reklama

Adrian131
Posty: 8
Rejestracja: piątek 08 kwie 2022, 10:41

reklama

Post autor: Adrian131 »

Polecam wam zainwestować w gadżety dla firm na których możecie zamieścić swoje logo. To prosta i skuteczna reklama. Myślę, że warto w to zainwestować bo klienci bardzo lubią takie gadżety ja sama należę do tych osób co zbiera długopisy od firm które rozdają reklamowe gadżety.
Awatar użytkownika
jordyn24
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 04 paź 2022, 16:16
Lokalizacja: Poznań

Re: reklama

Post autor: jordyn24 »

Czy ktoś z Was inwestuje w dalszym ciągu w ulotki?
Bronek
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 11 paź 2022, 11:54

Re: reklama

Post autor: Bronek »

Jasne ulotki są dalej popularne. My na początku września robiliśmy nabór do naszej szkółki piłkarskiej. Wydrukowaliśmy ulotki i trochę gadżetów (smycze, długopisy) i porozdawaliśmy to w okolicznych szkołach. Rozwiesiliśmy też na mieście plakaty. To dalej jest popularna reklama i to dość tania, a przyszło mnóstwo chętnych.
evo1202
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek 24 paź 2022, 11:00
Kontakt:

Re: reklama

Post autor: evo1202 »

Wszystko zależy od tego jaka branża. Lokalne usługi i promocje to jak najbardziej korzystają z ulotek ale większe firmy i przedsiębiorstwa produkcyjne raczej słabo. Teraz potencjał mają reklamy w google, pozycjonowane i reklamy na facebook.
Awatar użytkownika
markus.sawayn
Posty: 3
Rejestracja: czwartek 27 paź 2022, 21:42
Lokalizacja: Poznań

Re: reklama

Post autor: markus.sawayn »

Co sądzicie o reklamie radiowej?
cgcvh
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 01 lis 2022, 15:42

Re: reklama

Post autor: cgcvh »

Wszystko usługi od tego jaka branża. Lokalne usługi i promocje to jak najbardziej korzystają z ulotek ale większe firmy i przedsiębiorstwa produkcyjne raczej słabo. Teraz potencjał mają reklamy w google, pozycjonowane i reklamy na facebook.
Awatar użytkownika
brenna.price
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 06 lis 2022, 12:10
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Re: reklama

Post autor: brenna.price »

Ulotki są dalej popularne, ale chyba jednak reklama internetowa to teraz podstawa.
Awatar użytkownika
genoveva64
Posty: 1
Rejestracja: piątek 11 lis 2022, 14:49
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: reklama

Post autor: genoveva64 »

Polecicie jakąś agencję?
Awatar użytkownika
lilly99
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 14 lis 2022, 19:18
Lokalizacja: Brzesko

Re: reklama

Post autor: lilly99 »

A co powiecie na roll up dwustronny? Moim zdaniem to świetny pomysł na reklamę, ponieważ można ją wykorzystać w wielu różnych sytuacjach. Przykładowo sprawdzi się do wystawienia przed lokal, a także podczas różnych eventów. Widziałam, że można produkt tego typu dostać w drukarni. Ja kiedyś korzystałam z tej https://www.drukarnia-wojewoda.pl/35-rollupy
wodna12
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek 26 wrz 2022, 15:30

Re: reklama

Post autor: wodna12 »

Jak dla mnie to teraz tylko reklama w internecie.
ODPOWIEDZ