20.04. 18:15 Westerlo - St. Liege 0-0
20.04. 20:00 Gent - KV Mechelen 2-0
20.04. 20:45 Genk - Anderlecht 0-2
21.04. 13:30 Cercle Brugge - Antwerp 2-1
21.04. 16:00 Kortrijk - RWDM 1-2
20.04. 18:00 Differdange - Hesperange 1-0
21.04. 16:00 Dudelange - Schifflange 3-0
21.04. 16:00 Kaerjeng - Victoria Rosport 1-2
21.04. 16:00 Mondorf - Union Titus Petange 0-1
21.04. 16:00 Racing Luxembourg - Wiltz 3-0
[20.04.2024, godz.18:15] BENELUX Wiosna 2024 – 12 kolejka
Re: [20.04.2024, godz.18:15] BENELUX Wiosna 2024 – 12 kolejka
20.04. 18:15 Westerlo 1-2 St. Liege
20.04. 20:00 Gent 2-0 KV Mechelen
20.04. 20:45 Genk 1-0 Anderlecht
21.04. 13:30 Cercle Brugge 1-1 Antwerp
21.04. 16:00 Kortrijk 1-0 RWDM
20.04. 18:00 Differdange 2-0 Hesperange
21.04. 16:00 Dudelange 2-0 Schifflange
21.04. 16:00 Kaerjeng 0-0 Victoria Rosport
21.04. 16:00 Mondorf 0-0 Union Titus Petange
21.04. 16:00 Racing Luxembourg 0-0 Wiltz
20.04. 20:00 Gent 2-0 KV Mechelen
20.04. 20:45 Genk 1-0 Anderlecht
21.04. 13:30 Cercle Brugge 1-1 Antwerp
21.04. 16:00 Kortrijk 1-0 RWDM
20.04. 18:00 Differdange 2-0 Hesperange
21.04. 16:00 Dudelange 2-0 Schifflange
21.04. 16:00 Kaerjeng 0-0 Victoria Rosport
21.04. 16:00 Mondorf 0-0 Union Titus Petange
21.04. 16:00 Racing Luxembourg 0-0 Wiltz
Talent – to robić z łatwością to, co jest trudne dla innych. Robić to, co niemożliwe dla talentu – oto geniusz. Henri Frédéric Amiel
Re: [20.04.2024, godz.18:15] BENELUX Wiosna 2024 – 12 kolejka
20.04. 18:15 Westerlo - St. Liege 1-2
20.04. 20:00 Gent - KV Mechelen 2-0
20.04. 20:45 Genk - Anderlecht 2-1
21.04. 13:30 Cercle Brugge - Antwerp 2-1
21.04. 16:00 Kortrijk - RWDM 2-1
20.04. 18:00 Differdange - Hesperange 2-1
21.04. 16:00 Dudelange - Schifflange 2-0
21.04. 16:00 Kaerjeng - Victoria Rosport 1-2
21.04. 16:00 Mondorf - Union Titus Petange 1-1
21.04. 16:00 Racing Luxembourg - Wiltz 2-1
20.04. 20:00 Gent - KV Mechelen 2-0
20.04. 20:45 Genk - Anderlecht 2-1
21.04. 13:30 Cercle Brugge - Antwerp 2-1
21.04. 16:00 Kortrijk - RWDM 2-1
20.04. 18:00 Differdange - Hesperange 2-1
21.04. 16:00 Dudelange - Schifflange 2-0
21.04. 16:00 Kaerjeng - Victoria Rosport 1-2
21.04. 16:00 Mondorf - Union Titus Petange 1-1
21.04. 16:00 Racing Luxembourg - Wiltz 2-1
Re: [20.04.2024, godz.18:15] BENELUX Wiosna 2024 – 12 kolejka
20.04. 18:15 Westerlo - St. Liege 1-1
20.04. 20:00 Gent - KV Mechelen 2-0
20.04. 20:45 Genk – Anderlecht 2-1
21.04. 13:30 Cercle Brugge – Antwerp 1-1
21.04. 16:00 Kortrijk – RWDM 2-1
20.04. 18:00 Differdange – Hesperange 1-1
21.04. 16:00 Dudelange – Schifflange 2-0
21.04. 16:00 Kaerjeng - Victoria Rosport 1-2
21.04. 16:00 Mondorf - Union Titus Petange 1-1
21.04. 16:00 Racing Luxembourg - Wiltz 2-1
20.04. 20:00 Gent - KV Mechelen 2-0
20.04. 20:45 Genk – Anderlecht 2-1
21.04. 13:30 Cercle Brugge – Antwerp 1-1
21.04. 16:00 Kortrijk – RWDM 2-1
20.04. 18:00 Differdange – Hesperange 1-1
21.04. 16:00 Dudelange – Schifflange 2-0
21.04. 16:00 Kaerjeng - Victoria Rosport 1-2
21.04. 16:00 Mondorf - Union Titus Petange 1-1
21.04. 16:00 Racing Luxembourg - Wiltz 2-1
Re: [20.04.2024, godz.18:15] BENELUX Wiosna 2024 – 12 kolejka
20.04. 18:15 Westerlo - St. Liege 1-2
20.04. 20:00 Gent - KV Mechelen 2-1
20.04. 20:45 Genk – Anderlecht 2-1
21.04. 13:30 Cercle Brugge – Antwerp 1-1
21.04. 16:00 Kortrijk – RWDM 2-1
20.04. 18:00 Differdange – Hesperange 2-1
21.04. 16:00 Dudelange – Schifflange 2-1
21.04. 16:00 Kaerjeng - Victoria Rosport 1-2
21.04. 16:00 Mondorf - Union Titus Petange 2-1
21.04. 16:00 Racing Luxembourg - Wiltz 2-1
20.04. 20:00 Gent - KV Mechelen 2-1
20.04. 20:45 Genk – Anderlecht 2-1
21.04. 13:30 Cercle Brugge – Antwerp 1-1
21.04. 16:00 Kortrijk – RWDM 2-1
20.04. 18:00 Differdange – Hesperange 2-1
21.04. 16:00 Dudelange – Schifflange 2-1
21.04. 16:00 Kaerjeng - Victoria Rosport 1-2
21.04. 16:00 Mondorf - Union Titus Petange 2-1
21.04. 16:00 Racing Luxembourg - Wiltz 2-1