[27.04.2024 g.14.30] SPORTGOL – 19/20 kolejka WIOSNA 2024
[27.04.2024 g.14.30] SPORTGOL – 19/20 kolejka WIOSNA 2024
19 KOLEJKA
1 liga
Stones Sony (m)
Dkriss Pejcu
Piastdp Mfox
Millwall Arti1
Piękny (b) Efjot
Chicago Adrian (b)
2 liga
Pozostali gracze
20 KOLEJKA
1 liga
Adrian (b) Sony (m)
Stones Pejcu
Dkriss Mfox
Piastdp Arti1
Millwall Efjot
Piękny (b) Chicago
2 liga
Pozostali gracze
19 kolejka –27.04.2023. g.14.30
Manchester Utd - Burnley
PSG - Le Havre
Bayern Munich - Eintracht Frankfurt
Atl. Madrid - Ath Bilba0
Tirol - A. Lustenau
St. Liege - St. Truiden
Debrecen - Ujpest
Slask Wroclaw - Ruch Chorzow
Benfica - Braga
Aberdeen - Motherwell
20 kolejka –28.04.2023. g.15.00
Bournemouth - Brighton
Strasbourg - Nice
Mainz - FC Koln
Bologna – Udinese
Waalwijk - Utrecht
Villarreal - Rayo Vallecano
Salzburg - Sturm Graz
Cercle Brugge - Anderlecht
Sigma Olomouc - Sparta Prague
Panathinaikos - Aris
Powodzenia w typowaniu:
AJ_02 oraz piastdp
1 liga
Stones Sony (m)
Dkriss Pejcu
Piastdp Mfox
Millwall Arti1
Piękny (b) Efjot
Chicago Adrian (b)
2 liga
Pozostali gracze
20 KOLEJKA
1 liga
Adrian (b) Sony (m)
Stones Pejcu
Dkriss Mfox
Piastdp Arti1
Millwall Efjot
Piękny (b) Chicago
2 liga
Pozostali gracze
19 kolejka –27.04.2023. g.14.30
Manchester Utd - Burnley
PSG - Le Havre
Bayern Munich - Eintracht Frankfurt
Atl. Madrid - Ath Bilba0
Tirol - A. Lustenau
St. Liege - St. Truiden
Debrecen - Ujpest
Slask Wroclaw - Ruch Chorzow
Benfica - Braga
Aberdeen - Motherwell
20 kolejka –28.04.2023. g.15.00
Bournemouth - Brighton
Strasbourg - Nice
Mainz - FC Koln
Bologna – Udinese
Waalwijk - Utrecht
Villarreal - Rayo Vallecano
Salzburg - Sturm Graz
Cercle Brugge - Anderlecht
Sigma Olomouc - Sparta Prague
Panathinaikos - Aris
Powodzenia w typowaniu:
AJ_02 oraz piastdp
Re: [27.04.2024 g.14.30] SPORTGOL – 19/20 kolejka WIOSNA 2024
19 kolejka –27.04.2023. g.14.30
Manchester Utd - Burnley 2-1
PSG - Le Havre 3-0
Bayern Munich - Eintracht Frankfurt 3-1
Atl. Madrid - Ath Bilbao 2-1
Tirol - A. Lustenau 1-0
St. Liege - St. Truiden 1-1
Debrecen - Ujpest 2-1
Slask Wroclaw - Ruch Chorzow 1-0
Benfica - Braga 2-0
Aberdeen - Motherwell 1-0
20 kolejka –28.04.2023. g.15.00
Bournemouth - Brighton 1-1
Strasbourg - Nice 1-1
Mainz - FC Koln 2-1
Bologna – Udinese 1-0
Waalwijk - Utrecht 1-0
Villarreal - Rayo Vallecano 2-1
Salzburg - Sturm Graz 2-1
Cercle Brugge - Anderlecht 0-1
Sigma Olomouc - Sparta Prague 1-2
Panathinaikos - Aris 2-0
Manchester Utd - Burnley 2-1
PSG - Le Havre 3-0
Bayern Munich - Eintracht Frankfurt 3-1
Atl. Madrid - Ath Bilbao 2-1
Tirol - A. Lustenau 1-0
