[26.04.2024, godz.19:30] 2 LIGA wiosna 2024 – 13 kolejka
[26.04.2024, godz.19:30] 2 LIGA wiosna 2024 – 13 kolejka
26.04. 19:30 Chojniczanka - Sandecja Nowy Sącz
26.04. 20:00 Pogoń Siedlce - Radunia Stężyca
27.04. 14:00 Hutnik Kraków - Polonia Bytom
27.04. 17:00 GKS Jastrzębie - Zagłębie Lubin II
27.04. 17:00 KKS Kalisz - Olimpia Elbląg
27.04. 17:00 Wisła Puławy - Skra Częstochowa
27.04. 19:45 Stal Stalowa Wola - Kotwica Kołobrzeg
29.04. 18:00 ŁKS Łódź II - Olimpia Grudziądz
29.04. 18:15 Stomil Olsztyn - Lech Poznań II
26.04. 20:00 Pogoń Siedlce - Radunia Stężyca
27.04. 14:00 Hutnik Kraków - Polonia Bytom
27.04. 17:00 GKS Jastrzębie - Zagłębie Lubin II
27.04. 17:00 KKS Kalisz - Olimpia Elbląg
27.04. 17:00 Wisła Puławy - Skra Częstochowa
27.04. 19:45 Stal Stalowa Wola - Kotwica Kołobrzeg
29.04. 18:00 ŁKS Łódź II - Olimpia Grudziądz
29.04. 18:15 Stomil Olsztyn - Lech Poznań II
Re: [26.04.2024, godz.19:30] 2 LIGA wiosna 2024 – 13 kolejka
26.04. 19:30 Chojniczanka - Sandecja Nowy Sącz 2-1
26.04. 20:00 Pogoń Siedlce - Radunia Stężyca 2-0
27.04. 14:00 Hutnik Kraków - Polonia Bytom 1-0
27.04. 17:00 GKS Jastrzębie - Zagłębie Lubin II 0-1
27.04. 17:00 KKS Kalisz - Olimpia Elbląg 2-1
27.04. 17:00 Wisła Puławy - Skra Częstochowa 1-1
27.04. 19:45 Stal Stalowa Wola - Kotwica Kołobrzeg 1-2
29.04. 18:00 ŁKS Łódź II - Olimpia Grudziądz 0-1
29.04. 18:15 Stomil Olsztyn - Lech Poznań II 1-0
26.04. 20:00 Pogoń Siedlce - Radunia Stężyca 2-0
27.04. 14:00 Hutnik Kraków - Polonia Bytom 1-0
27.04. 17:00 GKS Jastrzębie - Zagłębie Lubin II 0-1
27.04. 17:00 KKS Kalisz - Olimpia Elbląg 2-1
27.04. 17:00 Wisła Puławy - Skra Częstochowa 1-1
27.04. 19:45 Stal Stalowa Wola - Kotwica Kołobrzeg 1-2
29.04. 18:00 ŁKS Łódź II - Olimpia Grudziądz 0-1
29.04. 18:15 Stomil Olsztyn - Lech Poznań II 1-0
Re: [26.04.2024, godz.19:30] 2 LIGA wiosna 2024 – 13 kolejka
26.04. 19:30 Chojniczanka - Sandecja Nowy Sącz 1:0
26.04. 20:00 Pogoń Siedlce - Radunia Stężyca 2:0
27.04. 14:00 Hutnik Kraków - Polonia Bytom 0:0
27.04. 17:00 GKS Jastrzębie - Zagłębie Lubin II 0:2
27.04. 17:00 KKS Kalisz - Olimpia Elbląg 1:0
27.04. 17:00 Wisła Puławy - Skra Częstochowa 1:0
27.04. 19:45 Stal Stalowa Wola - Kotwica Kołobrzeg 1:1
29.04. 18:00 ŁKS Łódź II - Olimpia Grudziądz 2:1
