Jerzy Dudek

Forum poświęcone rozgrywkom w Polsce.

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 22 gru 2014, 15:01
Postać, której chyba nie trzeba nikomu szczegółowo przedstawiać : )

Sam w ostatnim czasie bardzo wspominam sukcesy Jurka, ale także przyglądam się jak sobie radzi po zakończeniu kariery. Trzeba przyznać - wie, jak wykorzystać swój wizerunek do reklamy i współpracy ze sponsorami. Fajnie, że nadal jest aktywny i nie pozwala o sobie zapomnieć. Mecze legend LFC, Bangkok z Cannavaro, golf w Dubaju, losowanie fazy pucharowej LE i rola ambasadora warszawskiego finału. Naprawdę wielka klasa!

Przykład aktywności Jurka z ostatnich dni: ciekawa kampania dla Citizena:

https://www.youtube.com/watch?v=A9ZfiTaP9Uw

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 17 mar 2015, 01:08
Dudek dla Four Four Two: Przy tak napiętym grafiku Dudek był zatem idealnym kandydatem na ambasadora firmy produkującej zegarki. Kwestią czasu było, że któryś z koncernów złoży mu taką propozycję. I faktycznie, od kilku tygodni jeden z najlepszych polskich bramkarzy w historii jest twarzą marki Citizen. – Jestem bardzo zadowolony z zegarka Citizen, z którego obecnie korzystam. A muszę powiedzieć, że jestem wymagający pod tym względem. Zwracam uwagę, nie tylko na to, jak zegarek chodzi, ale i jak wygląda. Często spoglądam na jego tarczę podczas meczów, ale także w czasie turniejów golfowych – śmieje się Dudek. – Bardzo cenię sobie też wytrzymałość nowego zegarka Citizen. U mnie zegarek jest na ręce 24 godziny na dobę, również wtedy, gdy idę popływać, siedzę w saunie, czy rąbię drzewo. Przyznam, że kilka zegarków zdarzyło mi się już uszkodzić, ale te, które dostałem ostatnio od firmy Citizen spisują się świetnie. "

Hahahha, nosić zegarek podczas rąbania drzewa. Te Citizeny to dopiero muszą być wytrzymałe ;)

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 05 wrz 2016, 21:52
Lewy nie tylko reklamuje garnitury, ale i w ostatnim czasie jedną z sieci telefonii komórkowej. Nie ma co się dziwić, każdy by miał parcie na szkło za taką kaskę.

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 02 lis 2016, 22:17
Teraz liczy się kasa, no ale kto by nie skorzystał:)

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 23 lis 2016, 16:12
Zegarki, sieci komórkowe, garnitury, samochody, szampony i co tam jeszcze...Moim zdaniem przewraca się w głowach.

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 13 kwi 2018, 20:23
Uwielbiałam go jako piłkarza i teraz już "po karierze" dalej jest moim idolem ;)

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 22 paź 2018, 12:15
Jerzy Dudek to jest król. Najfajniejszy bramkarz jakiego pamiętam :d Boruc też całkiem spoko, ale Dudek to sama klasa.

Powrót do Polska piłka nożna.