St. Liege - St. Truiden 1-1
Debrecen - Ujpest 2-1
Slask Wroclaw - Ruch Chorzow 1-0
Benfica - Braga 2-0
Aberdeen - Motherwell 1-0
20 kolejka –28.04.2023. g.15.00
Bournemouth - Brighton 1-1
Strasbourg - Nice 1-1
Mainz - FC Koln 2-1
Bologna – Udinese 1-0
Waalwijk - Utrecht 1-0
Villarreal - Rayo Vallecano 2-1
Salzburg - Sturm Graz 2-1
Cercle Brugge - Anderlecht 0-1
Sigma Olomouc - Sparta Prague 1-2
Panathinaikos - Aris 2-0
Re: [27.04.2024 g.14.30] SPORTGOL – 19/20 kolejka WIOSNA 2024
19 kolejka –27.04.2023. g.14.30
Manchester Utd - Burnley 2-1
PSG - Le Havre 2-0
Bayern Munich - Eintracht Frankfurt 2-1
Atl. Madrid - Ath Bilbao 2-1
Tirol - A. Lustenau 2-1
St. Liege - St. Truiden 2-1
Debrecen - Ujpest 2-1
Slask Wroclaw - Ruch Chorzow 0-1
Benfica - Braga 2-1
Aberdeen - Motherwell 2-1
20 kolejka –28.04.2023. g.15.00
Bournemouth - Brighton 2-1
Strasbourg - Nice 2-1
Mainz - FC Koln 2-1
Bologna – Udinese 2-1
Waalwijk - Utrecht 2-1
Villarreal - Rayo Vallecano 2-1
Salzburg - Sturm Graz 2-1
Cercle Brugge - Anderlecht 0-2
Sigma Olomouc - Sparta Prague 1-3
Panathinaikos - Aris 2-1
Manchester Utd - Burnley 2-1
PSG - Le Havre 2-0
Bayern Munich - Eintracht Frankfurt 2-1
Atl. Madrid - Ath Bilbao 2-1
Tirol - A. Lustenau 2-1
St. Liege - St. Truiden 2-1
Debrecen - Ujpest 2-1
Slask Wroclaw - Ruch Chorzow 0-1
Benfica - Braga 2-1
Aberdeen - Motherwell 2-1
20 kolejka –28.04.2023. g.15.00
Bournemouth - Brighton 2-1
Strasbourg - Nice 2-1
Mainz - FC Koln 2-1
Bologna – Udinese 2-1
Waalwijk - Utrecht 2-1
Villarreal - Rayo Vallecano 2-1
Salzburg - Sturm Graz 2-1
Cercle Brugge - Anderlecht 0-2
Sigma Olomouc - Sparta Prague 1-3
Panathinaikos - Aris 2-1
Re: [27.04.2024 g.14.30] SPORTGOL – 19/20 kolejka WIOSNA 2024
19 kolejka –27.04.2023. g.14.30
Manchester Utd - Burnley 3-1
PSG - Le Havre 3-0
Bayern Munich - Eintracht Frankfurt 3-1
Atl. Madrid - Ath Bilbao 2-0
Tirol - A. Lustenau 3-1
St. Liege - St. Truiden 2-1
Debrecen - Ujpest 3-1
Slask Wroclaw - Ruch Chorzow 1-0
Benfica - Braga 2-0
Aberdeen - Motherwell 2-0
20 kolejka –28.04.2023. g.15.00
Bournemouth - Brighton 1-0
Strasbourg - Nice 0-1
Mainz - FC Koln 2-0
Bologna – Udinese 2-0
Waalwijk - Utrecht 1-2
Villarreal - Rayo Vallecano 3-1
Salzburg - Sturm Graz 3-1
Cercle Brugge - Anderlecht 1-2
Sigma Olomouc - Sparta Prague 0-3
Panathinaikos - Aris 3-0
Manchester Utd - Burnley 3-1
PSG - Le Havre 3-0
Bayern Munich - Eintracht Frankfurt 3-1
Atl. Madrid - Ath Bilbao 2-0
Tirol - A. Lustenau 3-1
St. Liege - St. Truiden 2-1
Debrecen - Ujpest 3-1
Slask Wroclaw - Ruch Chorzow 1-0
Benfica - Braga 2-0
Aberdeen - Motherwell 2-0