29.04. 18:15 Stomil Olsztyn - Lech Poznań II 1:2
26.04. 20:00 Pogoń Siedlce - Radunia Stężyca 2:0
27.04. 14:00 Hutnik Kraków - Polonia Bytom 0:0
27.04. 17:00 GKS Jastrzębie - Zagłębie Lubin II 0:2
27.04. 17:00 KKS Kalisz - Olimpia Elbląg 1:0
27.04. 17:00 Wisła Puławy - Skra Częstochowa 1:0
27.04. 19:45 Stal Stalowa Wola - Kotwica Kołobrzeg 1:1
29.04. 18:00 ŁKS Łódź II - Olimpia Grudziądz 2:1
29.04. 18:15 Stomil Olsztyn - Lech Poznań II 1:2
Re: [26.04.2024, godz.19:30] 2 LIGA wiosna 2024 – 13 kolejka
26.04. 19:30 Chojniczanka - Sandecja Nowy Sącz 2-2
26.04. 20:00 Pogoń Siedlce - Radunia Stężyca 1-0
27.04. 14:00 Hutnik Kraków - Polonia Bytom 2-1
27.04. 17:00 GKS Jastrzębie - Zagłębie Lubin II 1-1
27.04. 17:00 KKS Kalisz - Olimpia Elbląg 2-0
27.04. 17:00 Wisła Puławy - Skra Częstochowa 1-1
27.04. 19:45 Stal Stalowa Wola - Kotwica Kołobrzeg 1-2
29.04. 18:00 ŁKS Łódź II - Olimpia Grudziądz 3-2
29.04. 18:15 Stomil Olsztyn - Lech Poznań II 1-2
26.04. 20:00 Pogoń Siedlce - Radunia Stężyca 1-0
27.04. 14:00 Hutnik Kraków - Polonia Bytom 2-1
27.04. 17:00 GKS Jastrzębie - Zagłębie Lubin II 1-1
27.04. 17:00 KKS Kalisz - Olimpia Elbląg 2-0
27.04. 17:00 Wisła Puławy - Skra Częstochowa 1-1
27.04. 19:45 Stal Stalowa Wola - Kotwica Kołobrzeg 1-2
29.04. 18:00 ŁKS Łódź II - Olimpia Grudziądz 3-2
29.04. 18:15 Stomil Olsztyn - Lech Poznań II 1-2
Re: [26.04.2024, godz.19:30] 2 LIGA wiosna 2024 – 13 kolejka
26.04. 19:30 Chojniczanka - Sandecja Nowy Sącz 1-1
26.04. 20:00 Pogoń Siedlce - Radunia Stężyca 2-0
27.04. 14:00 Hutnik Kraków - Polonia Bytom 2-1
27.04. 17:00 GKS Jastrzębie - Zagłębie Lubin II 1-2
27.04. 17:00 KKS Kalisz - Olimpia Elbląg 1-0
27.04. 17:00 Wisła Puławy - Skra Częstochowa 2-1
27.04. 19:45 Stal Stalowa Wola - Kotwica Kołobrzeg 2-1
29.04. 18:00 ŁKS Łódź II - Olimpia Grudziądz 1-1
29.04. 18:15 Stomil Olsztyn - Lech Poznań II 1-1
26.04. 20:00 Pogoń Siedlce - Radunia Stężyca 2-0
27.04. 14:00 Hutnik Kraków - Polonia Bytom 2-1
27.04. 17:00 GKS Jastrzębie - Zagłębie Lubin II 1-2
27.04. 17:00 KKS Kalisz - Olimpia Elbląg 1-0
27.04. 17:00 Wisła Puławy - Skra Częstochowa 2-1
27.04. 19:45 Stal Stalowa Wola - Kotwica Kołobrzeg 2-1
29.04. 18:00 ŁKS Łódź II - Olimpia Grudziądz 1-1
29.04. 18:15 Stomil Olsztyn - Lech Poznań II 1-1
