12.04. 16:30 Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz 2-0
12.04. 20:00 Stomil Olsztyn - Polonia Bytom 1-1
13.04. 15:10 Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg 2-1
13.04. 17:00 KKS Kalisz - Sandecja Nowy Sącz 2-1
13.04. 19:00 Chojniczanka - Hutnik Kraków 2-1
14.04. 12:00 Wisła Puławy - Kotwica Kołobrzeg 1-1
14.04. 16:00 Zagłębie Lubin II - Radunia Stężyca 1-1
14.04. 17:00 GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa 1-1
15.04. 18:15 ŁKS Łódź II - Lech Poznań II 2-1
[12.04.2024, godz.16:30] 2 LIGA wiosna 2024 – 11 kolejka
Re: [12.04.2024, godz.16:30] 2 LIGA wiosna 2024 – 11 kolejka
12.04. 16:30 Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz 2-1
12.04. 20:00 Stomil Olsztyn - Polonia Bytom 1-0
13.04. 15:10 Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg 2-0
13.04. 17:00 KKS Kalisz - Sandecja Nowy Sącz 2-0
13.04. 19:00 Chojniczanka - Hutnik Kraków 1-3
14.04. 12:00 Wisła Puławy - Kotwica Kołobrzeg 1-2
14.04. 16:00 Zagłębie Lubin II - Radunia Stężyca 2-1
14.04. 17:00 GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa 2-1
15.04. 18:15 ŁKS Łódź II - Lech Poznań II 2-2
12.04. 20:00 Stomil Olsztyn - Polonia Bytom 1-0
13.04. 15:10 Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg 2-0
13.04. 17:00 KKS Kalisz - Sandecja Nowy Sącz 2-0
13.04. 19:00 Chojniczanka - Hutnik Kraków 1-3
14.04. 12:00 Wisła Puławy - Kotwica Kołobrzeg 1-2
14.04. 16:00 Zagłębie Lubin II - Radunia Stężyca 2-1
14.04. 17:00 GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa 2-1
15.04. 18:15 ŁKS Łódź II - Lech Poznań II 2-2
Re: [12.04.2024, godz.16:30] 2 LIGA wiosna 2024 – 11 kolejka
12.04. 20:00 Stomil Olsztyn 3-1 Polonia Bytom
13.04. 15:10 Stal Stalowa Wola 1-2 Olimpia Elbląg
13.04. 17:00 KKS Kalisz 2-1 Sandecja Nowy Sącz
13.04. 19:00 Chojniczanka 1-0 Hutnik Kraków
14.04. 12:00 Wisła Puławy 1-2 Kotwica Kołobrzeg
14.04. 16:00 Zagłębie Lubin II 2-1 Radunia Stężyca
14.04. 17:00 GKS Jastrzębie 1-0 Skra Częstochowa
15.04. 18:15 ŁKS Łódź II 1-2 Lech Poznań II
13.04. 15:10 Stal Stalowa Wola 1-2 Olimpia Elbląg
13.04. 17:00 KKS Kalisz 2-1 Sandecja Nowy Sącz
13.04. 19:00 Chojniczanka 1-0 Hutnik Kraków
14.04. 12:00 Wisła Puławy 1-2 Kotwica Kołobrzeg
14.04. 16:00 Zagłębie Lubin II 2-1 Radunia Stężyca
14.04. 17:00 GKS Jastrzębie 1-0 Skra Częstochowa
15.04. 18:15 ŁKS Łódź II 1-2 Lech Poznań II
Talent – to robić z łatwością to, co jest trudne dla innych. Robić to, co niemożliwe dla talentu – oto geniusz. Henri Frédéric Amiel
Re: [12.04.2024, godz.16:30] 2 LIGA wiosna 2024 – 11 kolejka
12.04. 20:00 Stomil Olsztyn - Polonia Bytom 2-1
13.04. 15:10 Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg 2-1
13.04. 17:00 KKS Kalisz - Sandecja Nowy Sącz 2-0
13.04. 19:00 Chojniczanka - Hutnik Kraków 1-1
14.04. 12:00 Wisła Puławy - Kotwica Kołobrzeg 1-2
14.04. 16:00 Zagłębie Lubin II - Radunia Stężyca 2-1
14.04. 17:00 GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa 2-1
15.04. 18:15 ŁKS Łódź II - Lech Poznań II 1-1
13.04. 15:10 Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg 2-1
13.04. 17:00 KKS Kalisz - Sandecja Nowy Sącz 2-0
13.04. 19:00 Chojniczanka - Hutnik Kraków 1-1
14.04. 12:00 Wisła Puławy - Kotwica Kołobrzeg 1-2
14.04. 16:00 Zagłębie Lubin II - Radunia Stężyca 2-1
14.04. 17:00 GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa 2-1
15.04. 18:15 ŁKS Łódź II - Lech Poznań II 1-1