20 kolejka –28.04.2023. g.15.00
Bournemouth - Brighton 1-0
Strasbourg - Nice 0-1
Mainz - FC Koln 2-0
Bologna – Udinese 2-0
Waalwijk - Utrecht 1-2
Villarreal - Rayo Vallecano 3-1
Salzburg - Sturm Graz 3-1
Cercle Brugge - Anderlecht 1-2
Sigma Olomouc - Sparta Prague 0-3
Panathinaikos - Aris 3-0
Re: [27.04.2024 g.14.30] SPORTGOL – 19/20 kolejka WIOSNA 2024
19 kolejka –27.04.2023. g.14.30
Manchester Utd - Burnley 2-0
PSG - Le Havre 2-0
Bayern Munich - Eintracht Frankfurt 2-0
Atl. Madrid - Ath Bilbao 2-1
Tirol - A. Lustenau 2-0
St. Liege - St. Truiden 2-1
Debrecen - Ujpest 2-0
Slask Wroclaw - Ruch Chorzow 2-1
Benfica - Braga 2-0
Aberdeen - Motherwell 2-1
20 kolejka –28.04.2023. g.15.00
Bournemouth - Brighton 1-1
Strasbourg - Nice 1-1
Mainz - FC Koln 2-0
Bologna – Udinese 2-0
Waalwijk - Utrecht 1-2
Villarreal - Rayo Vallecano 2-0
Salzburg - Sturm Graz 2-1
Cercle Brugge - Anderlecht 1-1
Sigma Olomouc - Sparta Prague 0-2
Panathinaikos - Aris 2-0
Manchester Utd - Burnley 2-0
PSG - Le Havre 2-0
Bayern Munich - Eintracht Frankfurt 2-0
Atl. Madrid - Ath Bilbao 2-1
Tirol - A. Lustenau 2-0
St. Liege - St. Truiden 2-1
Debrecen - Ujpest 2-0
Slask Wroclaw - Ruch Chorzow 2-1
Benfica - Braga 2-0
Aberdeen - Motherwell 2-1
20 kolejka –28.04.2023. g.15.00
Bournemouth - Brighton 1-1
Strasbourg - Nice 1-1
Mainz - FC Koln 2-0
Bologna – Udinese 2-0
Waalwijk - Utrecht 1-2
Villarreal - Rayo Vallecano 2-0
Salzburg - Sturm Graz 2-1
Cercle Brugge - Anderlecht 1-1
Sigma Olomouc - Sparta Prague 0-2
Panathinaikos - Aris 2-0
Re: [27.04.2024 g.14.30] SPORTGOL – 19/20 kolejka WIOSNA 2024
19 kolejka –27.04.2023. g.14.30
Manchester Utd - Burnley 2-0
PSG - Le Havre 4-0
Bayern Munich - Eintracht Frankfurt 3-1
Atl. Madrid - Ath Bilbao 2-1
Tirol - A. Lustenau 1-0
St. Liege - St. Truiden 2-0
Debrecen - Ujpest 1-1
Slask Wroclaw - Ruch Chorzow 2-1
Benfica - Braga 1-0
Aberdeen - Motherwell 1-0
20 kolejka –28.04.2023. g.15.00
Bournemouth - Brighton 2-1
Strasbourg - Nice 1-1
Mainz - FC Koln 1-0
Bologna – Udinese 2-1
Waalwijk - Utrecht 1-1
Villarreal - Rayo Vallecano 2-0
Salzburg - Sturm Graz 1-0
Cercle Brugge - Anderlecht 1-1
Sigma Olomouc - Sparta Prague 1-2
Panathinaikos - Aris 2-0
Manchester Utd - Burnley 2-0
PSG - Le Havre 4-0
Bayern Munich - Eintracht Frankfurt 3-1
Atl. Madrid - Ath Bilbao 2-1
Tirol - A. Lustenau 1-0
St. Liege - St. Truiden 2-0
Debrecen - Ujpest 1-1
Slask Wroclaw - Ruch Chorzow 2-1
Benfica - Braga 1-0
Aberdeen - Motherwell 1-0
20 kolejka –28.04.2023. g.15.00
Bournemouth - Brighton 2-1
Strasbourg - Nice 1-1
Mainz - FC Koln 1-0
