Puchar Ekstraklasy - 1/4 finału [10.05.2024,godz.18.00]
Puchar Ekstraklasy - 1/4 finału [10.05.2024,godz.18.00]
mfox - Corben
CHICAGO - Enkido
AJ_02 - stones
piastdp- WIesio
Zestaw
10.05 18:00 Piast Gliwice – ŁKS Łodź
10.05 20:30 Śląsk Wrocław – Cracovia
11.05 15:00 Górnik Zabrze – Stal Mielec
11.05 17:30 Jagiellonia Białystok – Korona Kielce (liczba żk)
11.05 20:00 Raków Częstochowa – Pogoń Szczecin
12.05 12:30 Puszcza Niepołomice – Warta Poznań
12.05 15:00 Widzew Łódź – Zagłębie Lubin
12.05 17:30 Lech Poznań – Legia Warszawa
13.05 19:00 Radomiak Radom – Ruch Chorzów
CHICAGO - Enkido
AJ_02 - stones
piastdp- WIesio
Zestaw
10.05 18:00 Piast Gliwice – ŁKS Łodź
10.05 20:30 Śląsk Wrocław – Cracovia
11.05 15:00 Górnik Zabrze – Stal Mielec
11.05 17:30 Jagiellonia Białystok – Korona Kielce (liczba żk)
11.05 20:00 Raków Częstochowa – Pogoń Szczecin
12.05 12:30 Puszcza Niepołomice – Warta Poznań
12.05 15:00 Widzew Łódź – Zagłębie Lubin
12.05 17:30 Lech Poznań – Legia Warszawa
13.05 19:00 Radomiak Radom – Ruch Chorzów
Re: Puchar Ekstraklasy - 1/4 finału [10.05.2024,godz.18.00]
10.05 18:00 Piast Gliwice – ŁKS Łodź 2-0
10.05 20:30 Śląsk Wrocław – Cracovia 1-1
11.05 15:00 Górnik Zabrze – Stal Mielec 3-1
11.05 17:30 Jagiellonia Białystok – Korona Kielce 3-1(liczba żk - 3)
11.05 20:00 Raków Częstochowa – Pogoń Szczecin 1-0
12.05 12:30 Puszcza Niepołomice – Warta Poznań 1-1
12.05 15:00 Widzew Łódź – Zagłębie Lubin 1-2
12.05 17:30 Lech Poznań – Legia Warszawa 1-0
13.05 19:00 Radomiak Radom – Ruch Chorzów 1-0
10.05 20:30 Śląsk Wrocław – Cracovia 1-1
11.05 15:00 Górnik Zabrze – Stal Mielec 3-1
11.05 17:30 Jagiellonia Białystok – Korona Kielce 3-1(liczba żk - 3)
11.05 20:00 Raków Częstochowa – Pogoń Szczecin 1-0
12.05 12:30 Puszcza Niepołomice – Warta Poznań 1-1
12.05 15:00 Widzew Łódź – Zagłębie Lubin 1-2
12.05 17:30 Lech Poznań – Legia Warszawa 1-0
13.05 19:00 Radomiak Radom – Ruch Chorzów 1-0
Re: Puchar Ekstraklasy - 1/4 finału [10.05.2024,godz.18.00]
10.05 18:00 Piast Gliwice – ŁKS Łodź 3-1
10.05 20:30 Śląsk Wrocław – Cracovia 2-1
11.05 15:00 Górnik Zabrze – Stal Mielec 2-1
11.05 17:30 Jagiellonia Białystok – Korona Kielce 2-0 (0 z.k)
11.05 20:00 Raków Częstochowa – Pogoń Szczecin 1-2
12.05 12:30 Puszcza Niepołomice – Warta Poznań 0-0
12.05 15:00 Widzew Łódź – Zagłębie Lubin 1-1
12.05 17:30 Lech Poznań – Legia Warszawa 1-1
13.05 19:00 Radomiak Radom – Ruch Chorzów 1-2
10.05 20:30 Śląsk Wrocław – Cracovia 2-1
11.05 15:00 Górnik Zabrze – Stal Mielec 2-1
11.05 17:30 Jagiellonia Białystok – Korona Kielce 2-0 (0 z.k)
11.05 20:00 Raków Częstochowa – Pogoń Szczecin 1-2
12.05 12:30 Puszcza Niepołomice – Warta Poznań 0-0
