Własna firma

Adrian131
Posty: 8
Rejestracja: piątek 08 kwie 2022, 10:41

Własna firma

Post autor: Adrian131 »

Zastanawiacie się nad założeniem własnej firmy? Według mnie warto zainwestować w swoją działalność. Polecam Wam gotowe spółki , na stronie znajdziecie ofertę związaną z założeniem spółki w jeden dzień. Wszelkie informacje dotyczące oferty znajdziecie na stronie.
elo1202
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 25 lip 2022, 20:38
Kontakt:

Re: Własna firma

Post autor: elo1202 »

Własną spółkę też można zarejestrować w jeden dzień, tylko że za resztą dokumentów czeka się dłużej :D
Awatar użytkownika
flavie97
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 09 sie 2022, 14:21
Lokalizacja: Wyszków

Re: Własna firma

Post autor: flavie97 »

Dzięki za polecajkę, właśnie planuję założenie własnej formy i przyda mi się taka informacja. Chciałam podjąć pracę u kogoś, jednak okazało się, że rynek pracy w moim rodzinnym Wyszkowie nie jest zbyt zachęcający https://wyszkowiak.pl/index.php?cmd=new ... z&id=4505 , dlatego postanowiłam sama wziąć sprawy w swoje ręce. Mam pomysł na biznes, muszę jeszcze dopracować szczegóły i zabrać się za papierkową robotę, a ta przeraża mnie najbardziej. Ale jak nie teraz, to kiedy. Do odważnych świat należy :)
Nazwa_firmy
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 11 sie 2022, 11:55

Re: Własna firma

Post autor: Nazwa_firmy »

Jest jedna bardzo ważna rzecz, o której warto pamiętać przy zakłądaniu własnej firmy, niezależnie czy będzie to JDG czy spółka etc. To odpowiednia fajna nazwa firmy - czyli taka, która od razu zapadnie w pamięć i wyróżni się na tle konkurencji. Nie będzie powielać schematów funkcjonujących w branży (bud w budowlanej itp.). Np. szkółka bramkarska Szamoobrona prowadzona przez Szamotulskiego robi to dobrze!
Awatar użytkownika
lilianeibson
Posty: 2
Rejestracja: czwartek 18 sie 2022, 14:31
Lokalizacja: Proszówki

Re: Własna firma

Post autor: lilianeibson »

Chciałabym mieć własną firmę.
Awatar użytkownika
lchamplin
Posty: 1
Rejestracja: środa 24 sie 2022, 11:00
Lokalizacja: Gostyń

Re: Własna firma

Post autor: lchamplin »

Prowadzenie własnej firmy musi być trudne.
Awatar użytkownika
klingaida
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 01 wrz 2022, 07:37
Lokalizacja: Poznań

Re: Własna firma

Post autor: klingaida »

Ja nie wyobrażam już sobie wrócić na etat. Nie jest łatwo, ale na pewno lepiej niż praca u kogoś :p
wodna12
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek 26 wrz 2022, 15:30

Re: Własna firma

Post autor: wodna12 »

Jak już ktoś z was założył firmę warto zadbać o odpowiedną sprzedaż, tutaj najlepiej sprawdzi się automatyzacja marketingu. Dzięki automatyzacji działania marketingowe są bardziej skuteczne i trafiają do klientów zainteresowanych daną usługą/produktem, co pozwala osiągnąć większą sprzedaż.
Awatar użytkownika
schumm.saige
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek 10 paź 2022, 21:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Własna firma

Post autor: schumm.saige »

Zastanawiam się jakich specjalistów na ten moment brakuje.
Awatar użytkownika
shanny99
Posty: 2
Rejestracja: czwartek 20 paź 2022, 15:03
Lokalizacja: Poznań

Re: Własna firma

Post autor: shanny99 »

Co jaki czas należy się szkolić?
ODPOWIEDZ