Bologna – Udinese 2-1
Waalwijk - Utrecht 1-1
Villarreal - Rayo Vallecano 2-0
Salzburg - Sturm Graz 1-0
Cercle Brugge - Anderlecht 1-1
Sigma Olomouc - Sparta Prague 1-2
Panathinaikos - Aris 2-0
Re: [27.04.2024 g.14.30] SPORTGOL – 19/20 kolejka WIOSNA 2024
19 kolejka –27.04.2023. g.14.30
Manchester Utd - Burnley 2-1
PSG - Le Havre 3-0
Bayern Munich - Eintracht Frankfurt 2-0
Atl. Madrid - Ath Bilbao 2-1
Tirol - A. Lustenau 2-0
St. Liege - St. Truiden 1-0
Debrecen - Ujpest 2-0
Slask Wroclaw - Ruch Chorzow 2-1
Benfica - Braga 2-0
Aberdeen - Motherwell 1-0
20 kolejka –28.04.2023. g.15.00
Bournemouth - Brighton 2-1
Strasbourg - Nice 1-0
Mainz - FC Koln 2-0
Bologna – Udinese 2-0
Waalwijk - Utrecht 1-2
Villarreal - Rayo Vallecano 1-1
Salzburg - Sturm Graz 1-2
Cercle Brugge - Anderlecht 1-2
Sigma Olomouc - Sparta Prague 0-2
Panathinaikos - Aris 2-0
Manchester Utd - Burnley 2-1
PSG - Le Havre 3-0
Bayern Munich - Eintracht Frankfurt 2-0
Atl. Madrid - Ath Bilbao 2-1
Tirol - A. Lustenau 2-0
St. Liege - St. Truiden 1-0
Debrecen - Ujpest 2-0
Slask Wroclaw - Ruch Chorzow 2-1
Benfica - Braga 2-0
Aberdeen - Motherwell 1-0
20 kolejka –28.04.2023. g.15.00
Bournemouth - Brighton 2-1
Strasbourg - Nice 1-0
Mainz - FC Koln 2-0
Bologna – Udinese 2-0
Waalwijk - Utrecht 1-2
Villarreal - Rayo Vallecano 1-1
Salzburg - Sturm Graz 1-2
Cercle Brugge - Anderlecht 1-2
Sigma Olomouc - Sparta Prague 0-2
Panathinaikos - Aris 2-0
Re: [27.04.2024 g.14.30] SPORTGOL – 19/20 kolejka WIOSNA 2024
19 kolejka –27.04.2023. g.14.30
Manchester Utd - Burnley 2:1
PSG - Le Havre 2:0
Bayern Munich - Eintracht Frankfurt 2:1
Atl. Madrid - Ath Bilbao 2:1
Tirol - A. Lustenau 2:1
St. Liege - St. Truiden 2:1
Debrecen - Ujpest 2:0
Slask Wroclaw - Ruch Chorzow 2:0
Benfica - Braga 3:1
Aberdeen - Motherwell 1:0
20 kolejka –28.04.2023. g.15.00
Bournemouth - Brighton 1:2
Strasbourg - Nice 1:2
Mainz - FC Koln 2:1
Bologna – Udinese 3:1
Waalwijk - Utrecht 1:2
Villarreal - Rayo Vallecano 1:0
Salzburg - Sturm Graz 2:0
Cercle Brugge - Anderlecht 1:2
Sigma Olomouc - Sparta Prague 0:2
Panathinaikos - Aris 2:1
Manchester Utd - Burnley 2:1
PSG - Le Havre 2:0
Bayern Munich - Eintracht Frankfurt 2:1
Atl. Madrid - Ath Bilbao 2:1
Tirol - A. Lustenau 2:1
St. Liege - St. Truiden 2:1
Debrecen - Ujpest 2:0
Slask Wroclaw - Ruch Chorzow 2:0
Benfica - Braga 3:1
Aberdeen - Motherwell 1:0
20 kolejka –28.04.2023. g.15.00
Bournemouth - Brighton 1:2
Strasbourg - Nice 1:2
Mainz - FC Koln 2:1
Bologna – Udinese 3:1
Waalwijk - Utrecht 1:2
Villarreal - Rayo Vallecano 1:0
Salzburg - Sturm Graz 2:0
Cercle Brugge - Anderlecht 1:2