12.05 15:00 Widzew Łódź – Zagłębie Lubin 1-1
12.05 17:30 Lech Poznań – Legia Warszawa 1-1
13.05 19:00 Radomiak Radom – Ruch Chorzów 1-2
Re: Puchar Ekstraklasy - 1/4 finału [10.05.2024,godz.18.00]
10.05 18:00 Piast Gliwice – ŁKS Łodź 2-0
10.05 20:30 Śląsk Wrocław – Cracovia 2-1
11.05 15:00 Górnik Zabrze – Stal Mielec 2-0
11.05 17:30 Jagiellonia Białystok – Korona Kielce 2-0 (liczba żk - 4)
11.05 20:00 Raków Częstochowa – Pogoń Szczecin 2-1
12.05 12:30 Puszcza Niepołomice – Warta Poznań 1-1
12.05 15:00 Widzew Łódź – Zagłębie Lubin 2-1
12.05 17:30 Lech Poznań – Legia Warszawa 2-1
13.05 19:00 Radomiak Radom – Ruch Chorzów 2-1
10.05 20:30 Śląsk Wrocław – Cracovia 2-1
11.05 15:00 Górnik Zabrze – Stal Mielec 2-0
11.05 17:30 Jagiellonia Białystok – Korona Kielce 2-0 (liczba żk - 4)
11.05 20:00 Raków Częstochowa – Pogoń Szczecin 2-1
12.05 12:30 Puszcza Niepołomice – Warta Poznań 1-1
12.05 15:00 Widzew Łódź – Zagłębie Lubin 2-1
12.05 17:30 Lech Poznań – Legia Warszawa 2-1
13.05 19:00 Radomiak Radom – Ruch Chorzów 2-1
Re: Puchar Ekstraklasy - 1/4 finału [10.05.2024,godz.18.00]
10.05 18:00 Piast Gliwice – ŁKS Łodź 2-0
10.05 20:30 Śląsk Wrocław – Cracovia 2-1
11.05 15:00 Górnik Zabrze – Stal Mielec 2-0
11.05 17:30 Jagiellonia Białystok – Korona Kielce (liczba żk) 2-0 (3)
11.05 20:00 Raków Częstochowa – Pogoń Szczecin 1-0
12.05 12:30 Puszcza Niepołomice – Warta Poznań 2-1
12.05 15:00 Widzew Łódź – Zagłębie Lubin 1-0
12.05 17:30 Lech Poznań – Legia Warszawa 2-1
13.05 19:00 Radomiak Radom – Ruch Chorzów 1-0
10.05 20:30 Śląsk Wrocław – Cracovia 2-1
11.05 15:00 Górnik Zabrze – Stal Mielec 2-0
11.05 17:30 Jagiellonia Białystok – Korona Kielce (liczba żk) 2-0 (3)
11.05 20:00 Raków Częstochowa – Pogoń Szczecin 1-0
12.05 12:30 Puszcza Niepołomice – Warta Poznań 2-1
12.05 15:00 Widzew Łódź – Zagłębie Lubin 1-0
12.05 17:30 Lech Poznań – Legia Warszawa 2-1
13.05 19:00 Radomiak Radom – Ruch Chorzów 1-0
Re: Puchar Ekstraklasy - 1/4 finału [10.05.2024,godz.18.00]
10.05 18:00 Piast Gliwice – ŁKS Łodź 2-0
10.05 20:30 Śląsk Wrocław – Cracovia 2-1
11.05 15:00 Górnik Zabrze – Stal Mielec 2-0
11.05 17:30 Jagiellonia Białystok – Korona Kielce (4 żk) 2-0
11.05 20:00 Raków Częstochowa – Pogoń Szczecin 2-1
12.05 12:30 Puszcza Niepołomice – Warta Poznań 1-1
12.05 15:00 Widzew Łódź – Zagłębie Lubin 2-1
12.05 17:30 Lech Poznań – Legia Warszawa 1-1
13.05 19:00 Radomiak Radom – Ruch Chorzów 2-1
10.05 20:30 Śląsk Wrocław – Cracovia 2-1
11.05 15:00 Górnik Zabrze – Stal Mielec 2-0
11.05 17:30 Jagiellonia Białystok – Korona Kielce (4 żk) 2-0
11.05 20:00 Raków Częstochowa – Pogoń Szczecin 2-1
12.05 12:30 Puszcza Niepołomice – Warta Poznań 1-1