Re: [26.04.2024, godz.19:30] 2 LIGA wiosna 2024 – 13 kolejka
26.04. 19:30 Chojniczanka - Sandecja Nowy Sącz 2-0
26.04. 20:00 Pogoń Siedlce - Radunia Stężyca 2-1
27.04. 14:00 Hutnik Kraków - Polonia Bytom 3-1
27.04. 17:00 GKS Jastrzębie - Zagłębie Lubin II 2-1
27.04. 17:00 KKS Kalisz - Olimpia Elbląg 2-1
27.04. 17:00 Wisła Puławy - Skra Częstochowa 1-2
27.04. 19:45 Stal Stalowa Wola - Kotwica Kołobrzeg 1-1
29.04. 18:00 ŁKS Łódź II - Olimpia Grudziądz 1-1
29.04. 18:15 Stomil Olsztyn - Lech Poznań II 2-1
26.04. 20:00 Pogoń Siedlce - Radunia Stężyca 2-1
27.04. 14:00 Hutnik Kraków - Polonia Bytom 3-1
27.04. 17:00 GKS Jastrzębie - Zagłębie Lubin II 2-1
27.04. 17:00 KKS Kalisz - Olimpia Elbląg 2-1
27.04. 17:00 Wisła Puławy - Skra Częstochowa 1-2
27.04. 19:45 Stal Stalowa Wola - Kotwica Kołobrzeg 1-1
29.04. 18:00 ŁKS Łódź II - Olimpia Grudziądz 1-1
29.04. 18:15 Stomil Olsztyn - Lech Poznań II 2-1
Re: [26.04.2024, godz.19:30] 2 LIGA wiosna 2024 – 13 kolejka
26.04. 19:30 Chojniczanka - Sandecja Nowy Sącz 2-1
26.04. 20:00 Pogoń Siedlce - Radunia Stężyca 2-1
27.04. 14:00 Hutnik Kraków - Polonia Bytom 1-1
27.04. 17:00 GKS Jastrzębie - Zagłębie Lubin II 2-1
27.04. 17:00 KKS Kalisz - Olimpia Elbląg 2-1
27.04. 17:00 Wisła Puławy - Skra Częstochowa 2-1
27.04. 19:45 Stal Stalowa Wola - Kotwica Kołobrzeg 1-1
29.04. 18:00 ŁKS Łódź II - Olimpia Grudziądz 1-1
29.04. 18:15 Stomil Olsztyn - Lech Poznań II 2-1
26.04. 20:00 Pogoń Siedlce - Radunia Stężyca 2-1
27.04. 14:00 Hutnik Kraków - Polonia Bytom 1-1
27.04. 17:00 GKS Jastrzębie - Zagłębie Lubin II 2-1
27.04. 17:00 KKS Kalisz - Olimpia Elbląg 2-1
27.04. 17:00 Wisła Puławy - Skra Częstochowa 2-1
27.04. 19:45 Stal Stalowa Wola - Kotwica Kołobrzeg 1-1
29.04. 18:00 ŁKS Łódź II - Olimpia Grudziądz 1-1
29.04. 18:15 Stomil Olsztyn - Lech Poznań II 2-1
Re: [26.04.2024, godz.19:30] 2 LIGA wiosna 2024 – 13 kolejka
26.04. 19:30 Chojniczanka - Sandecja Nowy Sącz 1-0
26.04. 20:00 Pogoń Siedlce - Radunia Stężyca 2-1
27.04. 14:00 Hutnik Kraków - Polonia Bytom 0-1
27.04. 17:00 GKS Jastrzębie - Zagłębie Lubin II 2-1
27.04. 17:00 KKS Kalisz - Olimpia Elbląg 2-0
27.04. 17:00 Wisła Puławy - Skra Częstochowa 1-0
27.04. 19:45 Stal Stalowa Wola - Kotwica Kołobrzeg 2-1
29.04. 18:00 ŁKS Łódź II - Olimpia Grudziądz 1-0