Sigma Olomouc - Sparta Prague 0:2
Panathinaikos - Aris 2:1
Re: [27.04.2024 g.14.30] SPORTGOL – 19/20 kolejka WIOSNA 2024
19 kolejka –27.04.2023. g.14.30
Manchester Utd - Burnley 2-0
PSG - Le Havre 2-1
Bayern Munich - Eintracht Frankfurt 3-1
Atl. Madrid - Ath Bilbao 2-1
Tirol - A. Lustenau 2-1
St. Liege - St. Truiden 1-1
Debrecen - Ujpest 2-1
Slask Wroclaw - Ruch Chorzow 2-0
Benfica - Braga 2-1
Aberdeen - Motherwell 1-1
20 kolejka –28.04.2023. g.15.00
Bournemouth - Brighton 1-1
Strasbourg - Nice 1-2
Mainz - FC Koln 2-1
Bologna – Udinese 2-1
Waalwijk - Utrecht 1-2
Villarreal - Rayo Vallecano 2-1
Salzburg - Sturm Graz 2-0
Cercle Brugge - Anderlecht 1-2
Sigma Olomouc - Sparta Prague 1-2
Panathinaikos - Aris 3-1
Manchester Utd - Burnley 2-0
PSG - Le Havre 2-1
Bayern Munich - Eintracht Frankfurt 3-1
Atl. Madrid - Ath Bilbao 2-1
Tirol - A. Lustenau 2-1
St. Liege - St. Truiden 1-1
Debrecen - Ujpest 2-1
Slask Wroclaw - Ruch Chorzow 2-0
Benfica - Braga 2-1
Aberdeen - Motherwell 1-1
20 kolejka –28.04.2023. g.15.00
Bournemouth - Brighton 1-1
Strasbourg - Nice 1-2
Mainz - FC Koln 2-1
Bologna – Udinese 2-1
Waalwijk - Utrecht 1-2
Villarreal - Rayo Vallecano 2-1
Salzburg - Sturm Graz 2-0
Cercle Brugge - Anderlecht 1-2
Sigma Olomouc - Sparta Prague 1-2
Panathinaikos - Aris 3-1
Re: [27.04.2024 g.14.30] SPORTGOL – 19/20 kolejka WIOSNA 2024
19 kolejka –27.04.2023. g.14.30
Manchester Utd 2-0 Burnley
PSG 3-1 Le Havre
Bayern Munich 2-0 Eintracht Frankfurt
Atl. Madrid 2-1 Ath Bilba0
Tirol 1-1 A. Lustenau
St. Liege 2-1 St. Truiden
Debrecen 1-0 Ujpest
Slask Wroclaw 2-0 Ruch Chorzow
Benfica 2-0 Braga
Aberdeen 1-1 Motherwell
20 kolejka –28.04.2023. g.15.00
Bournemouth 0-1 Brighton
Strasbourg 1-1 Nice
Mainz 1-0 FC Koln
Bologna 1–1 Udinese
Waalwijk 1-2 Utrecht
Villarreal 2-0 Rayo Vallecano
Salzburg 3-1 Sturm Graz
Cercle Brugge 1-2 Anderlecht
Sigma Olomouc 1-2 Sparta Prague
Panathinaikos 2-0 Aris
Manchester Utd 2-0 Burnley
PSG 3-1 Le Havre
Bayern Munich 2-0 Eintracht Frankfurt
Atl. Madrid 2-1 Ath Bilba0
Tirol 1-1 A. Lustenau
St. Liege 2-1 St. Truiden
Debrecen 1-0 Ujpest
Slask Wroclaw 2-0 Ruch Chorzow
Benfica 2-0 Braga
Aberdeen 1-1 Motherwell
20 kolejka –28.04.2023. g.15.00
Bournemouth 0-1 Brighton
Strasbourg 1-1 Nice
Mainz 1-0 FC Koln
Bologna 1–1 Udinese
Waalwijk 1-2 Utrecht
Villarreal 2-0 Rayo Vallecano
Salzburg 3-1 Sturm Graz
Cercle Brugge 1-2 Anderlecht
Sigma Olomouc 1-2 Sparta Prague
Panathinaikos 2-0 Aris
Talent – to robić z łatwością to, co jest trudne dla innych. Robić to, co niemożliwe dla talentu – oto geniusz. Henri Frédéric Amiel