09. 13:30 KKS Kalisz - Slask Wroclaw 2 2-1
05.09. 12:00 Zaglebie 2 - Stezyca 1-1
03.09. 16:00 Garbarnia - Hutnik Krakow 2-0
03.09. 16:00 Pogon Siedlce - Stomil Olsztyn 2-1
03.09. 17:00 Olimpia Elblag - Wisla Pulawy 2-1
03.09. 18:00 Polkowice - Lech Poznan 2 2-0
03.09. 19:11 Polonia Warszawa - Siarka Tarnobrzeg 2-0
04.09. 13:00 Motor Lublin – Pruszkow 2-0
04.09. 13:30 KKS Kalisz - Slask Wroclaw 2 2-1
05.09. 12:00 Zaglebie 2 - Stezyca 1-1
Re: [03.09.2022 g.11:30] II LIGA – 9 jesienna kolejka
03.09. 11:30 Kotwica Kolobrzeg - GKS Jastrzebie 2-0
03.09. 16:00 Garbarnia - Hutnik Krakow 3-1
03.09. 16:00 Pogon Siedlce - Stomil Olsztyn 1-1
03.09. 17:00 Olimpia Elblag - Wisla Pulawy 2-1
03.09. 18:00 Polkowice - Lech Poznan 2 2-0
03.09. 19:11 Polonia Warszawa - Siarka Tarnobrzeg 2-1
04.09. 13:00 Motor Lublin - Pruszkow 2-1
04.09. 13:30 KKS Kalisz - Slask Wroclaw 2 2-0
05.09. 12:00 Zaglebie 2 - Stezyca 1-1
03.09. 16:00 Garbarnia - Hutnik Krakow 3-1
03.09. 16:00 Pogon Siedlce - Stomil Olsztyn 1-1
03.09. 17:00 Olimpia Elblag - Wisla Pulawy 2-1
03.09. 18:00 Polkowice - Lech Poznan 2 2-0
03.09. 19:11 Polonia Warszawa - Siarka Tarnobrzeg 2-1
04.09. 13:00 Motor Lublin - Pruszkow 2-1
04.09. 13:30 KKS Kalisz - Slask Wroclaw 2 2-0
05.09. 12:00 Zaglebie 2 - Stezyca 1-1
Re: [03.09.2022 g.11:30] II LIGA – 9 jesienna kolejka
03.09. 16:00 Garbarnia - Hutnik Krakow 2-2
03.09. 16:00 Pogon Siedlce - Stomil Olsztyn 1-1
03.09. 17:00 Olimpia Elblag - Wisla Pulawy 2-1
03.09. 18:00 Polkowice - Lech Poznan 2 2-0
03.09. 19:11 Polonia Warszawa - Siarka Tarnobrzeg 2-1
04.09. 13:00 Motor Lublin - Pruszkow 2-1
04.09. 13:30 KKS Kalisz - Slask Wroclaw 2 2-1
05.09. 12:00 Zaglebie 2 - Stezyca 2-1
03.09. 16:00 Pogon Siedlce - Stomil Olsztyn 1-1
03.09. 17:00 Olimpia Elblag - Wisla Pulawy 2-1
03.09. 18:00 Polkowice - Lech Poznan 2 2-0
03.09. 19:11 Polonia Warszawa - Siarka Tarnobrzeg 2-1
04.09. 13:00 Motor Lublin - Pruszkow 2-1
04.09. 13:30 KKS Kalisz - Slask Wroclaw 2 2-1
05.09. 12:00 Zaglebie 2 - Stezyca 2-1