12.05 15:00 Widzew Łódź – Zagłębie Lubin 2-1
12.05 17:30 Lech Poznań – Legia Warszawa 1-1
13.05 19:00 Radomiak Radom – Ruch Chorzów 2-1
Re: Puchar Ekstraklasy - 1/4 finału [10.05.2024,godz.18.00]
10.05 18:00 Piast Gliwice – ŁKS Łodź 2:1
10.05 20:30 Śląsk Wrocław – Cracovia 1:1
11.05 15:00 Górnik Zabrze – Stal Mielec 3:1
11.05 17:30 Jagiellonia Białystok – Korona Kielce 3:1 (4żk)
11.05 20:00 Raków Częstochowa – Pogoń Szczecin 1:1
12.05 12:30 Puszcza Niepołomice – Warta Poznań 1:2
12.05 15:00 Widzew Łódź – Zagłębie Lubin 2:2
12.05 17:30 Lech Poznań – Legia Warszawa 1:1
13.05 19:00 Radomiak Radom – Ruch Chorzów 1:2
10.05 20:30 Śląsk Wrocław – Cracovia 1:1
11.05 15:00 Górnik Zabrze – Stal Mielec 3:1
11.05 17:30 Jagiellonia Białystok – Korona Kielce 3:1 (4żk)
11.05 20:00 Raków Częstochowa – Pogoń Szczecin 1:1
12.05 12:30 Puszcza Niepołomice – Warta Poznań 1:2
12.05 15:00 Widzew Łódź – Zagłębie Lubin 2:2
12.05 17:30 Lech Poznań – Legia Warszawa 1:1
13.05 19:00 Radomiak Radom – Ruch Chorzów 1:2
Re: Puchar Ekstraklasy - 1/4 finału [10.05.2024,godz.18.00]
10.05 18:00 Piast Gliwice – ŁKS Łodź 3-1
10.05 20:30 Śląsk Wrocław – Cracovia 1-2
11.05 15:00 Górnik Zabrze – Stal Mielec 1-3
11.05 17:30 Jagiellonia Białystok – Korona Kielce 1-1 4żk
11.05 20:00 Raków Częstochowa – Pogoń Szczecin 2-2
12.05 12:30 Puszcza Niepołomice – Warta Poznań 1-2
12.05 15:00 Widzew Łódź – Zagłębie Lubin 1-2
12.05 17:30 Lech Poznań – Legia Warszawa 2-1
13.05 19:00 Radomiak Radom – Ruch Chorzów 3-0
10.05 20:30 Śląsk Wrocław – Cracovia 1-2
11.05 15:00 Górnik Zabrze – Stal Mielec 1-3
11.05 17:30 Jagiellonia Białystok – Korona Kielce 1-1 4żk
11.05 20:00 Raków Częstochowa – Pogoń Szczecin 2-2
12.05 12:30 Puszcza Niepołomice – Warta Poznań 1-2
12.05 15:00 Widzew Łódź – Zagłębie Lubin 1-2
12.05 17:30 Lech Poznań – Legia Warszawa 2-1
13.05 19:00 Radomiak Radom – Ruch Chorzów 3-0
Re: Puchar Ekstraklasy - 1/4 finału [10.05.2024,godz.18.00]
11.05 15:00 Górnik Zabrze 2–0 Stal Mielec
11.05 17:30 Jagiellonia Białystok 3–1 Korona Kielce (5)
11.05 20:00 Raków Częstochowa 2–2 Pogoń Szczecin
12.05 12:30 Puszcza Niepołomice 1–2 Warta Poznań
12.05 15:00 Widzew Łódź 2–0 Zagłębie Lubin
12.05 17:30 Lech Poznań 1–2 Legia Warszawa
13.05 19:00 Radomiak Radom 2–1 Ruch Chorzów
11.05 17:30 Jagiellonia Białystok 3–1 Korona Kielce (5)
11.05 20:00 Raków Częstochowa 2–2 Pogoń Szczecin
12.05 12:30 Puszcza Niepołomice 1–2 Warta Poznań
12.05 15:00 Widzew Łódź 2–0 Zagłębie Lubin
12.05 17:30 Lech Poznań 1–2 Legia Warszawa
13.05 19:00 Radomiak Radom 2–1 Ruch Chorzów
Talent – to robić z łatwością to, co jest trudne dla innych. Robić to, co niemożliwe dla talentu – oto geniusz. Henri Frédéric Amiel