29.04. 18:15 Stomil Olsztyn - Lech Poznań II 2-1
26.04. 20:00 Pogoń Siedlce - Radunia Stężyca 2-1
27.04. 14:00 Hutnik Kraków - Polonia Bytom 0-1
27.04. 17:00 GKS Jastrzębie - Zagłębie Lubin II 2-1
27.04. 17:00 KKS Kalisz - Olimpia Elbląg 2-0
27.04. 17:00 Wisła Puławy - Skra Częstochowa 1-0
27.04. 19:45 Stal Stalowa Wola - Kotwica Kołobrzeg 2-1
29.04. 18:00 ŁKS Łódź II - Olimpia Grudziądz 1-0
29.04. 18:15 Stomil Olsztyn - Lech Poznań II 2-1
Re: [26.04.2024, godz.19:30] 2 LIGA wiosna 2024 – 13 kolejka
26.04. 19:30 Chojniczanka - Sandecja Nowy Sącz 2-1
26.04. 20:00 Pogoń Siedlce - Radunia Stężyca 2-0
27.04. 14:00 Hutnik Kraków - Polonia Bytom 2-3
27.04. 17:00 GKS Jastrzębie - Zagłębie Lubin II 1-1
27.04. 17:00 KKS Kalisz - Olimpia Elbląg 2-1
27.04. 17:00 Wisła Puławy - Skra Częstochowa 2-1
27.04. 19:45 Stal Stalowa Wola - Kotwica Kołobrzeg 1-1
29.04. 18:00 ŁKS Łódź II - Olimpia Grudziądz 1-1
29.04. 18:15 Stomil Olsztyn - Lech Poznań II 2-1
26.04. 20:00 Pogoń Siedlce - Radunia Stężyca 2-0
27.04. 14:00 Hutnik Kraków - Polonia Bytom 2-3
27.04. 17:00 GKS Jastrzębie - Zagłębie Lubin II 1-1
27.04. 17:00 KKS Kalisz - Olimpia Elbląg 2-1
27.04. 17:00 Wisła Puławy - Skra Częstochowa 2-1
27.04. 19:45 Stal Stalowa Wola - Kotwica Kołobrzeg 1-1
29.04. 18:00 ŁKS Łódź II - Olimpia Grudziądz 1-1
29.04. 18:15 Stomil Olsztyn - Lech Poznań II 2-1
Re: [26.04.2024, godz.19:30] 2 LIGA wiosna 2024 – 13 kolejka
26.04. 19:30 Chojniczanka - Sandecja Nowy Sącz 2-0
26.04. 20:00 Pogoń Siedlce - Radunia Stężyca 2-1
27.04. 14:00 Hutnik Kraków - Polonia Bytom 1-2
27.04. 17:00 GKS Jastrzębie - Zagłębie Lubin II 2-3
27.04. 17:00 KKS Kalisz - Olimpia Elbląg 2-1
27.04. 17:00 Wisła Puławy - Skra Częstochowa 2-1
27.04. 19:45 Stal Stalowa Wola - Kotwica Kołobrzeg 1-2
29.04. 18:00 ŁKS Łódź II - Olimpia Grudziądz 1-1
29.04. 18:15 Stomil Olsztyn - Lech Poznań II 0-1
26.04. 20:00 Pogoń Siedlce - Radunia Stężyca 2-1
27.04. 14:00 Hutnik Kraków - Polonia Bytom 1-2
27.04. 17:00 GKS Jastrzębie - Zagłębie Lubin II 2-3
27.04. 17:00 KKS Kalisz - Olimpia Elbląg 2-1
27.04. 17:00 Wisła Puławy - Skra Częstochowa 2-1
27.04. 19:45 Stal Stalowa Wola - Kotwica Kołobrzeg 1-2
29.04. 18:00 ŁKS Łódź II - Olimpia Grudziądz 1-1
29.04. 18:15 Stomil Olsztyn - Lech Poznań II 0-1